| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (8)
Obiekty w okolicy
Pojezierska 95 - teren poprzemysłowy
142
m
Łódź
Wiata przystankowa
174
m
Łódź
Silosy
186
m
Łódź
IMPALL Sp. K.
234
m
Łódź
Pojezierska 95e
234
m
Łódź

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Centrum Handlowe

Dawniej: Tesco Extra
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
Sieci TESCO już w Polsce nie ma ... W tym budynku jest teraz jako wiodący sklep Leroi Merlin (nawet nie pamiętam jak się to pisze) ... a jeszcze jak było TESCO to nie przypominam sobie aby miało ten przymiotnik "extra" ...
2025-01-22 12:34:03 (rok temu)
beznik
 
+1 głosów:1
do sawickimarcin: I dlatego fotografia pozwala odświeżyć pamięć.
2025-01-22 13:37:01 (rok temu)
do beznik: No teraz jak powiększyłem zdjęcie - widzę niebieski napis "Extra" ... Byłem tam setki razy ale GO nie widziałem ... Nikt w okolicy nie powiedział "TESCO Extra" ale po prostu : "Jedziemy do Tesco" ... Być może ten dodatek zamontowano później - na krótko przed likwidacją sieci ... Nawet jak gazetki reklamowe wrzucali do skrzynek na listy to był napis po prostu "TESCO" na stronie tytułowej bez żadnego śmiesznego "Extra" ...
2025-01-22 13:51:30 (rok temu)
yani
 
Zaktualizowałem nazwę.
2025-01-22 13:53:46 (rok temu)
Jazzek
 
+1 głosów:1
do sawickimarcin: Przypuszczam, że to określenie mniejszych sklepów tej sieci, podobnie jak z Carrefourem - bez dopisku duże, a z dopiskiem Express (czy coś w tym guście) średnie.
2025-01-22 14:59:15 (rok temu)
do Jazzek: No właśnie nie ma tu tej analogii ...To Tesco było olbrzymie - zresztą napis na obiekcie świadczy że była to firma dominująca w tym budynku ...Czyli dopisek "extra" mógł znaczyć "extra duży sklep" ... :)
2025-01-22 16:06:09 (rok temu)
Jazzek
 
do sawickimarcin: Ta wersja jest rzeczywiście bardziej usprawiedliwiona :)
2025-01-22 16:09:21 (rok temu)
elot360
 
+3 głosów:3
do Jazzek: Tesco Extra było hipermarketem, większym od "standardowego" Tesco. Podobne znajdowało się w Łabędach w Gliwicach. Sam Carrefour Express był po prostu mniejszym Carrefourem, pamiętam takowego w Szombierkach w Bytomiu który zastąpił między innymi Alberta, samemu będąc zastąpionym choćby Biedronką (Nie pamiętam czy było coś jeszcze po drodze)
2025-01-22 16:26:04 (rok temu)
do elot360: Kolego ... !!! ... Tutaj jest zakaz używania słów typu "hipermarket" ... Proszę używać określenia "Sklep wielkopowierzchniowy" ...
2025-01-22 17:09:38 (rok temu)
elot360
 
+1 głosów:1
do sawickimarcin: To jakaś forma lokalnego fotopolańskiego żartu którego jeszcze nie rozumiem?
2025-01-22 17:23:09 (rok temu)
do elot360: Oooooo ... Przepraszam ... Zwrócono mi już ze dwa razy uwagę w tym temacie ... I to Główni Administratorzy . także uważaj ... To nie przelewki ...
2025-01-22 17:25:06 (rok temu)
elot360
 
do sawickimarcin: Podlinkujesz? Chętnie się zapoznam
2025-01-22 17:32:53 (rok temu)
do elot360: Już wystarczająco Ci napisałem ... Po co robić ferment ... Ja i tak tu uchodzę za największego zadymiarza ... O przepraszam - jest jeszcze większy - Gość co grozi bejsbolem ,,,
2025-01-22 17:37:22 (rok temu)
elot360
 
do sawickimarcin: Jaki ferment, daj po prostu linka żebym mógł sobie poczytać. Lubię czytać :>
2025-01-22 18:05:43 (rok temu)
do elot360: Przykro mi ale nie dam ...
2025-01-22 18:22:39 (rok temu)
elot360
 
do sawickimarcin: Pies ogrodnika :(
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Poprawka emotki
2025-01-22 18:23:02 (rok temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia rok temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet