| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Stocznia Gdańska im. Lenina (dawna)

1927 r. - Budowa statku pasażerskiego s/s "Gdańsk"

1980 r. (14-31.08) Strajk

1980-1981 "Karnawał" Solidarności - Gdańsk

1988 r. (02.05.-10.05. i 23.08.-01.09.) Strajki

OBIEKTY - Stocznia Gdańska im. Lenina (dawna)
Więcej (54)
Najbliższe obiekty nieistniejące
Brama nr 3 Stoczni Gdańskiej
104
m
Gdańsk
Brama Oliwska
278
m
Gdańsk
Budynek 27B
299
m
Gdańsk
Hala sportowo-widowiskowa Stoczni ...
314
m
Gdańsk
Jana z Kolna 24-26
347
m
Gdańsk

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
PAX
 
+2 głosów:2
Ulica Jana z Kolna.
2015-08-17 10:32:04 (10 lat temu)
Stenek
 
Po prawej betonowy słup, a na nim piękny klasyk - oprawa oświetleniowa ORZ-1
2015-08-17 21:39:13 (10 lat temu)
tang
 
Widziałem to zdjęcie na innym portalu, choć dużo gorszej jakości. Z tamtejszego opisu wynika, że środkowa doczepa ma numer 1386, a tylna 1403.
2016-02-22 17:58:05 (10 lat temu)
Ciekawe, tramwaj jedzie po lewym torze.
2016-02-22 18:03:06 (10 lat temu)
tang
 
Jeszcze jedno. Druga doczepa nr 1403 jest drugą ND o tym numerze, przeniesiona z Warszawy. Pierwsza zginęła w zderzeniu z pociągiem na przejeździe kolejowym na skrzyżowaniu Marynarki Polskiej z Wyzwolenia. Podobny los spotka kilka lat później wagon silnikowy N nr 1003. Bardzo pechowa końcówka numeru.
2016-03-01 00:04:32 (10 lat temu)
Pomuchelskopp
 
+2 głosów:2
Bocznica kolejowa w jezdni, którą widać na pierwszym planie, nieco na północ od przystanku SKM Gdańsk Stocznia łączyła się z linią kolejową nr 250. Pod koniec lat czterdziestych jeździły tym odcinkiem pociągi z gruzem wywożonym ze zniszczonego śródmieścia
2023-12-13 07:49:38 (2 lata temu)
do cracusiac: Drugi tor bywał czasem wykorzystywany do przetaczania wagonów kolejowych pomiędzy oddalonymi wydziałami Stoczni Gdańskiej
2016-02-25 09:40:20 (10 lat temu)
do Pomuchelskopp: Nie znam tych terenow, zdziwilo mnie jedynie, ze przy podwójnych torach tramwaj jedzie po lewym.
2016-02-25 12:51:49 (10 lat temu)
tang
 
+2 głosów:2
do Pomuchelskopp: Nie tylko czasem. Przez wiele lat był on wyłącznie pociągów. Myślę, że to jest właśnie ten czas. 1) prawy tor jeszcze w dość dobrym stanie, 2) nie widać nad nim sieci trakcyjnej.
2016-02-27 01:18:30 (10 lat temu)
Krzyś_
 
+2 głosów:2
To murek przy wejściu do Biura Projektowo-Konstrukcyjnego:

Tylko to inne wejście niż to widoczne tutaj:
Trzeba znaleźć odpowiednie zdjęcie z jego umiejscowieniem.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Uzup.
2025-07-24 00:09:05 (11 miesięcy temu)
do Krzyś_: Dzięki. Wg mnie to jest to samo wejście.
2025-12-31 08:07:55 (5 miesięcy temu)
Woj11
 
+2 głosów:2
Nieistniejąca Wzorcownia - Jana z Kolna
2023-08-01 12:21:55 (2 lata temu)
do Woj11: dzięki, dopisuję :)
2023-08-01 12:30:34 (2 lata temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 5 miesięcy temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet