| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
palo
 
+1 głosów:1
dopisano do obiektu " Badania Archeologiczne "
2014-10-06 19:20:14 (11 lat temu)
aha-ktoś mi wrzućil poprawnie pod badania archeologiczne-dziekuje....
2014-10-06 19:21:01 (11 lat temu)
czesil
 
Kawał historii pod tak niedużą warstwą!
2014-10-06 21:14:51 (11 lat temu)
Stenek
 
VETINARI - dzięki za zdjęcia!

Nie wiem, czy miałbyś czas sfocić remont Młynówki na Przykopie???
2014-10-06 22:49:25 (11 lat temu)
do palo: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2014-10-06 19:21:53 (11 lat temu)
palo
 
+1 głosów:1
do vetinari: Nima za co :)
2014-10-06 21:07:01 (11 lat temu)
do czesil: O ile wiem i widzalem to na Górze Zamkowej jest ta historia jeście mniejsza warstwa...nawed starsia
2014-10-07 07:21:17 (11 lat temu)
do Stenek: OK-ostatnio jak tam bylem to ja pies i moje ciuchy pośly odrazu do prania....ale mam w to w planu...
2014-10-07 07:22:17 (11 lat temu)
stoik
 
do vetinari: wrzuciłeś psa do pralki ? : ) ja ostatnio - tylko buty do wymiany...
2014-10-07 19:20:02 (11 lat temu)
Stenek
 
do stoik: Na dyć, przeca psa sie piere, ino sie go nie wiruje, boby dostoł pypcia!
2014-10-07 22:46:36 (11 lat temu)
stoik
 
do Stenek: ...baco, na dyć żech wom godoł, że kota sie nie piere. - piere sie, piere. ino sie nie wyżymo :)
2014-10-07 22:49:01 (11 lat temu)
czesil
 
:-)
2014-10-06 21:15:21 (11 lat temu)
czesil
 
No to co najmniej brudna robota. Z drugiej jednak strony każde takowe odkrycie wynagradza minusy :-P
2014-10-06 21:17:51 (11 lat temu)
Stenek
 
do czesil: Oby tylko nie zaginęło bezpowrotnie, powinno się to dobrze sfocić i zdjęcia zachować w Muzeum na ekspozycji
2014-10-07 00:17:09 (11 lat temu)
do Stenek: Jak juź pisalem-nie jest problem zdokumetować i narosować to zo wykopano-problem jest w tym źe wladze miasta chyba juź nalegaja na dokonczenie remontu kanalizacii...muzeum robi co moźe...a śczerze-to nie jest brudna robota..nawet w swojim wolnym czasu bym tutaj poodkrywal....
2014-10-07 07:20:00 (11 lat temu)
stoik
 
do vetinari: jest duży nacisk na szybkie ukończenie prac, bo mieszkańcy powoli zaczynają mieć dość. archeologom z pewnością przydałoby się więcej czasu, bardziej poszerzone wykopki etc. podejrzewam też, że nie wszystkie takie odkrycia były zgłaszane. bo opóźniają prace. ale jak tak patrzę na tych Motaczy z Engila - oni chyba strasznie lubią to co robią. 20 razy rozkopywać ulicę w jednym miejscu, ściągać świeżo położony asfalt ... no no.
2014-10-07 19:25:29 (11 lat temu)
vetinari
 
+3 głosów:3
Do dziśaj mi sie przypomyna ten leciutky oder ktury tam byl wtedy czuć....☻☻☻
2018-10-31 07:04:08 (7 lat temu)
grzegorzem
 
+4 głosów:4
do vetinari: Tak oto naszych przodków kupy wpisują się w miasta dzieje
Ten zapach w wietrze historii - niech wieje!
Niech niosą się wszędzie ten smród i opary
Bo smród to szlachetny, wiekowy i stary. ;-)
2018-10-31 16:22:33 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do grzegorzem: Pouczające i dowcipne ;-)
2018-10-31 16:23:55 (7 lat temu)
do grzegorzem: ☺☻☺ co to za wierszyk ?
2018-10-31 17:45:19 (7 lat temu)
czesil
 
+1 głosów:1
do grzegorzem: Fotopolanie to talenty niespotykane :-)
2018-10-31 19:14:38 (7 lat temu)
do grzegorzem: W Gdańsku w ścisłym centrum podczas jakichś prac w wykopami, natrafiono na średniowieczny ale istniejący przez ileś tam lat prywatny szalet, ponieważ wówczas te przybytki były czasem traktowane jako przydomowy śmietnik, znaleziono setki różnych, niezwykle atrakcyjnych dla archeologów "śmieci": stłuczki, jakieś zabawki ceramiczne, drewniane, jakiś instrument, resztki materiałów, kości zwierząt po ucztach, butelki, monety itd. itp.Niezwykła kopalnia wiedzy dla archeologów.
2018-10-31 19:20:41 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
do vetinari: Podejrzewam, że dzieło Grzegorza ;-)
2018-10-31 18:07:04 (7 lat temu)
grzegorzem
 
+2 głosów:2
do vetinari: Podejrzenia ZPKSoft trafne, radosna twórczość własna ;-)
2018-10-31 19:15:43 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
do grzegorzem: Twój styl już jest rozpoznawalny ;-)
2018-10-31 19:40:40 (7 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do grzegorzem: Gratulacjie, ponownie udowodnileś, źe chociaź zjadamy intruzów na naszych terenach, to im oprócz wyboru muśdardy moźemy recitować baśnie i poezie wlasnej twórczosci ☺☺
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka
2018-11-01 07:10:05 (7 lat temu)
czesil
 
do Dariusz Łukasik: W Cieszynie jest podobnie.
2018-10-31 19:24:36 (7 lat temu)
esski
 
+1 głosów:1
do Dariusz Łukasik: We wrocku zaś takie wykopki, notowane w lokalnych gazetach odbyły się podczas budowy hotelu przy Maroii Magdalenie oraz na Nowym Targu, Gdzie wykopana twarda zawartość idzie? nie mam pojęcia. Na Nowym targu dokppano się w niegdysiejszej latrynie conajmniej górnej kończyny jakiegoś niemowewlaka. Być może - a było to już łaaaaadnych kilka lat temmu - całego niemowlęcego szkieletora. Około roku 2000 naprzeciw głownego gmachu uniwerku dokopano się do pieczęci Henryka IV... nic nie wiem co dalej się stało z tą pieczęcia.. czy to ktoś dla jaj wrzucił podróbkę czy to oryginał...Może ktoś z wrocka wie, gdzie przechowywane są znależiska z tych miejsc? Ostatnio doszło wiele pudeł z św Katarzyny, Obecnie Nabycińska.
2018-10-31 19:28:01 (7 lat temu)
do ZPKSoft: No to się doigrałem ;-)
2018-10-31 19:53:15 (7 lat temu)
grzegorzem
 
+2 głosów:2
do vetinari: Bo my jesteśmy barbarzyńcy z polotem ;-)
2018-11-01 12:02:42 (7 lat temu)
3 Dyskusje (ostatnia 7 lat temu)
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet