| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat cieszyński
Więcej (18)
Obiekty w okolicy
Sklep
31
m
Ustroń
Grażyńskiego 1a-1d
33
m
Ustroń
Sklep "Lewiatan"
39
m
Ustroń
Pawilon handlowy
58
m
Ustroń
Traugutta 5
61
m
Ustroń

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
palo
 
Nie cierpię tego miejsca. Drogo jak szlag, jedzenie przeciętne a mnogość tabliczek, informacji i dziwnych przysłów przytłacza.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka
2015-02-24 20:00:29 (11 lat temu)
Nigdy tam nie byłem ale wiem napewno że nigdy tam nie będe.Tyn "GÓROLSKI FOLKLOR" poradzi człowiekowi odebrać apetyt.Blleee.
2015-02-24 21:27:29 (11 lat temu)
vstrone
 
Ustroniacy (i nie tylko) - co się dzieje? Tutaj kilka obiektów na początku ul. M. Grażyńskiego ma numer 2 - pawilon handlowy, "Diabli Dołek" i Galeria "Venus".
2015-02-25 10:32:46 (11 lat temu)
Kanfis
 
do palo: nie pisze się "jak szlak" tylko "jak szlag"
2015-02-24 23:04:25 (11 lat temu)
palo
 
do † marian11: Też mnie wnerwia ta pseudo góralszczyzna na każdym kroku, wszystko pod turystów i to w marnej jakości. Identyfikacja każdej górskiej miejscowości z Podhalem irytuje mnie strasznie.
2015-02-24 21:48:02 (11 lat temu)
do palo: Co zrobisz jak lud tego pragnie!
2015-02-24 22:05:13 (11 lat temu)
Stenek
 
do cracusiac: Jaki lud tego chce? Chyba głupi i ciemny, bo normalny na pewno nie.
Mnie to miejsce odrzuca, już nie wspomnę o bezsensownej ilości diabelskich znaków, figur itp.
2015-02-24 22:56:53 (11 lat temu)
do Stenek: Chyba nie byles tam w sezonie. Ja tez nie bylem w srodku, takie cos mnie odrzuca, niemniej fotki zrobilem.
2015-02-24 22:58:40 (11 lat temu)
Takich "swojskich" barów z "jadłem domowym" unikam jak ognia.
2015-02-26 08:23:02 (11 lat temu)
palo
 
do † Andrzej Mastalerz: I bardzo dobrze 👍
2015-02-26 22:06:07 (11 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 11 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet