| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Budynek "Cuprum"

Widoki z biurowca "Cuprum"

OBIEKTY - Budynek "Cuprum"

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
To da się tak wejść do budynku?
2015-04-18 20:48:57 (11 lat temu)
Neo[EZN]
 
+6 głosów:6
do Skwarkson1680: Wszystko zależy od właściciela budynku - Cuprum Development zgodziło się na sesję oraz publikację zdjęć na Fotopolsce i BARDZO jesteśmy za to wdzięczni :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Dodatek
2015-04-18 20:50:48 (11 lat temu)
Windy tzw. Osiedlówki, gdy mój dziadek w latach 60. je montował, były to odważnikowe. Przebudowane w pierwszej dekadzie XXI wieku.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: umerytorycznienie treści
2015-05-04 16:31:20 (11 lat temu)
skrzypa
 
I pomyśleć że nigdy nie byłem wewnątrz tego jakby nie było słynnego wrocławskiego biurowca :-(
2015-04-14 19:13:13 (11 lat temu)
Skwarkson1680
 
+5 głosów:5
Przypomniał mi się żart związany z bankiem Dominet:
"Dzień dobry, tu bank Dominet.
Do czego?!!!" :D :D :D
2015-04-18 20:47:41 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
do skrzypa: Mnie się trafiło tam zawitać, gdy siedzibę miał Dialog, ale tylko na parter.
2015-04-14 19:25:33 (11 lat temu)
do skrzypa: To tak jak i ja - do wczoraj. W tym budynku dwa ostatnie piętra zajmował Dialog, niższe Cuprum a na poziomie -1 i -2 był jakiś bank albo firma ubezpieczeniowa - tak tak - budynek ma dwa poziomy poniżej gruntu.
2015-04-14 20:51:28 (11 lat temu)
do ZPKSoft: To tak jak ja :)
2015-04-14 19:33:38 (11 lat temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: Był tu kiedyś Cuprum Bank, później zmienił nazwę na Dominet Bank.
2015-04-14 21:01:52 (11 lat temu)
3 Dyskusje (ostatnia 11 lat temu)
Jedno z pomieszczeń na parterze budynku.
We wnętrzu trwają prace rozbiórkowe - do końca czerwca po budynku nie będzie śladu. Na zdjęciu korytarz na szóstym (ostatnim) piętrze.
2015
-
2015
2015
-
2015
2015
-
2015
2015
-
2015
2015
-
2015
2015
-
2015
2015
-
2015
2015
-
2015
2015
-
2015
2015
-
2015
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet