| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (31)
Obiekty w okolicy
Sklep KOMFORT
148
m
Jelenia Góra
Sklep "Neonet"
157
m
Jelenia Góra
Pawilon
174
m
Jelenia Góra
Karłowicza 7
183
m
Jelenia Góra
Karłowicza 9
188
m
Jelenia Góra

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
fantom
 
+1 głosów:1
Dobra robota, antypuszka z tymi zdjęciami porównawczymi.
2014-02-19 22:40:32 (12 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
Wydaje mi się, że słupy z latarniami są te same - podobnie jak ta brama z tablicami kierunkowymi (widać jej tylną stronę). Co ciekawe oznakowanie pozostało identyczne.
2014-02-19 22:55:08 (12 lat temu)
fantom
 
+2 głosów:2
Zabudowania tartaku widoczne są na mapach z lat 30-tych i 40-tych:


Tartak zatrudniał 150 osób w 1900 r. Działał jeszcze w latach 70-tych. Obecnie w jego miejscu znajduje się sklep Biedronka.
2014-03-02 15:11:39 (12 lat temu)
dysia
 
+1 głosów:1
do fantom: Na której z tych aukcji nabyłeś to zdjęcie ?


Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: trzecia aukcja
2014-03-02 17:26:52 (12 lat temu)
Michał Gańko
 
+3 głosów:3
do dysia: Trafne aluzje są O.K. (jak w tym przypadku), lecz pytanie przegięte. Od kiedy to trzeba koniecznie "nabyć" (każdą) STARĄ fotkę na aukcji, aby móc ją opublikować na portalu, nie wystarczy skopiować?
2014-03-02 18:41:05 (12 lat temu)
fantom
 
+1 głosów:1
do dysia: Zdjęcia nabyte (a takowe posiadam) oznaczam informacją: Zbiory prywatne. Tutaj nie ma takiej informacji.
2014-03-02 18:48:50 (12 lat temu)
dysia
 
+1 głosów:1
do Michał Gańko: Czy ja wiem, w sieci sporo takich nawiedzonych niezadowolonych, którzy szargają dobre imię fotopolski, właśnie z powodu kopiowania, czyli takich, którzy mają odmienny do Twojego punkt widzenia.
Tym razem linku nie podaję, sam poszukaj.
2014-03-02 19:19:42 (12 lat temu)
dysia
 
+1 głosów:1
do fantom: Nie jak tak to bardzo przepraszam.
Zdjęcie jest identyczne z tym z linku, jest wykadrowane od góry, prawa strona, tak jakbyś "obciął" adres www.hirsberg.jgora.pl
Poza tym opis Twój nie wykracza poza to, co zawarto w opisie pod podlinkowanymi zdjęciami, co sugerować by mogło że nabyłeś również opis, na tej aukcji.
To że posiadasz pocztówkę, identycznie poplamioną jak ta z linkowanych stron, z obciętą górną krawędzią, nie wątpię, w końcu ktoś kto cytuje biblię pod awatarem, przykazania (te 10) ma je w jednym palcu, i przestrzega je.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: wygładzenie tekstu
2014-03-02 19:11:57 (12 lat temu)
fantom
 
+2 głosów:2
do dysia: Wygląda mi na to że masz jakiś problem wykraczający poza tą stronę. Polecam dyskusje na wp i onecie.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2014-03-02 19:16:50 (12 lat temu)
dysia
 
+1 głosów:1
do fantom: Komentarze polemiczne są niedozwolone, zbanują Cię i będziesz miał pretensję że to przeze mnie.
Mam konkretne wątpliwości, czy to jakiś super przypadek by istniały tak samo poplamione pocztówki, i wyjaśnienie tego fenomenu jest tym, co mnie interesuje.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: wygładzenie treści
2014-03-02 19:23:56 (12 lat temu)
fantom
 
do dysia: Polecam czytanie ze zrozumieniem wpisu z 18:48:50.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2014-03-02 19:32:56 (12 lat temu)
dysia
 
+2 głosów:2
do fantom: Ja zalecam poczytanie regulaminu.
Zamieszczanie zdjęć z naruszeniem praw autorskich( np. zdjęcie Michała Rażniewskiego ) naraża portal na nieprzyjemności.
Jesteś potencjalnie niebezpiecznym użytkownikiem, podajesz fałszywe źródła lub nie podajesz ich wcale.
Nie mi jest dane decydować co z Tobą począć.
2014-03-02 19:49:41 (12 lat temu)
Po drugiej stronie stoi dyskont Biedronka.
2014-05-23 20:33:44 (12 lat temu)
fantom
 
+1 głosów:1
Mniej więcej w miejscu wieżowca przy Różyckiego z którego jest ten widok - było kiedyś stare poniemieckie gospodarstwo. Odszukać jakiekolwiek jego zdjęcie to by było coś...
2014-10-14 11:18:39 (11 lat temu)
Pokaż na mapie
4 Dyskusje (ostatnia 11 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet