| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Wrocławskie krasnale

Krasnale emigranci

OBIEKTY - Wrocławskie krasnale
Więcej (584)
Najbliższe obiekty nieistniejące
Kołłątaja 30
33
m
Wrocław
Kołłątaja 10
100
m
Wrocław
Kołłątaja 34
108
m
Wrocław
Kołłątaja 30a-31a
109
m
Wrocław
Kołłątaja 11
110
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
Skąd to dziwne imię? Od nazwy sklepu ze sprzętem kuchennym. Skrzat cieszy się dużym respektem i lepiej mu nie podpadać. W ręce bowiem trzyma wielki tasak, w zanadrzu ma pewnie inne groźne przedmioty – noże albo tłuczek do mięsa.
Pilnuje sklepu Tescoma zlokalizowanego przy ulicy Kołłątaja 27-28
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
mamik
 
Krasnal został, ale sklep chyba upadł? Szkoda bo to fajna firma.
2012-06-20 15:28:30 (14 lat temu)
mamik
 
Tak jak pisałem wcześniej, tego sklepu już nie ma. Co z krasnalem nie wiem. Za kilka dni otwarcie sklepu z używaną odzieżą.
2012-10-10 18:15:30 (13 lat temu)
x xx
 
do mamik: handlowali rowerami czy krasnalami ?
2012-10-10 18:32:15 (13 lat temu)
Pako45
 
+1 głosów:1
do mamik: Krasnal ma się dobrze, pozostał na swoim miejscu.
2012-11-14 00:46:13 (13 lat temu)
mamik
 
do x xx: Nożami, tasakami, garnkami itp. To znana czeska firma
2012-10-10 18:38:03 (13 lat temu)
x xx
 
do mamik: napisałeś :"Szkoda bo to fajna firma"- kupujesz tak dużo noży , tasaków i garnków ?
2012-10-10 18:41:06 (13 lat temu)
mamik
 
+2 głosów:2
do x xx: Fajna bo robi ładne, dobrze zaprojektowane przedmioty. Noże mam.
2012-10-10 18:53:58 (13 lat temu)
Danuta B.
 
+2 głosów:2
do x xx: Zygmuncie, po wejściu do sklepu z fajnymi rzeczami, jak w Tescomie, zawsze znajdzie się potrzeba nowego zakupu. Nawet udaje się go uzasadnić :). Widocznie należysz do osób, które wchodzą do sklepu wyłącznie po konkretną rzecz. Ja należę do tych, którzy chodzą, by popatrzeć co tam nowego.... Raz w miesiącu muszę sobie po sklepach połazić, to jak narkotyk. Przyłączam się do żalu za Tescomą.
2012-10-11 17:01:49 (13 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do mamik: Popieram, dobra firma z uznaną marką w Europie. Sam posiadam produkty tej firmy, noże, otwieracze do puszek, butelek, wina, obieraczki do warzyw i pewnie coś jeszcze by się znalazło ;)
2012-10-10 22:02:48 (13 lat temu)
x xx
 
+3 głosów:3
do Danuta B.: ja mam to samo, w sklepach z płytami :)
2012-10-11 17:09:54 (13 lat temu)
Dariusz Milka
 
+1 głosów:1
do Danuta B.: Oj przydałby się odwyk - taki z dni po 13 XII 1981 r.
2012-10-11 19:19:18 (13 lat temu)
mamik
 
do Danuta B.: Produkty tej firmy można chyba kupić w innych sklepach tzw. "wielkopowierzchniowych". To chyba nie było dobre miejsce na taki sklep.
2012-10-11 20:00:42 (13 lat temu)
do mamik: To nie jest miejsce na żaden sklep.
2012-10-11 20:01:55 (13 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 13 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet