| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Turystyczna
1
1a
3
3
6
8
10
11
15a
20
22

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Turystyczna

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Współczesna forma pałacu ;-) Dobrze, że chociaż są dęby (gałęzie u góry zdjęcia).
2016-12-04 15:57:39 (9 lat temu)
max
 
+1 głosów:1
2016-12-04 16:19:04 (9 lat temu)
cm
 
do ZPKSoft: Z pałacu to tylko te kolumienki... (pasują tu jak pięść do oka).
2016-12-04 18:42:17 (9 lat temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
do cm: Otóż to... Pałacowe kolumienki i proste balustrady które się z tymi kolumienkami stykają... Kiepskie połączenie.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Dodatek
2016-12-12 22:59:56 (9 lat temu)
blaggio.
 
+1 głosów:1
Oglądając Twoje zdjęcia można odnieść wrażenie, że Kielce to kwitnące miasto zapełnione prawie samymi porządnymi i efektownymi budynkami. Oglądając moje, wręcz przeciwnie - że w Łodzi są tylko walące się rudery do rozbiórki. Chyba muszę się zastanowić nad tym, czy nie przesadzam :))
2016-12-12 22:56:01 (9 lat temu)
Neo[EZN]
 
+3 głosów:3
do blaggio.: To fakt - każdy ma swoje ulubione kadry a niektórzy nawet porę dnia i oświetlenie. Czyli każdy ma swój styl i to jest świetne.
Twoje rudery Blaggio oraz resztki dawnych ulic na zdjęciach są też bardzo cenne bo zauważyłem, że wielu z tych ruder już nie ma a o to przecież chodzi żeby je uwiecznić :)
2016-12-12 23:04:05 (9 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do blaggio.: Sami chyba sobie dajeme sprawe z tego, jak fotografia potrafi klamacz. I jak opisal Neo, kaźe ujecie jest warte. kaźdy ma swój styl i ulubiona pore roku albo dnia. Mamy w czechach takie powiedzenie-NĚKDO MÁ RÁD HOLKY, DRUHÝ VDOLKY- Ktoś woli paczky, inny woli diewieczky(?) Choczaź paczek i "vdolek" to co innego, nieznalzlem polskiego określenia wiec tutaj jest link
2016-12-13 07:10:34 (9 lat temu)
cm
 
+2 głosów:2
do blaggio.: Aż tak dobrze to nie jest :) poniżej kilka przykładów na szybko:








Ale przyznaję, że rzeczywiście inaczej rozkładamy akcenty. Wynika to zapewne po części z tego, że Kielce były do tej pory bardzo słabo obfotografowane na FP, więc postanowiłem to wykorzystać i pokazać moje miasto (przynajmniej na początek) od jak najlepszej strony. Ale do ruder też dojdziemy, nie ma obaw :) Z drugiej strony, muszę przyznać, że Kielce bardzo się zmieniły na korzyść w ciągu ostatnich kilkunastu lat, jeśli chodzi o estetykę i ogólny wygląd (szkoda tylko, że tak szybko tracą mieszkańców).
2016-12-13 11:03:11 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
2016-12-13 09:30:56 (9 lat temu)
blaggio.
 
+2 głosów:2
do cm: Nie będę się licytował, "czyje" rudery bardziej zasługują na to określenie :)
W Łodzi obecnie działalność fotopolan jest słabo widoczna, a roboty byłoby po pachy, i 20 osób naraz by nie wystarczyło. Dlatego instynktownie wybieram to, co wkrótce odejdzie, a szkoda mi czasu na co innego, chociaż to też warte jest fotografowania i często kusi.
Z tym odpływem mieszkańców tak samo jest tu, gdyby to polegało na przysłowiowym oddzieleniu ziarna od plew, gdzie ziarna zostają, to by było nieźle, ale odnoszę wrażenie, że jest odwrotnie.
2016-12-13 11:26:00 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Mariuszu, przypisałam dodatkowo obiekt pomnika do zbioru pomników JP II . Mam wrażenie, że niepotrzebnie dodałeś w nazwie miejsce "przy kościele św. Józefa Robotnika" skoro ze ścieżki przypisań wynika, że właśnie stoi na jego terenie.
2023-09-16 16:09:53 (2 lata temu)
Mariusz Ucig
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Przyznam się, że nie wiedziałem nawet o istnieniu takiego zbioru. Jestem pod wrażeniem wielkości materiałów fotograficznych na Fotopolsce. Za błędy w opisie oczywiście przepraszam.
2023-09-16 21:36:30 (2 lata temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Mariusz Ucig: Nie przepraszaj, wszyscy się tu uczyliśmy i nadal pobieramy nauki ;-)
2023-09-16 22:07:15 (2 lata temu)
Nemezis
 
+1 głosów:1
Piesza niemalże na ul. Pieszej :)
2023-12-02 11:43:26 (2 lata temu)
Pokaż na mapie
4 Dyskusje (ostatnia 2 lata temu)
Ulica Turystyczna - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet