| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...

Wydarzenia

cieszyński /
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123456789...5051następna
augiasz
 
+1 głosów:1
Powstało w roku 1965, obecnie Centrum Sztuki Filmowej otwarte jesienią 2006
2009-09-13 15:26:05 (16 lat temu)
Dana
 
+2 głosów:2
Podmiana na większy skan, wpisanie autora
2026-05-26 15:11:28 (miesiąc temu)
marekantoniusz
 
+1 głosów:1
publikacja w "Światowidzie" z marca 1927-
2026-06-19 09:39:13 (8 dni temu)
da signa
 
+1 głosów:1
Oby nie było powtórki : " Dwunastu pracowników Radboud University Medical Center w Nijmegen trafiło zapobiegawczo na sześciotygodniową kwarantannę po tym, jak przy opiece nad pacjentem zakażonym hantawirusem nie zastosowano zaostrzonych procedur - podał w poniedziałek wieczorem holenderski portal NU.nl."
2026-05-15 09:32:38 (miesiąc temu)
da signa
 
+1 głosów:1
Według najnowszych danych Głównego Inspektora Sanitarnego jedna osoba polskiego pochodzenia, niebędąca pasażerem statku, mogła mieć kontakt z zakażonymi hantawirusem pasażerami wycieczkowca MV Hondius. Została ona objęta nadzorem epidemiologicznym i nie wykazuje objawów chorobowych.
2026-05-15 09:34:29 (miesiąc temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do da signa: Kaźdy film o podobnej sitacji się wlaśnie rozpoczyną tą sceną, kiedy nas system ubezpiecza źe wszystko jest pod kontrolą. O pare dni później tu mamy...zombieapokalypse.... ☺☺☺ Ale tak naprawde, teź jestem w trybie..mniejmy nadzieje...
2026-05-15 09:47:16 (miesiąc temu)
stoik
 
+2 głosów:2
do da signa: ja pier. ta cała awantura covidowa to był jakiś ciężki Matrix. i oszustwo. ja się ani razu nie zaszczepiłem,. ale jak ktoś chodził do pracy to musiał sobie wstrzyknąć to podejrzane gówno. Nie jestem żadnym oszołomem. Daleko mi od tego. Ale obejrzyjcie sobie film To wam otworzy oczy. Albo i nie. Książkę przeczytałem 20 lat temu. Wyszła nowa wersja filmu, ale proponuję obejrzeć pierwszą.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2026-05-15 12:23:45 (miesiąc temu)
stoik
 
do stoik:
Komentarz został edytowany przez administratora - powód: bez sensu
2026-05-15 20:35:22 (miesiąc temu)
stoik
 
do stoik:
Komentarz został edytowany przez administratora - powód: bez sensu
2026-05-15 20:46:24 (miesiąc temu)
stoik
 
Komentarz został edytowany przez administratora - powód: bez sensu
2026-05-16 18:16:02 (miesiąc temu)
stoik
 
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2026-04-12 22:32:52 (2 miesiące temu)
stoik
 
To co się aktualnie dzieje z Polską. Nie chcę tłumaczyć, ale jakiś totalny nieład się dzieje.Grasują jakieś trolle i nikt z tym nic nie robi. W takich warunkach nie można normalnie pracować. No kurde że Sorry. Dziecka - ja tu nie chcę wychodzić na jakiegoś ważnego. Ale to co się dzieje to - wypowiadam moje rozczarowanie. Ale wiecie - wysrać się na to wszystko ? Albo obrazić ? To była fajna inicjatywa kilku zacnych ludzi. Tylko niestety w Polsce jest taki obyczaj, że jak coś się fajnie zapowiada, to prędzej lub później zejdzie na psy. Tęsknię za tym dawnym pomysłem. A teraz mam tu niewiele do zaglądania Poza tym, że zajrzyjcie czasami do regulaminu. Byłbym wielkim optymistą, gdybym powiedział, że można wrócić do początku. Ale chyba aż takim wielkim optymistą nie jestem widząc obecnych użytkowników, którym się mylą portale ... Żałość.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2026-04-15 11:10:37 (2 miesiące temu)
stoik
 
do stoik: nie widzę reakcji. nie chcę wracać do podstaw bo to niezmiernie nudne. ale to nie ta sama Fotopolska jaka była dawniej. nikt nie czyta regulaminu i nie wie o co chodzi. ja Regulaminu nie pisałem - ale przeczytałem go ze zrozumieniem. Poprzez szacunek dla ludzi, którzy go napisali. I innym też to proponuję. I tak mi dopomóż . Jest taka słynna scena - a na moje słowa Siłacz uderzy pięścią w stół. Sors. Nie mam w domu zbyt wielu stołów. Tylko jedna nieskromna prośba - stosujcie się do regulaminu, a nawet może czasami warto go przeczytać. Uf. Ależ się wypisałem. Ale bez żartów.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2026-04-15 13:40:49 (2 miesiące temu)
stoik
 
do stoik: Nie chcę powiedzieć, że Vetinari jest niedobrym administratorem. Nawet mogę go pochwalić za dobre administrowanie. Tylko że niektóre tematy totalnie nic mu nie mówią. Veti - good job.
2026-04-15 13:50:28 (2 miesiące temu)
PiotrW
 
+2 głosów:2
do stoik: A ja patrzę na pewne sprawy zgodnie z zasadą.....nie moje małpy, nie mój cyrk....i wszystko traktuję jako hobby. Tak jak zbieranie znaczków rozgraniczam z członkostwem w PZF.
2026-04-15 13:52:15 (2 miesiące temu)
stoik
 
+1 głosów:1
do PiotrW: kiedyś jeszcze byłem idea;listą. a teraz tak czasem wpadam przez sentyment. pzdr wiecie co wam powiem ? ostatnio przydusza mnie bagno polskiej polityki i oglądam sobie stare dobre filmy. nie oglądam telewizji ani nie słucham radia, ale od tego gówna co sie tam wylewa to można stracić rozum. skąd wiem - raz byłem u kolegi. żółty pasek od formatowania mózgownicy. 24 na godzinę piorą wam mózg. podziękowałem.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2026-04-15 15:06:03 (2 miesiące temu)
PiotrW
 
+3 głosów:3
do stoik: Popatrz na ten portal jak na zabawę, pozwoli to Ci postawić wszystko na odpowiedniej półce, odpowiednio oświetlonej.
2026-04-15 15:23:47 (2 miesiące temu)
stoik
 
do PiotrW: przecież tak to postrzegam :)
2026-04-16 13:16:55 (2 miesiące temu)
Może to prototyp portalu ulicznego. Aktualnie dzałają takie
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: ....
2026-04-18 13:19:55 (2 miesiące temu)
stoik
 
w 1976 roku miałem cztery lata. a to jakaś znana osoba ? nie kojarzę. pół wózka dla Tereski. nie mów że to autoportret, bo nie przypominasz kobiety. ewidentnie przypomina kobietę. tak że jeden motyw śledztwa mamy z głowy, a najłatwiej byłoby powiedzieć któż to taki.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2026-04-18 13:36:40 (2 miesiące temu)
stoik
 
chyba się pomyliłem. na wprost jest chyba sklep z butami, a kanapki tuż po prawej.
2026-04-18 13:47:42 (2 miesiące temu)
stoik
 
Nie mogę sobie odmówić tej przyjemności - tam gdzie pisze Tekstylia znajduje się obecnie sławny na całą Polskę sklep z kanapkami. A może jakiś opis ? tajne przez poufne. niestety nie znam hasła -
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2026-04-18 13:43:02 (2 miesiące temu)
stoik
 
Cieszyńskie Lauby. Bezcenna seria, ale sytuacja aż prosi się o jaki skrótowy opis.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2026-04-18 13:51:21 (2 miesiące temu)
stoik
 
do stoik: To jest wielkie. Ale to były czasy alternatywy i ich działania do tej pory są okryte tajemnicą. Nie wiem co teraz porabiają. Może się udzielają w partiach politycznych albo działają w Samorządach. Przypominam że miałem wtedy 5 lat. Z biedą jarzyłem Misia Uszatka.
2026-04-18 14:38:16 (2 miesiące temu)
do stoik: Niestety, opróć zezwolenia na publikacjie niemam innych informacji. Trzeba samemu włączyć fantazjie ☺
2026-04-18 14:38:20 (2 miesiące temu)
stoik
 
do vetinari: Jakby coś - to śledztwo w toku.
2026-04-18 14:42:05 (2 miesiące temu)
stoik
 
do stoik: Dla mnie to są ciekawe rzeczy. I nie cierpię na nadmiar fantazji a wolę konkretne informacje. Z powodu że ten happening - w czasach PRL jak ktoś uprawiał takie rzeczy, był nazywany bananową młodzieżą, a jak miałeś skarpetki w dwóch kolorach to mogli Cię zamknąć do więzienia. Jak mówię Książki nie piszę. Może kiedyś :) Czy kogoś to interesuje ? Materiał na książkę jest - tylko nie posiadam takiego poczytnego stylu jak niektórzy co tu piszą. Oni powinni pisać książki. Mają całe mnóstwo do powiedzenia. Ja stawiam na wiedzę. Nie konfabuluję a podaję fakty. Ja wspomnienia to mówię. Pogłoski są pogłoskami etc etc etc... Umówmy się, że skoro ktoś się powołuje na ten portal, to trzeba podawać w miarę wiarygodny przekaz.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2026-04-18 14:52:57 (2 miesiące temu)
stoik
 
do stoik: dużo by tłumaczyć, bo tu każdy wie lepiej. geniusze. jest takie przysłowie - Psy ujadają a karawana jedzie dalej.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2026-04-18 15:05:25 (2 miesiące temu)
paulus60
 
+1 głosów:1
do vetinari: Ta strona mówi Ci coś? Może tam być więcej informacji niż mamy tu na "FP" (chyba, że ta strona jest żródłem zdjęć).


Żeby przeczytać trzeba podać hasło, ale nie mam pojęcia jak go uzyskać ani też jak się tam zarejestrować.

EDYCJA - teraz zauważyłem, że Wojtek - Stoik już poruszył tę kwestię pod innym zdjęciem z tego wydarzenia.

Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Link
2026-04-18 17:12:48 (2 miesiące temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do paulus60: Zdjięcia mam pobrane z tej fundacji. Czekalem chyba 3 miesiące na odpowiedź. Kiedy szukalem informacjie na temat tego festiwalu, teź natrafilem na tą strone mitologie. Ale niemam tam konta...więc niemam hasla.
2026-04-21 19:38:45 (2 miesiące temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
Takka ciekawostka, obecnie się na tym miejscu znajduje "prawdziwy" slup ohloszeniowy
2026-04-19 09:31:35 (2 miesiące temu)
Askofer
 
+2 głosów:2
do vetinari: Czyli tradycja ma swoją kontynuację . I bardzo dobrze.
2026-04-19 14:12:51 (2 miesiące temu)
stoik
 
do vetinari: a co znaczy prawdziwy ? za mojej pamięci był już wymieniany kilka razy. poza tym w Czeskim Cieszynie jest wolne stanowisko rozlepiacza plakatów. sorry ale dziwnym przypadkiem nikt się nie pali do tej pracy. za miskę ryżu za dniówkę też bym nie robił.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2026-04-19 15:39:53 (2 miesiące temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Askofer: No, tak jakoś ☺☺☺
2026-04-19 17:43:40 (2 miesiące temu)
stoik
 
do vetinari: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2026-04-19 19:29:28 (2 miesiące temu)
stoik
 
niezmiernie lubię ten utwór na ostudzenie zbyt gorących głów. jedziemy czego ja się ostatnio dowiedziałem to normalnie mała głowa. ale nie mogę tu pisać zbyt kontrowersyjnych tekstów, bo czujny Vetinari poobcina mi wszystkie części ciała. Ale śledźcie internet, tam się ostatnio dużo dzieje. Nie mam ochoty o tym mówić co się ogólnie mówi. Był Taki jeden Trybun Ludowy. Marek Petroniusz. Podobno popełnił samobójstwo w wannie Ja nie nie posiadam skłonności samobójczych. A wracając do Marka Petroniusza - posiadał nadworny tytuł Magistra elegancji. Doczytajcie sobie Ja ze swojej strony mogę dodać. że posiadam trzy zestawy garniturów i 10 krawatów, ale to jedynie na bardzo uroczyste okazje.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2026-04-19 21:12:52 (2 miesiące temu)
Dana
 
+2 głosów:2
Takie samo albo bardzo zbliżone zdjęcie już mamy, przycięte są jednak inaczej - chyba powinny zostać oba.
2026-06-23 21:20:58 (4 dni temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Dana : To powyźej, jest robione tak samo jak to zalinkowane z balkonu ratusza, ale oby dwa są chyba robione pod innym kątem, więc powinne zostać oby dwa...☺
2026-06-23 21:23:24 (4 dni temu)
Pokaż na mapie
506 Dyskusji (ostatnia 4 dni temu)
Wydarzenia - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet