|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 9 głosów | średnia głosów: 5.89
wrzesień 2002 , Tramwaj na pętli na Pilczycach. Pętla jeszcze przed przebudową, tramwaje nie mają już takich wyświetlaczy a budynku widocznego z tyłu już nie ma.Skomentuj zdjęcie |
Dodane: 2 stycznia 2011, godz. 11:04:50 Autor zdjęcia: Neo[EZN] Rozmiar: 1297px x 844px Licencja: CC-BY-SA 3.0
8 pobrań 2548 odsłon 5.89 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia Neo[EZN] Obiekty widoczne na zdjęciu
Pętla tramwajowo-autobusowa "Pilczyce" więcej zdjęć (50) Konstal 105N/Na więcej zdjęć (479) Zbudowano: 1973-1979-1992 Tramwaje we Wrocławiu więcej zdjęć (86) Zbudowano: 1877/1893 Dawniej: Straßenbahn in Breslau Pierwszy tramwaj konny we Wrocławiu wyjechał na trasę w lipcu 1877 r., natomiast pierwszą linię elektryczną uruchomiono w czerwcu lub lipcu 1893 r. Komunikacja miejska we Wrocławiu więcej zdjęć (6) ul. Lotnicza więcej zdjęć (2021) Dawniej: Berliner Chaussee, Flughafen Strasse |