| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Godula (Godula)
350
Obiekty w okolicy
Kamienna budowla (ruiny)
40
m
Ligotka Kameralna (Komorní Lhotka)
Hotel Ondráš
475
m
Ligotka Kameralna (Komorní Lhotka)
Pomnik Tolerancji na Goduli (Toler...
768
m
Ligotka Kameralna (Komorní Lhotka)
Śmiłowice 71
1119
m
Śmiłowice (Smilovice)
Śmiłowice 250
1150
m
Śmiłowice (Smilovice)

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
A może ktoś przedstawi całą drużynę.
2018-05-28 20:56:21 (8 lat temu)
piotr brzezina
 
+5 głosów:5
Od góry lewa strona - Bronisław Miech, Sławek (s_mile*), vetinari - trochę niżej od lewej - Czesil, Eugeniusz S, vstrone, Urszula, żona Bronisława, Edyta, żona Sławka - trochę niżej od lewej, Aapszik-Alicija, starsza córka deriusza, Irena z muzeum w Cieszynie, piotr brzezina, Dorota, żona deriusza, deriusz z młodszą córką Ulka,. Brakuje Izki żony vetinarego i Rafała Chmielowca robiącego zdjęcie. Jeżeli coś przekręciłem proszę o informację.
Komentarz został edytowany przez administratora - powód: uzupelnienie :-)
2018-05-28 21:22:40 (8 lat temu)
Pomuchelskopp
 
+1 głosów:1
Żałuję że nie mogłem tam z Wami być
2018-05-29 12:10:48 (8 lat temu)
paulus60
 
+3 głosów:3
Nawet nie wiecie, jak żałuję, że mnie na tym spotkaniu nie było ): . Niestety, nie mogłem. Na następnym postaram się być na pewno, choć to w Ligotce chyba było wyjątkowe. :)
2018-06-08 17:06:40 (8 lat temu)
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2018-06-13 09:07:48 (8 lat temu)
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2022-02-09 12:11:48 (4 lata temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Ja też uprzejmie poproszę o "przypisanie" :-)
2018-05-28 21:18:31 (8 lat temu)
do piotr brzezina : Dzięki.
2018-05-28 21:26:36 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
do piotr brzezina : Dzięki.
2018-05-28 21:41:15 (8 lat temu)
vetinari
 
+3 głosów:3
do piotr brzezina : Dodalem imiona dziewczyn widocznych na zdjieciu, i dziekuje za przedstawienie grupy ☺
2018-05-29 07:03:42 (8 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+4 głosów:4
do vetinari: Dziękuje za spotkanie i wypoczynek Pozdrawiam Wszystkich.
2018-05-29 10:27:26 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
do Pomuchelskopp: Nie Ty jeden :(
2018-05-29 12:16:41 (8 lat temu)
do Pomuchelskopp: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2018-05-29 13:17:53 (8 lat temu)
Rafał Chmielowiec
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Tak chcieliśmy się z Wami zobaczyć!
2018-05-29 14:19:25 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Rafał Chmielowiec: Może następnym razem będzie ku temu okazja :-)
2018-05-29 14:31:43 (8 lat temu)
do ZPKSoft: Kiedy?
2018-05-29 15:37:41 (8 lat temu)
piotr brzezina
 
+5 głosów:5
do ZPKSoft: Chyba na 10-lecie, ja już jestem przygotowany.
2018-05-29 15:39:47 (8 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+5 głosów:5
do piotr brzezina : To już tankuj siedź w aucie i czekaj na start.
2018-05-29 15:46:24 (8 lat temu)
do paulus60: Trzymam Cie za slowo, nastepne spotkanie jest chyba Jastarni na pomorzu, nawed niewiem gzie to jest.
2018-06-08 18:16:49 (8 lat temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+1 głosów:1
do vetinari: Oby nie było wtedy finału Ligi Mistrzów.
2018-06-08 19:23:15 (8 lat temu)
do Tommy tricker: Zapraszamy, przez tą "19" wszystko się posypało, ale mamy nadzieję że wszystko się zmieni na dobre.
2022-02-09 12:25:39 (4 lata temu)
Jacy
 
do piotr brzezina : Ooo... To takie rzeczy też się dzieją?
2022-02-09 14:21:04 (4 lata temu)
do Jacy: Też zapraszamy.:-)
2022-02-09 14:34:00 (4 lata temu)
Czesiek znowu koduje :-)
2018-05-31 12:21:32 (8 lat temu)
Bronisław Miech
 
+2 głosów:2
do Rafał Chmielowiec: Chyba ma wyjść na samą górę.
2018-05-31 18:46:47 (8 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Bronisław Miech: Kiedyś sie tam nieraz powspinalem do góry. Bardzo fajne romanticzne miejsce, idealne na biwak. Obecnie chyba juź zapomniane przez nasza generacije. Jakoś sie nam spiwory i kytary przekstalcily w chaty i otwarzacze MP3.
2018-06-01 07:10:14 (8 lat temu)
czesil
 
Czyżby pierwsze zdjęcie z nowego Canona?
2018-05-31 20:03:33 (8 lat temu)
vstrone
 
do czesil: Ileż ta uczennica miała w Ligotce nauczycieli.... Tak to wygląda po pierwszych lekcjach.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2018-05-31 21:56:02 (8 lat temu)
czesil
 
Proszę usunąć opis obiektu, który jest mojego autorstwa.
2020-03-01 10:15:26 (6 lat temu)
vetinari
 
+3 głosów:3
Mala syrenka...
2018-05-31 16:26:56 (8 lat temu)
piotr brzezina
 
+3 głosów:3
Poszukiwacz skarbów.
2018-05-31 16:26:09 (8 lat temu)
Pokaż na mapie
6 Dyskusji (ostatnia 4 lata temu)
Godula (Godula) na innych zdjęciach
Godula (Godula) - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet