| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Krakowska
1
1
1
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13a
13d
14
15
17
15
17
16
18
18
19
21
23
26
26a
26b
26c
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
41
Więcej (18)

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Krakowska

Dawniej: Narutowicza Gabryela
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia1234następna
Mariusz Brzeziński
 
+1 głosów:1
Podmiana na pełny kadr pocztówki.
2013-04-14 01:06:51 (13 lat temu)
† Festung
 
+2 głosów:2
do Mariusz Brzeziński: Pawulon, wbrew nazwie, daje 1000 pkt u św. Piotra:)
2013-04-14 01:26:36 (13 lat temu)
Neo[EZN]
 
+3 głosów:3
Wieże w projekcie ładniejsze niż te obecne -
2013-04-03 20:41:54 (13 lat temu)
Danuta B.
 
+6 głosów:6
Gdyby nie jeden nawiedzony Austriak mieszkałabym dziś w tym mieście. Pięknym inaczej:).
2013-04-05 22:21:01 (13 lat temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
do Danuta B.: Jak zrobi się cieplej to przyjadę tutaj na 3 dni - tak żeby chociaż jeden cały był na robienie zdjęć i połażę trochę po bramach i podwórkach bo podejrzewam, że mogą być interesujące.

Miałem taki plan na święta - chciałem jechać w piątek i wrócić w poniedziałek ale pół piątku auto sprawdzał mechanik, w sobotę przyjechaliśmy po 13, obiad, potem dopiero zdjęcia a niedziela, która miała być przeznaczona na zdjęcia została spędzona w domu przez ten mocno padający śnieg.

Na weekend majowy jedziemy do Krakowa - 5 dni - na maila można mi podrzucić info co ciekawego zobaczyć w okolicy - a potem jakieś 2-3 tygodnie później zajedziemy do Częstochowy - tu tak samo - jeśli coś warte odwiedzenia to dać znać :)
2013-04-05 22:38:51 (13 lat temu)
x xx
 
tam wszyscy rowerzyści na czerwono ubrani jeżdżą ?
znalazłem tu:

i tu:

może to ktoś znajomy ?
2013-07-16 21:19:11 (12 lat temu)
ZPKSoft
 
do x xx: Jest jeszcze na innych, ta czerwona rowerzystka pewnie śledzi Neona ;)
2013-07-16 21:21:39 (12 lat temu)
x xx
 
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2013-07-16 21:22:19 (12 lat temu)
x xx
 
do ZPKSoft: Tereska czy jak jej tam na imię?
2013-07-16 21:27:02 (12 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
Festung miał rację, mówiąc, ze sklepy tej sieci to współczesne meliny.
2013-07-16 22:29:53 (12 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do Danuta B.: Na Kościuszki przy Traugutta jest podobnie ale ostatnio pod Biedronką kawałek dalej chcieli ode mnie złotówkę "na chleb" - dałem im chleb bo akurat miałem przy sobie, wolałem dać chleb niż stracić aparat - ale byli zdziwieni!
2013-07-16 22:34:55 (12 lat temu)
ZPKSoft
 
Jak dla mnie - w takim miejscu forma dyskusyjna.
2014-06-03 09:41:38 (12 lat temu)
Hellrid
 
do ZPKSoft: Mi przypomina ścianę krakowskiej Mangghii - - pamiętam jak świeciła nowością, to barwa płytek była podobna.
2014-06-03 09:46:58 (12 lat temu)
ZPKSoft
 
do Hellrid: Manggha ma jakiś kształt a ponadto stanowi odrębny obiekt a tu mamy dolepione skrzydło do zabytkowych budowli.
2014-06-03 09:53:47 (12 lat temu)
ZPKSoft
 
Świetny pojazd tylko mało komfortowy :)
2014-09-17 09:15:56 (11 lat temu)
do ZPKSoft: Nie, no całkiem całkiem. Kabrio, są pneumatyki, ma latarnie. OK.
2014-09-17 09:19:13 (11 lat temu)
Z tyłu charakterystyczny bardzo budynek...
2014-09-17 09:32:09 (11 lat temu)
Częstochowa bardzo wątpliwa.
2014-09-17 09:39:40 (11 lat temu)
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2014-09-17 09:39:44 (11 lat temu)
do mar: Francuska fabryka włókiennicza w Częstochowie?
2014-09-17 13:34:41 (11 lat temu)
mar
 
do Neo[EZN]: Znalazłam coś takiego
2014-09-17 14:24:24 (11 lat temu)
mar
 
2014-09-17 14:26:12 (11 lat temu)
Mariusz Brzeziński
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Francuzi mieli kilka zakładów włókienniczych. Ich architektura bardzo się zmieniła przez te 100 lat. Samochód nie musiał stanąć przy zakładach. Magazyn w tle może być na terenie miasta. Podobny wygląd miał obiekt przy Śląskiej (obecnie skwer i USC).
2014-09-17 18:09:02 (11 lat temu)
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2016-01-01 14:41:39 (10 lat temu)
Marcin Bajor
 
+1 głosów:1
do mar: Jest to prawdopodobnie budynek francuskiej fabryki Motte, później „Union Textile” i „Elanex”.
4 zdjęcie od góry:
lub tutaj:
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Dodane zdjęcie w większej rozdzielczości.
2016-01-01 14:48:37 (10 lat temu)
Krzyś_
 
do Marcin Bajor: Tak jest, ul. Krakowska 80 - do przypisania
2016-01-01 16:23:25 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
Fotopiesek :)
2016-10-29 17:20:55 (9 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+1 głosów:1
Dobrze zrobiłeś. Właśnie to zdjęcie nałożyło się na moje.
2017-08-02 20:54:30 (8 lat temu)
Soravia
 
do Wacław Grabkowski: No i gitara. Rozumiemy się bez słów.
2017-08-02 21:11:12 (8 lat temu)
Mariusz Brzeziński
 
+1 głosów:1
V LO przy Krakowskiej.
2017-08-02 21:23:04 (8 lat temu)
Soravia
 
do Mariusz Brzeziński: Dzieki.
2017-08-02 21:40:16 (8 lat temu)
Pokaż na mapie
33 Dyskusji (ostatnia 8 lat temu)
Ulica Krakowska - obiekty i wydarzenia
13a-13d 14
66
68
80
następna
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet