| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123następna
suwal
 
+1 głosów:1
Pocztówka wydana 16 sierpnia 1958. Jan Siudecki autor.
2022-03-21 16:27:16 (4 lata temu)
suwal
 
Podmiana na większe plus autor.
2023-01-06 12:55:59 (3 lata temu)
Tolek
 
+1 głosów:1
To nie jest śluza Gorczyca , wydaje mi się że to Paniewo.
2024-02-13 00:07:46 (2 lata temu)
do Tolek: W Spotkaniach z Zabytkami napisano, że to śluza Gorczyca, ale jeśli to błąd to raczej stawiałbym na Kurdynki niż Paniewo. Trzeba będzie jeszcze poprzeglądać inne obiekty.
2024-02-13 20:01:05 (2 lata temu)
suwal
 
Zdjęcia zamieścił Tygodnik Illustrowany nr 23 z 1933 r. Datowanie do poprawy.
2021-08-05 13:53:14 (4 lata temu)
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2026-01-18 17:12:54 (5 miesięcy temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
Piękna kompozycja z tymi grążelami a koloryt wprost bajeczny. Sławku, super.
2021-03-15 14:20:32 (5 lat temu)
s_mile
 
do ZPKSoft: Dziękuję, miło mi, że Ci się podoba.
Przyjmuję pochwałę za kompozycję - kolory to zasługa złotej godziny (szliśmy na zachód słońca) oraz mojej nieumiejętności skalibrowania monitorów - mam dwa, na każdym wygląda to odmiennie, a na komórce jeszcze inaczej.
2021-03-15 15:07:58 (5 lat temu)
maj
 
+1 głosów:1
Biały Domek odpisałem od Yacht Clubu, obecnie to prywatny ośrodek turystyczny z kawiarnią i pokojami na wynjem i adresem Turystyczna 1a
2022-06-21 23:36:52 (4 lata temu)
Woj11
 
+2 głosów:2
Szczerze, to pierwszy raz spotkałem się z taką nazwą bojerów.
2021-09-06 13:40:19 (4 lata temu)
suwal
 
do Woj11: Taka nazwa występowała również w opisie zdjęć Karola Jaroszyńskiego. Ta sama fotka ( Jaroszyńskiego) w czasopiśmie Wiarus z 12 marca 1938 już jako bojer.
2021-09-06 13:57:48 (4 lata temu)
esski
 
do suwal: Przytnij to.. masz z czego przyciąć.. zęby.. czarna otoczka...
2021-09-06 13:59:31 (4 lata temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
do suwal: Dla jasności, tej nazwy nie znałem, ślizgi mi się nieraz obiły o uszy. Dlatego lubię tę portal, bo co rusz dowiaduję się czegoś nowego.
2021-09-06 14:05:46 (4 lata temu)
adi_62
 
+2 głosów:2
To są łodzie klasy Ok Dinghy , na nich przygotowuje się zawodników do pływania na Finnach. Jest trochę mniejsza od Finna i ma mniejszą pow. żagla o ok 2 m2.
2021-09-07 15:49:06 (4 lata temu)
Czy ktoś rozpoznaje, która to śluza?
2026-06-03 10:21:10 (25 dni temu)
suwal
 
+2 głosów:2
do da signa: Paniewo.
2026-06-03 10:33:24 (25 dni temu)
Pokaż na mapie
30 Dyskusji (ostatnia 25 dni temu)
Kanał Augustowski - obiekty i wydarzenia
STR.1 STR.2 następna
Kanał Augustowski w powiatach:
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet