| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat pajęczański
Obiekty w okolicy
Cementownia "Warta SA
1288
m
Grądy-Łazy
Stacja kolejowa Działoszyn
1967
m
Działoszyn
Boczna 14
4061
m
Raciszyn
Jaz na rzece Warta
4170
m
Działoszyn
Ośrodek sportów wodnych
4279
m
Działoszyn

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
WW
 
Wg Wikipedii wszystkie mosty na magistrali węglowej zbudowano tak, by mogły pomieścić dwa tory. Tu się raczej nie wydaje...
2014-08-27 19:06:55 (11 lat temu)
do WW: Być może pylony pozwalają na łatwe poszerzenie...
2014-08-27 19:44:38 (11 lat temu)
ylooC
 
Zupełnie jak Zaleszczyki, ale takie odwrócone przęsła z jazdą górą tylko, ten most miał do 1915 o ile się nie mylę. A żołnierze I wojenni to nie są jednak.
2019-10-30 11:33:45 (6 lat temu)
To jest most kolejowy a nie drogowy na Przemysłowej.
2019-11-08 21:49:42 (6 lat temu)
ritterswalder
 
+1 głosów:1
do ylooC: Wg moich przemyśleń to most kolejowy w Działoszynie na magistrali węglowej. Co myślisz o tym?
2019-10-30 12:26:51 (6 lat temu)
ylooC
 
do ritterswalder: Wg. mojej wiedzy, most w Działoszynie, miał uszkodzone drugie przęsło, złamane w pół - dokładnie jak tutaj. Dodatkowo miał przy 1 przęśle brzegowym, małą wartownię. Chyba tutaj ją widać, zaraz przy hełmie kolegi X. Gdzieś mi kiedyś migneło zdjęcie tak złamanego przęsła odwróconego - z opisem Brücke Wartha. Moim zdaniem pasuje .
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uszczeg.
2019-10-30 13:15:31 (6 lat temu)
ylooC
 
do ritterswalder: Wygląda na to, że nie mamy tego mostu założonego nawet
2019-10-31 12:42:46 (6 lat temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
do ylooC: Wiem! Tutaj to zdjęcie widziałem - - 5 zdjęcie od góry!
2019-10-30 13:19:43 (6 lat temu)
ylooC
 
do ylooC: I ten też można przypisać :)
2019-11-01 02:17:34 (6 lat temu)
ylooC
 
do ylooC: Dźwigam - Działoszyn
2019-11-08 21:13:56 (6 lat temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
Moim zdaniem to Grądy-Łazy - most kolejowy
2023-03-09 09:46:17 (3 lata temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 3 lata temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet