|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 16 głosów | średnia głosów: 6
grudzień 1949 , Otwieramy linię do Leśnicy!Skomentuj zdjęcie
|
Dodane: 26 lutego 2013, godz. 11:03:41 Źródło: Zbiory - bonczek /hydroforgroup Rozmiar: 2049px x 1567px
23 pobrań 4189 odsłon 6 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia bonczek_hydroforgroup Obiekty widoczne na zdjęciu
Linia tramwajowa do Leśnicy więcej zdjęć (144) Tramwaje Linke-Hofmann po wojnie więcej zdjęć (235) Zbudowano: 1945 Zlikwidowano: 1976 Tramwaje we Wrocławiu więcej zdjęć (86) Zbudowano: 1877/1893 Dawniej: Straßenbahn in Breslau Pierwszy tramwaj konny we Wrocławiu wyjechał na trasę w lipcu 1877 r., natomiast pierwszą linię elektryczną uruchomiono w czerwcu lub lipcu 1893 r. Komunikacja miejska we Wrocławiu więcej zdjęć (6) ul. Średzka więcej zdjęć (781) Dawniej: Neumarkter Strasse, Breslauer Straße |