| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Komunikacja miejska w Elblągu

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123456następna
Licencja, autor....Plik źródłowy na pewno miał to podane.
2011-01-27 09:25:52 (15 lat temu)
Czy ktoś wie jak przypisać ulice w Elblągu do dzielnic. Nie mogę znaleźć żadnego wykazu.
2025-01-14 22:08:13 (rok temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do da signa: Naciskasz na przycisk "dzielnice" na stronie ulicy i wtedy otwiera się edytor dzielnic.
2025-01-14 22:38:17 (rok temu)
do da signa: A może chodzi Ci o info, do jakiej dzielnicy ulicę przypisać? Sprawdź w Wikipedii.
2025-01-14 23:36:57 (rok temu)
do blaggio.: Tak, o to mi chodziło. Ale z tego co tam widzę nie do końca jestem zadowolona. Np. ul. Mazurska jest przypisana tylko do jednej dzielnicy Rubno, a z mapy wynika, że przebiega przez inne dzielnice również. Podobnie jest z ulicą Browarną. Czy to znaczy, że ulice mają przypisania do pojedynczych dzielnic, bez względu an przebieg?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzup.
2025-01-15 07:46:33 (rok temu)
do da signa: Oczywiście nie. W tym edytorze, o którym pisze Neo, można dodać przypisania do kilku innych dzielnic i to od razu, nie pojedynczo.
2025-01-15 13:30:26 (rok temu)
do blaggio.: Znowu nieporozumienie. Zasady dodawania ulic na naszym portalu są mi znane, chodzi mi o to co jest w Wikipedii. Podają, że np. ulica Mazurska to dzielnica Rubno, a moim zdaniem przechodzi ona przez inne dzielnice i szukam jakiegoś dokładnego źródła, np. mapy z podziałem na dzielnice z oznaczeniem ich granic lub wykazu ulic z przypisaniem do dzielnic.
2025-01-15 13:37:53 (rok temu)
pawulon
 
do da signa: A tu sprawdzałaś?
2025-01-15 14:48:14 (rok temu)
do da signa: No tak, wszystko z powodu wieloznaczności słowa "przypisanie". ;-)
2025-01-15 16:04:42 (rok temu)
do pawulon: Tam zaznaczone są tylko obręby ewidencyjne gruntów. Ten podział nie musi mieć nic wspólnego z podziałem na dzielnice i osiedla. Obrębów jest 34, u nas założonych dzielnic jest chyba ok. 30. Na Wiki wspomniane jest o 27 dzielnicach. Dlatego podsunąłem wiki bo tam przynajmniej w opisie niektórych dzielnic jest coś o ich granicach. Ale z doświadczeń z innych miast wiem, że te granice bywają przyjęte według uznania autorów, a nie na podstawie jakichś administracyjnych decyzji, które z kolei czasem w ogóle ignorują tradycyjny utrwalony wśród mieszkańców podział.
2025-01-15 16:18:47 (rok temu)
Licencja, autor....Plik źródłowy na pewno miał to podane.
2011-01-27 09:25:17 (15 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): Autor wrzucił to jako domenę publiczną.
2020-04-29 16:43:09 (6 lat temu)
Krzysiek99
 
+1 głosów:1
do Tomasz Górny (Nemo5576): Jest podany autor: Bartezoo
2025-01-16 09:17:53 (rok temu)
esski
 
do zygmunt_ra: Ja zdjęć z wiki przenigdy nie wrzucam, Być może ktoś podmienił , Zamienił przy okazji "Aukcje" na "Wiki"
2020-04-29 17:32:36 (6 lat temu)
Typ 2N2, wypożyczony z Łodzi w latach 1955-1969.
2024-04-14 16:09:27 (2 lata temu)
mirekjot
 
+3 głosów:3
Datowanie należy zmienić - to połowa lat 50. - najpewniej 1955-57. 2N2 27 to ex łódzki 120, w początkach eksploatacji w Elblągu..
2024-04-14 18:41:19 (2 lata temu)
do mirekjot: Poprawiłem.
2025-04-05 13:30:42 (rok temu)
Krzysiek99
 
+1 głosów:1
Stworzyłem obiekt dla starej pętli - należałoby przypisać:
2025-01-15 10:56:23 (rok temu)
Krzysiek99
 
+1 głosów:1
Chyba należałoby też przypisać do tramwajów:
2025-01-16 09:11:14 (rok temu)
yani
 
do Krzysiek99:
Przypisane.
2025-01-16 11:39:31 (rok temu)
da signa
 
+1 głosów:1
Specjaliści od tramwajów, proszę o podanie nazwy wagonu, to dopiszę do odpowiedniego obiektu.
2025-01-16 08:33:38 (rok temu)
do da signa: Już sama znalazłam, dziękuję :)
2025-01-16 08:42:12 (rok temu)
2025-01-16 08:59:21 (rok temu)
do Krzysiek99: Ne zauważyłam, bo nie było go na liście. W rubryce numer posesji powinien być wpisany rok produkcji.
2025-01-16 09:19:05 (rok temu)
Typ tramwaju do rozpoznania, niestety odwrócił się bokiem :)
2025-01-16 13:27:10 (rok temu)
Krzysiek99
 
+2 głosów:2
2025-01-16 14:09:15 (rok temu)
DarekK z Elblaga
 
+1 głosów:1
Tramwaj rusza z pętli przy ulicy Saperów.W tle "punktowce" (od najbliższego) Saperów 1,3,5. Po prawej płot zbiornika ppoż.
2026-01-08 12:23:58 (5 miesięcy temu)
DarekK z Elblaga
 
+3 głosów:3
To pętla tramwajowa przy ulicy Saperów.W środku basen ppoż.
2026-01-08 12:21:04 (5 miesięcy temu)
marekantoniusz
 
+1 głosów:1
do DarekK z Elblaga: Dzięki wielkie, przypisuję :)
2026-01-09 08:01:51 (5 miesięcy temu)
53 Dyskusji (ostatnia 5 miesięcy temu)
Komunikacja miejska w Elblągu - obiekty i wydarzenia
poprzedniaSTR.1 STR.0
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet