| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...

Rzeki woj. podlaskiego

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123456789...1617następna
verbensis
 
+3 głosów:3
Autor: T. Sumiński.
2026-01-18 13:03:10 (5 miesięcy temu)
blaggio.
 
+3 głosów:3
Wszystkie zdjęcia z tego obiektu są do przerzucenia do . Ktoś przeoczył i założył ten.
2026-01-18 14:19:23 (5 miesięcy temu)
verbensis
 
+3 głosów:3
do blaggio.: Uporządkowane.
2026-01-18 16:44:34 (5 miesięcy temu)
blaggio.
 
+3 głosów:3
do verbensis: Ku chwale Fotopolski. ;-)
2026-01-18 17:28:39 (5 miesięcy temu)
suwal
 
+1 głosów:1
Dodany autor i poprawione datowanie.
2019-11-01 12:08:43 (6 lat temu)
do suwal: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2026-06-03 10:10:03 (24 dni temu)
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2026-01-18 17:12:54 (5 miesięcy temu)
verbensis
 
+1 głosów:1
2026-01-18 17:10:03 (5 miesięcy temu)
da signa
 
+1 głosów:1
Zdjęcie z błędem wgrania, do usunięcia, chyba, ze ktoś ma możliwość podmiany.
2026-06-22 18:35:23 (5 dni temu)
yani
 
do da signa:
Dziś wcześniej wszystkie zdjęcia FP tak mi się otwierały. Każde musiałem odświeżać i dopiero wtedy było normalnie.
2026-06-22 20:27:16 (5 dni temu)
Może udałoby sie doprecyzować datację ?
2026-06-22 19:31:34 (5 dni temu)
Woj11
 
+3 głosów:3
do da signa: Można. Przed 1958 rokiem. Pocztówka wydana przez Komitet Tysiąclecia Obchodów Łomży, a te miały miejsce w 1958 roku
2026-06-22 20:27:23 (5 dni temu)
do Woj11: Dziękuję, skorygowałam.
2026-06-22 20:37:31 (5 dni temu)
Woj11
 
+2 głosów:2
Polski - wielka litera. Dokładnie w tym miejscu chciano wybudować kładkę rowerowo-pieszą. Również w tym miejscu przez wiele lat znajdowała się przeprawa promowa, którą później przesunięto jakieś 300 m w prawo. Tutaj też zjeżdżało się sankami, gdy lód skuł rzekę
2025-10-15 10:19:15 (8 miesięcy temu)
polskup
 
+3 głosów:3
do Woj11: De facto słowo "polski" użyłem jako przymiotnik, więc wielka litera zdaje się zbędna (to Bug jest polski po obu swych stronach, a nie Polska ma dwie strony :) Tworząc ten opis czułem, że jest lekko niezręczny.
2025-10-15 10:38:24 (8 miesięcy temu)
cm
 
+3 głosów:3
do polskup: Może zręczniej będzie napisać: "Jedno z pierwszych spojrzeń na Bug, który na tym odcinku jest polski po obu stronach"? Albo "którego obydwa brzegi są polskie"?
2025-10-15 11:22:58 (8 miesięcy temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
do polskup: Ok,rozumiem
2025-10-15 11:27:34 (8 miesięcy temu)
polskup
 
+1 głosów:1
do cm: Dziękuję. Pozwolę się zainspirować, czyli przepiszę "tak, żeby się facetka nie kapnęła" jak to się w podstawówce mówiło :))) Jasność przede wszystkim, a mnie trochę poniosło z tym zdaniem.
2025-10-15 11:58:53 (8 miesięcy temu)
polskup
 
+1 głosów:1
do Woj11: Tak się zdarza, jak za dużo treści chcę przekazać w krótkiej wypowiedzi.
2025-10-15 12:06:29 (8 miesięcy temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
do polskup: W mojej podstawówce też się tak mówiło. Teraz już pewnie mówią inaczej :)
2025-10-15 14:20:55 (8 miesięcy temu)
suwal
 
Zdjęcie na stronie Archiwum Państwowego w Suwałkach jest przerzucone.
2025-12-06 14:17:34 (6 miesięcy temu)
Proszę kolegę suwal o ewentualne doprecyzowanie przypisania.
2026-06-03 10:01:43 (24 dni temu)
suwal
 
do da signa: Ha można przyjąć że między jeziorem Koleśnym a jeziorem Pierty.
2026-06-03 10:39:05 (24 dni temu)
do suwal: Ale nie jest to żaden z przypisanych do Parku rezerwatów?
2026-06-03 10:41:53 (24 dni temu)
suwal
 
2026-06-03 10:50:44 (24 dni temu)
do suwal: Ok, myślę, że takie przypisanie jak jest teraz wystarczy.
2026-06-03 10:55:10 (24 dni temu)
suwal
 
do da signa: To jest trudne ale może to też być otulina parku między Piertami a jeziorem Omułek. Szkoda że niema autora tej fotki.
2026-06-03 11:01:49 (24 dni temu)
suwal
 
do da signa: Omułówek jezioro
2026-06-03 11:02:49 (24 dni temu)
do suwal: Podają ogólnie trzech autorów : Piotr Bagiński, Jan Krasnodębski, Marek Miś
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2026-06-03 11:07:26 (24 dni temu)
suwal
 
+1 głosów:1
do da signa: Pierwszego postaram się zapytać.
2026-06-03 11:20:29 (24 dni temu)
suwal
 
do da signa: Marek Miś fotografował rzekę Kamionka, ale czy to było do tej broszury?
2026-06-03 11:34:06 (24 dni temu)
do suwal: Raczej nie, bo ona jest z 1994 roku.
2026-06-03 12:02:19 (24 dni temu)
Czy ktoś rozpoznaje, która to śluza?
2026-06-03 10:21:10 (24 dni temu)
suwal
 
+2 głosów:2
do da signa: Paniewo.
2026-06-03 10:33:24 (24 dni temu)
Pokaż na mapie
169 Dyskusji (ostatnia 5 dni temu)
Rzeki woj. podlaskiego - obiekty i wydarzenia
STR.1 STR.2 następna
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet