| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Rynek 6
Obiekty w okolicy
Rynek 7
10
m
Cieszyn
Rynek 5
13
m
Cieszyn
Rynek 8
19
m
Cieszyn
Rynek 4
22
m
Cieszyn
Rynek 9
30
m
Cieszyn

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Rynek 6

Zabytek: nr A-250/77 dnia 19.12.1977 r.
1 subskrypcja
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Stenek
 
Może to śmieszny szczegół, ale kiedyś jak się w nocy dzwoniło do tej apteki do przycisk był gdzie? Może ktoś wie? Odpowiem, jak się tu parę osób wypowie (ale Misię zrymowało) ;-)
2012-08-26 01:25:48 (13 lat temu)
Stenek
 
Tym rzeźbom to tez powinno się już zrobić jakies odlewy i umieścić w Muzeum Cieszyna. Może ktoś z UŚ C-n podchwyci ten pomysł? Już nam zginęły na wieki pyszczki lwiątek na bramie w podcieniach koło mięsnego na Głębokiej i wstawiono tam jakieś koszmarne pyszczki szczurze.
2012-08-26 01:27:25 (13 lat temu)
stoik
 
do Stenek: co prawda nie wiem gdzie był dzwonek, ale o tej aptece wiem z opowieści, że było tam oryginalne stare wyposażenie i w jakiś głupi sposób wyleciało. albo ktoś zabezpieczył.........
2012-08-26 03:28:03 (13 lat temu)
stoik
 
do stoik: a co do płaskorzeźb - sygnowane. Postman zauważył. studiowaliśmy to przez chwilę.
2012-08-26 03:29:13 (13 lat temu)
Stenek
 
do stoik: A jak byś się tak lepiej przyjrzał ...........................? (to taka mała podpowiedź)
2012-08-26 13:42:27 (13 lat temu)
czesil
 
Trochę krzywo, ale poza tym ślicznie!
2017-08-28 21:09:48 (8 lat temu)
Stenek
 
generalnie natłok zielonego koloru - to tak tam wygląda naprawdę?
2017-08-28 22:15:56 (8 lat temu)
czesil
 
+1 głosów:1
Całkiem dużo światła wpada przez świetlik.
2017-08-28 21:10:50 (8 lat temu)
Stenek
 
+1 głosów:1
Wiem dokładnie, gdzie był przycisk nocnego dzwonka do tej apteki w PRL ...
2021-04-07 22:55:15 (5 lat temu)
Jorg
 
+1 głosów:1
Kiedyś był tu sklep muzyczny. Kupowałem tu longi polskich ( innych nie było ) zespołów big-bitowych po 60 zeta na sztukę.
2023-05-10 17:30:44 (3 lata temu)
stoik
 
do Jorg: nie wiem, czy pamiętasz. pierwsze dwa sklepy z kasetami to był Czauston ( taka nazwa ) na Głębokiej a coś jeszcze na Matejki. na początek kupiłem sobie kasety Deep Purple, Susanne Vega i The Police. W sumie przez przypadek. Ale trzeba powiedzieć, że od dziecka miałem dobry gust :) wiele by o tym wspominać. ale wszystko będzie w książce, której nigdy nie napiszę. a jaka szkoda.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2023-05-10 20:23:07 (3 lata temu)
stoik
 
do stoik: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2023-05-10 20:48:40 (3 lata temu)
ZPKSoft
 
Wózki dla Tereski ;-)
2026-05-01 18:39:18 (miesiąc temu)
Pokaż na mapie
6 Dyskusji (ostatnia miesiąc temu)
Rynek 6 - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet