| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (8)
Najbliższe obiekty nieistniejące
Zbiorniki przeciwpożarowe
548
m
Łódź
Brzóski 51
643
m
Łódź
Polna 12
725
m
Łódź
Fabryka J. Lohrera
743
m
Łódź
Pałac Juliusza Heinzla
942
m
Łódź

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Dom Häuslera

Obiekt obecnie nie istnieje
Zbudowano: około 1925
Zlikwidowano: Około 1980
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
Dziękuję za dodanie umlautu ... :)
2025-01-22 20:02:38 (rok temu)
Poproszę o zaznaczenie na mapce ulicę Jana. Ma ona duże znaczenie przy lokalizacji tego obiektu.
2025-01-22 20:05:16 (rok temu)
do sawickimarcin: Muszę się nad czymś zastanowić. Chyba jestem za dobry dla Ciebie. ;-)
2025-01-22 20:54:40 (rok temu)
do blaggio.: Byle Byś doszedł do poprawnych wniosków przy tym zastanawianiu ... Prosiłem raczej o znacznik na mapce "OSM" a nie na zdjęciu Planu Łodzi ... Za znacznik Na OSM dziękuję. A tak przy okazji co oznacza OSM ... ???
2025-01-22 21:15:13 (rok temu)
do sawickimarcin: Znacznik na mapce to już nie ja. Aż taki dobry nie jestem. ;-)
Żartuję, wiedziałem, o co Ci chodzi, ale ktoś mnie uprzedził.
OSM - Open Street Map - wygooglaj to i przetłumacz, to będziesz wiedział.
2025-01-22 22:44:34 (rok temu)
do blaggio.: Na tyle znam "ten" język ... Nie muszę się pytać Onkel GOOGLE ...(nie lubię tego języka) ... Otwarta Uliczna Mapa - w tłumaczeniu dosłownym. Uprzedził Cię "ktoś" - bo mnie ten "ktoś" lubi i ja lubię "Jego" ... Pozdrawiam Cię Niewidzialna Ręko ... :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek i drobna korekta
2025-01-22 23:23:23 (rok temu)
blaggio.
 
+1 głosów:1
do sawickimarcin: To którego języka nie lubisz? Angielskiego, czy niemieckiego, bo napisałeś "Onkel G... - nie lubię tego języka. ;-)
2025-01-23 18:49:31 (rok temu)
do blaggio.: Gdybym nie lubił niemieckiego - nie używałbym go ... Nie cierpię angielskiego.
2025-01-23 19:50:39 (rok temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia rok temu)
Dom Häuslera na innych zdjęciach
10
1942
1942
-
1942
1942
-
1942
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet