| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - ul. Tuwima Juliana
1
3
2
2
2
4
3
Więcej (71)
Obiekty w okolicy
Plac sportowy Łódzkiego Towarzystw...
28
m
Łódź
Budynek klubowy ŁTC
36
m
Łódź
Tuwima 14
38
m
Łódź
Stacja benzynowa Orlen
49
m
Łódź
Tuwima 16
53
m
Łódź

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Nie doszło :-)
2026-05-17 20:59:19 (miesiąc temu)
blaggio.
 
+1 głosów:1
do Michał. K: Jak kilka innych wybujałych fantazji. Już przestałem zwracać uwagę na takie zapowiedzi.
2026-05-17 21:55:03 (miesiąc temu)
do blaggio.: I tu masz rację.
2026-05-18 06:34:36 (miesiąc temu)
Datowanie do skorygowania
2020-01-29 21:43:34 (6 lat temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
Nie widzę białych blach. Zdjęcie więc powojenne
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Interpunkcja
2025-06-02 20:43:25 (rok temu)
yani
 
@Michał.K - nie dodajemy własnego podpisu na zdjęciach archiwalnych, a tylko na autorskich.
2025-06-03 00:24:37 (rok temu)
nyskadolniak
 
+1 głosów:1
do Woj11: Za to widać Dodge'a WC, co potwierdza powojenne datowanie :)
2025-06-02 22:01:38 (rok temu)
yani
 
do nyskadolniak:
Garbata Warszawa w głębi.
2025-06-03 00:19:22 (rok temu)
do yani: A może to Pobieda? Ja bym przesunął zakres o 2 lata w dół.
2025-06-03 20:29:11 (rok temu)
yani
 
+1 głosów:1
do nyskadolniak:
Teoretycznie możliwe, ale tych Pobied było, zdaje się, jak na lekarstwo.
Ale OK, 2 lata w dół...
2025-06-03 20:49:04 (rok temu)
nyskadolniak
 
+1 głosów:1
do yani: Reszta (dużego) parku bardzo wiekowa, tylko 1 BMW 340 i ta garbuska z nowszych modeli, nawet Skody
żadnej nie widzę. A jeśli chodzi o Pobiedy, to musiało być ich jednak sporo - ku własnemu zaskoczeniu
stwierdziłem ich obecność na paru warszawskich, dobrze datowanych zdjęciach Do Łodzi też pewnie mogły dojechać.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Link
2025-06-03 23:26:32 (rok temu)
yani
 
do nyskadolniak:
:)
2025-06-03 23:52:04 (rok temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia miesiąc temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet