| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - ul. Legnicka

04.11.2011 - Wypadek tramwajowy na ulicy Legnickiej

2018
2019

2018-2019 Wykopy przy ulicy Sokolniczej

2021

2021 - Remont torowiska tramwajowego na skrzyżowaniu z ulicą Zachod...

OBIEKTY - ul. Legnicka
1
2
Więcej (115)
Obiekty w okolicy
Legnicka 52a
54
m
Wrocław
Legnicka 52
69
m
Wrocław
Biurowiec "Omex"
79
m
Wrocław
Restauracja
132
m
Wrocław
Etablissement "Schwarzer Bär"
150
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Legnicka Vita

Inwestycja została ostatnio zakończona
Biuro architektoniczne: SRDK Architekci Studio Śródka (2 realizacje)
Inwestor: DEVELIA S.A. (8 inwestycji)
Zbudowano: 2024-2025
1 subskrypcja
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Wacław Grabkowski
 
+1 głosów:1
Sfociłem tuż przed wizytą u anglioga, który przyjmuje w pobliżu.
Miałem upadające światło i z tego skorzystałem.
Cyknięte w bardzo złych warunkach atmosferycznych, bo smog.
Ja już we Wrocku nie otwieram okien. Nie wiem jak u was)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: popr. ę
2026-02-04 21:12:39 (4 miesiące temu)
Columba livia
 
+1 głosów:1
do Wacław Grabkowski: Ja też nie otwieram bo mam wywietrzniki w oknach ale sufit nad nimi jest ciemny, wiadomo dlaczego... Tak samo jak na sufit - ta spalenizna trafia do naszych płuc.
2026-02-04 23:15:14 (4 miesiące temu)
do Columba livia: Płuca są nieźle skolegowane z sercem. Kiedy pojawia się kaszel to dla starszych jakiś sygnał.
Jednak widuję coraz więcej młodych, którzy chodzą w maseczkach. Smog.
Wypatruję na komórce, kiedy odpłyną te grubaśne chmury, które trzymają smog nad Wrocławiem.
2026-02-07 17:32:56 (4 miesiące temu)
Columba livia
 
+1 głosów:1
do Wacław Grabkowski: Niestety nie widać końca tej paskudnej, mglisto - pochmurnej pogody... Od dwóch tygodni były tylko dwa dni kiedy słońce świeciło kilka godzin a pozostałe - 100% zachmurzenia od rana do nocy. Gdyby nie ten klimat od listopada do marca to całkiem fajnie by się żyło w Polsce. Jak pomyślę ile czasu przez to musimy siedzieć w domu, ile tracić pieniędzy na ogrzewanie, ile mniej mamy przez to ruchu, ile nawdychamy się spalenizny z kominów, ile ludzi traci życie przez zimno i choroby związane z wdychaniem pyłów przez całe życie to chciałoby się przenieść tam gdzie jest cieplej i więcej słońca. No nic, do marca coraz bliżej a w tym miesiącu zwykle jest już znacznie mniej takich mglisto - pochmurnych dni.
2026-02-07 20:21:34 (4 miesiące temu)
blaggio.
 
+4 głosów:4
do Columba livia: Teoretycznie powinniśmy mieć ogromny żal do naszych praprzodków o to, że przywędrowali akurat na te ziemie. Starożytni Rzymianie wiedzieli, co robią, i nie rozszerzali granic cesarstwa poza Karpaty. ;-)
2026-02-07 22:22:59 (4 miesiące temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 4 miesiące temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet