| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - ul. Nałkowskiej Zofii
2
2a
Obiekty w okolicy
Turystyczna 1a
58
m
Kielce
Nałkowskiej 2
63
m
Kielce
Warszawska 122
121
m
Kielce
Warszawska 146
121
m
Kielce
Stara 2
131
m
Kielce

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
blaggio.
 
+1 głosów:1
Oglądając Twoje zdjęcia można odnieść wrażenie, że Kielce to kwitnące miasto zapełnione prawie samymi porządnymi i efektownymi budynkami. Oglądając moje, wręcz przeciwnie - że w Łodzi są tylko walące się rudery do rozbiórki. Chyba muszę się zastanowić nad tym, czy nie przesadzam :))
2016-12-12 22:56:01 (9 lat temu)
Neo[EZN]
 
+3 głosów:3
do blaggio.: To fakt - każdy ma swoje ulubione kadry a niektórzy nawet porę dnia i oświetlenie. Czyli każdy ma swój styl i to jest świetne.
Twoje rudery Blaggio oraz resztki dawnych ulic na zdjęciach są też bardzo cenne bo zauważyłem, że wielu z tych ruder już nie ma a o to przecież chodzi żeby je uwiecznić :)
2016-12-12 23:04:05 (9 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do blaggio.: Sami chyba sobie dajeme sprawe z tego, jak fotografia potrafi klamacz. I jak opisal Neo, kaźe ujecie jest warte. kaźdy ma swój styl i ulubiona pore roku albo dnia. Mamy w czechach takie powiedzenie-NĚKDO MÁ RÁD HOLKY, DRUHÝ VDOLKY- Ktoś woli paczky, inny woli diewieczky(?) Choczaź paczek i "vdolek" to co innego, nieznalzlem polskiego określenia wiec tutaj jest link
2016-12-13 07:10:34 (9 lat temu)
cm
 
+2 głosów:2
do blaggio.: Aż tak dobrze to nie jest :) poniżej kilka przykładów na szybko:








Ale przyznaję, że rzeczywiście inaczej rozkładamy akcenty. Wynika to zapewne po części z tego, że Kielce były do tej pory bardzo słabo obfotografowane na FP, więc postanowiłem to wykorzystać i pokazać moje miasto (przynajmniej na początek) od jak najlepszej strony. Ale do ruder też dojdziemy, nie ma obaw :) Z drugiej strony, muszę przyznać, że Kielce bardzo się zmieniły na korzyść w ciągu ostatnich kilkunastu lat, jeśli chodzi o estetykę i ogólny wygląd (szkoda tylko, że tak szybko tracą mieszkańców).
2016-12-13 11:03:11 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
2016-12-13 09:30:56 (9 lat temu)
blaggio.
 
+2 głosów:2
do cm: Nie będę się licytował, "czyje" rudery bardziej zasługują na to określenie :)
W Łodzi obecnie działalność fotopolan jest słabo widoczna, a roboty byłoby po pachy, i 20 osób naraz by nie wystarczyło. Dlatego instynktownie wybieram to, co wkrótce odejdzie, a szkoda mi czasu na co innego, chociaż to też warte jest fotografowania i często kusi.
Z tym odpływem mieszkańców tak samo jest tu, gdyby to polegało na przysłowiowym oddzieleniu ziarna od plew, gdzie ziarna zostają, to by było nieźle, ale odnoszę wrażenie, że jest odwrotnie.
2016-12-13 11:26:00 (9 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 9 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet