| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Stocznia Gdańska im. Lenina (dawna)

1927 r. - Budowa statku pasażerskiego s/s "Gdańsk"

1980 r. (14-31.08) Strajk

1980-1981 "Karnawał" Solidarności - Gdańsk

1988 r. (02.05.-10.05. i 23.08.-01.09.) Strajki

OBIEKTY - Stocznia Gdańska im. Lenina (dawna)
Więcej (54)
Obiekty w okolicy
Stacja kolejowa Gdańsk Ostrów
290
m
Nabrzeże Trawlerowe
365
m
Gdańsk
Nabrzeże Dokowe
376
m
Gdańsk
Ostrów
452
m
Gdańsk
Budynek 91C
481
m
Gdańsk

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
† Yanek
 
+1 głosów:1
Mam nadzieję że pogoda będzie tak dobra jak dziś (lub prawie) i że nic mi nie wyskoczy, co zakłóciłoby me pójście na jutrzejsze wodowanie. Jak będzie wsio OK, to pewnie parę fotek z tej okazji się pojawi.
2013-02-28 20:01:00 (13 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
Mini Titanic ;)
2013-02-28 21:36:53 (13 lat temu)
† Yanek
 
+1 głosów:1
do pawulon: Myślisz że do Norwegi nie dopłynie i jakąś górę lodową na Bałtyku spotka!!! Gwoli ścisłości to zasadniczo sam kadłub, dopiero na miejscu będzie wyposażany ostatecznie.
2013-02-28 21:44:35 (13 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do † Yanek: Jak dopłynie ;))
2013-02-28 21:45:28 (13 lat temu)
Danuta B.
 
+3 głosów:3
Teraz już wiemy, że prom jest rodzaju męskiego:).
2013-03-01 20:13:12 (13 lat temu)
† Yanek
 
+1 głosów:1
do Danuta B.: :)
2013-03-01 20:21:42 (13 lat temu)
† Yanek
 
+1 głosów:1
Trzeba tez dopowiedzieć, że było to ostatnie wodowanie rufowe w Stoczni Gdańsk SA. Ponieważ pochylnie boczne sa od dawna nieużywane oraz mocno zdewastowane a więcej kontraktów na budowę statków stocznia nie ma, należy sądzić że to było w ogóle ostatnie wodowanie w tej stoczni.
2013-03-01 19:45:44 (13 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
To kadłub już zjechał? Bo widać go było pomiędzy dźwigami.
2013-03-01 20:07:21 (13 lat temu)
† Yanek
 
+1 głosów:1
do Danuta B.: Tak, to są zdjęcia samej pochylni, już opustoszałej. Swoją drogą, jeśli masz zamiar się wybrać do stoczni to coraz mniej jest do zarejestrowania a poza tym znaczna część terenu jest już splantowana i w dodatku poogradzana.
2013-03-01 20:19:51 (13 lat temu)
Pokaż na mapie
4 Dyskusje (ostatnia 13 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet