| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Wrocławskie krasnale

Krasnale emigranci

OBIEKTY - Wrocławskie krasnale
Więcej (584)
Obiekty w okolicy
Osiedle "Aleja Piastów"
40
m
Wrocław
Piastów 1
46
m
Wrocław
Solskiego 1
62
m
Wrocław
Piastów 3
67
m
Wrocław
Wypożyczalnia strojów karnawałowyc...
80
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Licho
 
Licho wie o wszystkich krasnalach, ale nie ma czasu z gumy, a Oporów daleko :-P
2016-09-03 21:54:23 (9 lat temu)
do Licho: No ładnie, ładnie... to gdzie jest ten drugi oporowski? :) bym wiedział to bym już pstryknął.
2016-09-03 21:56:42 (9 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+1 głosów:1
do Licho: A o tym wiesz?
Nowa Papiernia. 22.10.2013 r. Herb Wrocławia, wino, pieniądze, różaniec, spiżowy krasnal i książki - to niektóre z rzeczy, które trafiły do "kapsuły czasu" przygotowanej przez inwestora loftów przy ul. Kościuszki. Przedmioty przynieśli też mieszkańcy miasta i znani wrocławianie.
Ten krasnal wyjdzie z kapsuły dopiero w 2023 r.

Przy lampce szampana rozmawiałem z facetem, który "struga" te krasnale, ale nie pokazał mi tego z Nowej Papierni :)
2016-09-04 21:18:06 (9 lat temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: Przecież oczywiste, że to ja go chcę uwiecznić :-)
Stoi zresztą już ponad 5 lat…
2016-09-03 21:59:42 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
do Wacław Grabkowski: Czy ten filmik jest na FP ? Jeśli nie to go dodaj, warto !
2016-09-04 21:37:04 (9 lat temu)
do ZPKSoft: Chętnie dodam, ale poproszę o twoją pomocną rękę :) Jutro wrzucę foty z tego wydarzenia.
2016-09-04 21:40:01 (9 lat temu)
do ZPKSoft: Zosiu wrzucam linka do Nowej Papierni. Zobacz czy jest OK.
2016-09-04 21:57:47 (9 lat temu)
do ZPKSoft: Dodałem, ależ to proste, świetnie działa, tylko ten filmik jakiś powolny.
2016-09-04 22:17:28 (9 lat temu)
do ZPKSoft: Ostre światło od ul. Kościuszki.
2016-09-04 22:45:23 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
do Wacław Grabkowski: W czym mam Ci pomóc ?
2016-09-04 21:42:31 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
do Wacław Grabkowski: Bardzo mi się podobał latający złocisty krążek, pojawiający się parę razy w dolnych partiach. Odblask zegarka, guzika czy co ?
2016-09-04 22:21:21 (9 lat temu)
Licho
 
Drugi.
2016-09-03 21:53:08 (9 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 9 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet