| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (23)
Obiekty w okolicy
Stara Synagoga
33
m
Katowice
3 Maja 23
33
m
Katowice
3 Maja 36
36
m
Katowice
3 Maja 25
47
m
Katowice
3 Maja 40 - Słowackiego 22
49
m
Katowice

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
s_mile
 
Super zdjęcie, intrygujące. Czemu na końcu jest nicość? Mgła? Ślepa ściana? I co to za lampiony wiszące?
2014-04-13 21:23:58 (12 lat temu)
s_mile
 
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2014-04-13 21:30:41 (12 lat temu)
s_mile
 
Grał ktoś z Was kiedyś w Maxa Payne'a? Ta gra miała swój niesamowity klimat. Patrząc na to zdjęcie znów poczułem takie uczucie. Jakiegoś wyobcowania, nieokreśloności, niepewności, tajemnicy, ciekawości co mnie czeka za rogiem. No świetne to zdjęcie jest!
2014-04-13 21:31:20 (12 lat temu)
Zastanawiam się, w którym to miejscu tak wygląda 3 Maja... Co do gry, pamiętam ją - zawsze wnerwiały mnie "filmiki" będące jakby przerywnikami w grze ;)
2014-04-13 21:34:52 (12 lat temu)
Stenek
 
do s_mile: No to było pierwsze, na co zwróciłem uwagę, podwórko kamienicy nr 38 jest zamknięte bryłami innych budynków, może to ściana tegoż pomalowana na biało? Od dołu widać taki szary pasek, jakby niepomalowany.
Być może kol. Ireneusz "wyciął" budynek w tle i zapełnił go bielą? Pobawiłem się cieniami w edytorze zdjęć, i nie wiem, może to tak właśnie było?
Efekt - o ile to efekt - jest znakomity, uzyskano niemal fotograficzną "próżnię" ;-) ;-)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: correcta
2014-04-13 21:46:09 (12 lat temu)
do s_mile: Też mnie to zdjęcie przyciągnęło na dłużej - bardzo zagadkowa pustka w oddali.
2014-04-13 21:50:49 (12 lat temu)
s_mile
 
do Arkadiusz K. (Arro): Podwórko kamienicy 38, knajpa Biała Małpa. GSV też tam dotarł, wygląda tak samo.
2014-04-13 21:38:04 (12 lat temu)
do Arkadiusz K. (Arro): W podwórku 3 Maja nr 38 z tego miejsca zrobiłem te zdjęcie.
2014-04-13 21:44:09 (12 lat temu)
s_mile
 
+1 głosów:1
do s_mile: A przy okazji warto zajrzeć z GSV do wnętrza lokalu Biała Małpa. Na końcu przy kontuarze czeka niespodzianka :-D
Najwygodniej przez obiekt
2014-04-13 21:43:14 (12 lat temu)
do s_mile: Dzięki, nie miałem okazji wcześniej tam bywać ;)
2014-04-13 22:42:44 (12 lat temu)
s_mile
 
do s_mile: A jak się zajrzy z Wujkiem Góglem do wnętrza lokalu to można wejść również na piętro, gdzie podobna niespodzianka jak na dole.
2014-04-13 21:51:46 (12 lat temu)
do Eugeniusz S.: Dzięki :)
2014-04-13 22:43:23 (12 lat temu)
s_mile
 
do Stenek: Google Street View pokazuje tak samo nicość. Niech koledzy z regionu potwierdzą czy mam rację - zdjęcie satelitarne jest nieaktualne, widać ścianę nowowybudowanej galerii, tak?
2014-04-13 21:50:34 (12 lat temu)
ireneusz1966
 
+4 głosów:4
do Stenek: Nic nie kombinowane i wycinane po prostu tak to wygląda z galerią w tle
2014-04-13 21:53:21 (12 lat temu)
Stenek
 
do Neo[EZN]: Ale to podwórko jest ślepe, chyba,, że jest inaczej. Natomiast jeśli tam się mieści ściana nowej galerii (nie podoba mi sie jak fiks) to faktycznie wszystko tłumaczy
2014-04-13 21:53:13 (12 lat temu)
Stenek
 
do Neo[EZN]: Ale to podwórko jest ślepe, chyba,, że jest inaczej. Natomiast jeśli tam się mieści ściana nowej galerii (nie podoba mi sie jak fiks) to faktycznie wszystko tłumaczy
2014-04-13 21:53:23 (12 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+1 głosów:1
do s_mile: Tam był taki mały budynek ale został zburzony przy budowie galerii obecnie jest to ściana z betonu tu widać fundament tej ściany.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korek
2014-04-13 21:59:07 (12 lat temu)
Stenek
 
do ireneusz1966: No - i wszystko jasne! Dzięki za wyjaśnienia. Dalej podtrzymuję zdanie, że ta pustka jest jakaś magicznie nierealna, co jest kapitalnym , niezamierzonym efektem tego zdjęcia
2014-04-13 21:54:35 (12 lat temu)
do Stenek: Mnie przy okazji wydaje się, że ta biała ściana jest oddalona od budynków z cegły. Chyba widzę ślady kół idące w lewo, a teren na końcu podnosi się jakby był nadsypany do ściany. Intrygujące.
Dodatkowo utwierdza mnie w tym umieszczenie bajeranckich latarni nad ulicą.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dodanie zdania
2014-04-13 21:55:32 (12 lat temu)
s_mile
 
do Stenek: Zdjęcie w moim odbiorze jest niesamowite, ode mnie gratulacje dla Ireneusza.
A przy okazji warto spojrzeć jak fajnie galerię sfocił Pawulon:
I jeszcze raz zachęcam do zajrzenia za pośrednictwem Googla do wnętrza lokalu Biała Małpa w tym podwórzu.
2014-04-13 21:57:21 (12 lat temu)
cm
 
+2 głosów:2
Fotokot :)
2018-06-22 14:52:44 (8 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 8 lat temu)
3 Maja 38 na innych zdjęciach
1940
-
1944
1940
-
1944
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet