| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Park archeologiczny Kocobędz-Podobora (Archeopark Chotěbuz-Podobora)
Najbliższe atrakcje turystyczne
Jednosektorowy lekky schron bojowy...
837
m
Kocobędz (Chotěbuz)
Kościół św. Barbary
1241
m
Karwina (Karviná)
Jednosektorowy schron bojowy XIX/4...
1397
m
Kocobędz (Chotěbuz)
Jednosektorowy schron bojowy XIX/4...
1485
m
Kocobędz (Chotěbuz)
Jednosektorowy schron bojowy XIX/4...
1659
m
Kocobędz (Chotěbuz)

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Park archeologiczny Kocobędz-Podobora (Archeopark Chotěbuz-Podobora)

Atrakcja turystyczna
Zabytek: 46095/8-799
Rekonstrukcja grodziska słowiańskiego z VIII – XI wieku. Według badań archeologicznych miejsce to było zasiedlone już w późnej epoce brązu i w okresie kultury łużyckiej. W V wieku przed naszą erą ówczesna osada została splądrowana i przestała istnieć. Mniej więcej w połowie VIII wieku ponownie zasiedlona przez Słowian, którzy opuścili to miejsce prawdopodobnie przed końcem XI wieku.
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
czesil
 
+5 głosów:5
W tym miejscu dziękujemy żonie Franty, czyli Izie, za wyczerpujący wykład i oprowadzenie nas po grodzisku!
2018-05-27 22:36:21 (8 lat temu)
zygmunt_ra
 
+1 głosów:1
Ale tak przykładając "chłodnym okiem" - to ja tam żadnych pozorów nie widzę -:)
2018-05-27 22:51:25 (8 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do zygmunt_ra: Aha....pozornie po czesku znaczy bardzo uwaźnie...Wiec Slawek bardzo uwaźnie slucha wykladu...:-)
2018-05-28 19:12:45 (8 lat temu)
zygmunt_ra
 
+1 głosów:1
do vetinari: Aaa... faktycznie - a ja pomyślałem, że to taka szpileczka do Kolegi -:) A w ogóle to masz ciekawie w domu - niekończące się opowieści -:)
2018-05-29 13:25:42 (8 lat temu)
Bronisław Miech
 
+7 głosów:7
Dziękuję wszystkim za ciepłe przyjęcie nowicjusza. Było wspaniale jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni.
2018-05-30 20:09:44 (8 lat temu)
vetinari
 
+3 głosów:3
Mój wyzerunek z kartka na której jest program dnia..aaa musie zazdwonić jeścze do tych dwóch stojisk źe mamy troche spuźnienie..tak okolo godziny... Fotopolanie sa jak male dzieci, dajcie jim piekna pogode, aparat i pare nowych obiektów..i sa jak urwani z lańcucha...☺☺☺
2018-05-31 07:02:46 (8 lat temu)
czesil
 
+4 głosów:4
do Bronisław Miech: My również dziękujemy!
2018-05-30 20:46:14 (8 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Bronisław Miech: Jaky tam nowicijusz, na stronach jesteś prawi 3 lata ☺ I ja dziekuje za bardzo fajne wspolne chwile, serdecznie pozdrawiam p. Urszule.
2018-05-31 06:59:30 (8 lat temu)
czesil
 
+4 głosów:4
Piękne ujęcie - całe grodzisko jest widoczne.
2018-05-30 20:54:44 (8 lat temu)
Bronisław Miech
 
+3 głosów:3
Ja też dołączam się z podziękowaniami i dołączam zdjęcie lotnicze
2018-06-02 17:40:29 (8 lat temu)
Rafał Chmielowiec
 
+1 głosów:1
Czesiek chyba chce kupić koszulkę od Franciszka :-)
2018-06-01 11:49:55 (8 lat temu)
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2018-06-01 13:02:10 (8 lat temu)
vetinari
 
+3 głosów:3
do Rafał Chmielowiec: Niestety, kośulka jest prezentem od mojej Izky, takie rzeczy sie niesprzedawaja..Czeslaw nawed wyciagal karte kredytowa, ale bylem twardzielem ☺
2018-06-01 16:50:50 (8 lat temu)
do Kajordzak: Możesz być pierwszym Fotopolaninem w Szczecinie który będzie takową nosił.
2018-06-01 13:54:40 (8 lat temu)
do Neo[EZN]: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2018-06-01 16:08:48 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do Kajordzak: Już dwukrotnie były u nas akcje "koszulkowe". Mieliśmy specjalnie dla nas wykonane serie tych wyrobów tekstylnych. Niektórzy fotopolanie się zaopatrzyli . Jak będzie grupa chętnych to można powtórzyć.
2018-06-01 16:34:09 (8 lat temu)
pawulon
 
+2 głosów:2
do vetinari: Pewnie nie miałeś ze sobą terminala, a teraz zgrywasz twardziela i Izką się zasłaniasz ;-)
2018-06-01 18:38:32 (8 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do pawulon: Nie mialem ale Czeslaw dawal cala karte razem z pinem...
2018-06-01 18:42:07 (8 lat temu)
pawulon
 
+2 głosów:2
do vetinari: Nooo, miał gest. Brawo dla Czesia, widać że są dla niego rzeczy cenniejsze od pieniędzy ;)
2018-06-01 18:44:08 (8 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
No, ja pani przewodnik slucham tak samo uwaźnie , juź prawie 30 lat....
2018-06-02 06:41:50 (8 lat temu)
pawulon
 
do vetinari: Gratuluję cierpliwości ;-)
2018-06-02 09:26:08 (8 lat temu)
Niestety..Olza tedy nieplynela, to jest fosa.
2018-06-01 18:50:49 (8 lat temu)
do vetinari: Zapytaj Panią przewodnik ok.
2018-06-01 19:08:09 (8 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : No, po dokladnych badaniach i konzultacjiach, pani przewodnik wyjaśnila dokladniej..Prawdobodobnie tu byl jakiś strumyk, ktury byl doplywem Olzy. Przy badaniach archeologicznych byly tutaj znlezione metalowe haczky na ryby.
2018-06-02 06:37:48 (8 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
Nie w remoncie...przed remontem ☺
2018-06-01 18:49:13 (8 lat temu)
czesil
 
+1 głosów:1
To ujęcie to taka kropka nad i, która ładnie zamyka naszą archeologiczną wyprawę!
2018-06-04 08:45:35 (8 lat temu)
Bronisław Miech
 
+2 głosów:2
To zdjęcie dla Franciszka i jego żony Izy z pozdrowieniami.
2018-06-03 18:54:09 (8 lat temu)
do Bronisław Miech: Dziekujemy, i specialne podziekowanie za bardzo mily prezent od Was. Ksiaźky sa obecnie ciagle "uźywane"...
2018-06-04 10:25:26 (8 lat temu)
Pokaż na mapie
11 Dyskusji (ostatnia 8 lat temu)
Wnetrze halowego obiektu na terenie Parku archeologicznego. Slawek pozornie slucha wykladu pani przewodnik.
Fotopolanie podczas zwiedzania Parku archeologicznego w Kocobedzu-Podobora.
1977
-
2018
1977
-
2018
2018
-
2018
2018
-
2018
2018
-
2018
2018
-
2018
2018
-
2018
2018
-
2018
2018
-
2018
2018
-
2018
Park archeologiczny Kocobędz-Podobora (Archeopark Chotěbuz-Podobora) - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet