| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...

Dzielnica Śródmieście

Zdrowie
Zieleń
Sport
Kolej
Przemysł
 
Religia
Edukacja
Transport
Budowle
Kultura
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia12...8910111213141516następna
To plac Biegańskiego, w najwyższym budynku na parterze znajdował się KMPiK.
2011-08-23 15:41:35 (14 lat temu)
mar
 
do Mariusz Brzeziński: Przypisane, dziękuję :)
2011-08-23 16:45:56 (14 lat temu)
Adres Aleja NMP 45 to lokalizacja ratusza. Może lepiej przenieść te zdjęcia do Parku Staszica lub Wystawy 1909.
2011-08-23 12:07:30 (14 lat temu)
Mariusz Brzeziński
 
+1 głosów:1
Podmiana skanu plus autor.
2013-04-02 22:35:23 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
To ja wolę tę kładkę ;)
2011-08-23 21:14:32 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+3 głosów:3
Jedna osoba na dworcu? Mieliście jakieś wejście na zamkniętą sesję zdjęciową?
2011-08-23 21:37:43 (14 lat temu)
do Danuta B.: Nieopodal spotkaliśmy jeszcze żebraka, choć ich nie kręci się tu tak dużo jak na wrocławskim głównym a tak to faktycznie ciut pustawo :)
2011-08-24 07:14:09 (14 lat temu)
mamik
 
+1 głosów:1
Wygląda jak ogromna stacja benzynowa ;-)
2011-08-26 19:26:50 (14 lat temu)
Od Piłsudskiego stał dworzec Kolei Warszawsko-Wiedeńskiej. "Nowoczesne" dworce mają front od Wolności gdzie kursują tramwaje.
2011-08-26 20:57:18 (14 lat temu)
do Mariusz Brzeziński: Zgadza się, tymczasowy dworzec taż się odwschodniej strony znajdował.
2011-08-26 21:41:54 (14 lat temu)
do Jarosław Dubowski: To ten blaszak też był dworcem ?
2011-08-26 21:43:38 (14 lat temu)
do Mariusz Brzeziński: Z braku laku...
2011-08-26 21:59:14 (14 lat temu)
Neo ożył i nadaje!
2011-09-29 19:43:36 (14 lat temu)
do Danuta B.: Trzeba będzie nadrobić troszkę zaległości :) Choć w weekend przeprowadzka więc chwilowo znów mogę zamilknąć.
2011-09-29 19:46:00 (14 lat temu)
skrzypa
 
Ta przeprowadzka już ja wiem jak ta przeprowadzka ma na imię :)
2011-09-29 19:46:54 (14 lat temu)
do skrzypa: No ba :)) Ale owa "przeprowadzka" też się przeprowadza :)
2011-09-29 19:56:40 (14 lat temu)
skrzypa
 
Tak trzymać Piotr ! Jak tam nasz film wyszło coś ?
2011-09-29 19:58:02 (14 lat temu)
do skrzypa: Wyszło choć strasznie nie podoba mi się ta kamera bo na Sony w ogóle drgań nie było widać - na tej kamerze jest z tym fatalnie :( Kombinowałem już jak tylko mogłem i po prostu kamery Panasonic mają duży gorszy stabilizator niż Sony... Będę musiał ją wymienić na Sony tylko niech Sony wypuści coś w miarę dobrego w rozsądnej cenie...
2011-09-29 20:04:02 (14 lat temu)
skrzypa
 
Czyli rozumiem, że musimy rundkę powtórzyć :)
2011-09-29 20:11:45 (14 lat temu)
Kavikvs
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: A może trzeba sobie golnąć przed kręceniem?
2011-09-29 20:15:38 (14 lat temu)
do skrzypa: Bardzo chętnie tylko sprzęt muszę lepszy skombinować :) Przy okazji dzięki za przejażdżkę :)) Niby dwie godziny ale nawet się nie nagadaliśmy :)

Film nagram Ci na płytkę i podrzucę w wolnej chwili.
2011-09-29 20:20:36 (14 lat temu)
skrzypa
 
do Neo[EZN]: Ok dzięki, a pogadać możemy na browarku z "przeprowadzką" oczywiście :)
2011-09-29 20:22:53 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
Lata 30. - moderna.
2011-09-29 20:04:53 (14 lat temu)
mamik
 
+1 głosów:1
do Danuta B.: Pięknie zachowany, czyli nie zniszczony styropianem albo seledynową farba
2011-09-29 20:07:11 (14 lat temu)
mamik
 
+2 głosów:2
do Danuta B.: Projekt znanego z Krakowa Adolfa Szyszko-Bohusza, ukończona w 1926.
2011-09-29 20:17:19 (14 lat temu)
Mariusz Brzeziński
 
+2 głosów:2
Elewacja cacy, ale do lat osiemdziesiątych było też wnętrze i doskonałe drzwi obrotowe. Wszystko to usunięto w ramach remontu.
2011-09-29 21:19:31 (14 lat temu)
szurens
 
+2 głosów:2
Szyszko-Bochusz... piękne dzieło tak jak Pałacyk Prezydencki w Wiśle (modernistyczny a w środku Bauhaus) jestem zachwycony
2011-09-29 23:03:00 (14 lat temu)
† Festung
 
+3 głosów:3
No, no. Gdzie, jak gdzie, ale w Częstochowie to ma swoją wymowę.
2011-09-29 21:55:55 (14 lat temu)
† ☻
 
Tak rozciągnęło to zdjęcie, że ma się wrażenie jakby ławki zajmowały tylko niewielką część nawy
2011-09-30 08:24:19 (14 lat temu)
157 Dyskusji (ostatnia 13 lat temu)
Lista ulic w dzielnicy Dzielnica Śródmieście
12
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet