| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Hotel "Andel's"

Widoki z tarasu, hotelu "Andel's" w Łodzi ul. Ogrodowa 17

OBIEKTY - Hotel "Andel's"
Obiekty w okolicy
Parking hotelowy
33
m
Łódź
Tkalnia parterowa
69
m
Łódź
Dom parafialny
71
m
Łódź
Krzyż misyjny
96
m
Łódź
Ogrodowa 24 - Gdańska 2
104
m
Łódź

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
da signa
 
+1 głosów:1
Górna granica datowania za wysoko, zdjęcie jest w albumie wydanym w 1973 r.
2026-05-14 15:04:34 (miesiąc temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
URATOWAĆ ... ??? ... Chyba SKRETYNIĆ ... Obiekt który mógłby być PEREŁKĄ europejskiego Przemysłu Włókienniczego .... Mógłby być Wielkim MUZEUM łódzkiego Włókiennictwa na miarę ŚWIATOWĄ ... Stworzono jakąś Koszmarną Blaszano-Szklaną ekonomiczno-pseudobiznesową HYBRYDĘ ... NIENAWIDZĘ tego miejsca we współczesnej postaci ... !!!
2022-06-13 22:32:54 (4 lata temu)
blaggio.
 
+2 głosów:2
do sawickimarcin: Czy był ktoś, kto chciał i miał na to, żeby zrobić z tego tzw. perełkę, ale nie dostał szansy? Na pewno tym kimś nie było miasto po przejściach.
2022-06-13 23:13:25 (4 lata temu)
Askofer
 
+1 głosów:1
do blaggio.: Wyglada jakby żywcem wyjęty z filmu "Ziemia Obiecana"
2022-06-14 14:21:43 (4 lata temu)
† Festung
 
+2 głosów:2
Prima!
2012-02-18 00:01:03 (14 lat temu)
Raczej tylna, a nie boczna
2012-02-18 12:30:07 (14 lat temu)
mamik
 
+2 głosów:2
do † Festung: E tam, najwyżej na 5 z plusem.
2012-02-18 13:23:41 (14 lat temu)
Rafał T
 
+1 głosów:1
A gdzie jest obsługa : )
2013-12-12 19:59:27 (12 lat temu)
Sufit taki jak z wrocławskich płyt na Jantarowej :)
2013-12-13 14:37:16 (12 lat temu)
do Rafał T : Jak zobaczyła aparat, to się w panice rozbiegła i ukryła :-).
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: błąd
2013-12-12 20:18:56 (12 lat temu)
zeto
 
do YouPiter: Sklepienie odcinkowe. Dwuteowniki lub szyny plus cegła.
2013-12-13 17:39:35 (12 lat temu)
bolo1910
 
+1 głosów:1
Fabryka Poznańskiego przy ul. Ogrodowej.
2017-06-15 07:49:09 (9 lat temu)
Jest to budynek fabryczny kompleksu I.K. Poznańskiego, aktualnie siedziba MS 2, od strony południowej
2017-06-19 16:54:23 (9 lat temu)
Dana
 
do bolo1910: Serdeczne dzięki ! Przypisałam.
2017-06-18 13:50:22 (9 lat temu)
Dana
 
do Jolanta Mikołajewska: Opis uzupełniłam. Dziękuję!
2017-06-19 19:08:46 (9 lat temu)
s_mile
 
+1 głosów:1
Czekam na opinię Marka W... ;-)
2017-07-29 23:00:05 (8 lat temu)
Mkoas
 
A moją ?:)
2017-07-29 23:16:46 (8 lat temu)
Marek W
 
+2 głosów:2
Kadr bardzo dobry. Lubię takie wycinanki z elewacji. Tu próbowałbym dać odrobinę więcej góry tak by te okrągłe elemanty na pilastrach znalazły się całe w kadrze. Ale ogólnie podpisałbym się pod tym ujęciem :)
2017-07-30 09:55:16 (8 lat temu)
Co prawda nie jestem fachowcem, ale odcialbym z prawej strony fragment do rynny. Napis rozprasza.
2017-07-30 09:59:36 (8 lat temu)
s_mile
 
+2 głosów:2
do Mkoas: Marek W jest moim autorytetem jeśli chodzi o tego typu kadrowanie.
Ale również chętnie poznam opinię innych użytkowników.
2017-07-30 00:57:16 (8 lat temu)
do s_mile: I moim, pierwszym po Tobie!
2017-08-03 20:14:01 (8 lat temu)
s_mile
 
+1 głosów:1
do Marek W : Ha ha, chodziło mi o żart :-D
Ale dzięki za opinię. Wezmę ją sobie do serca i przed obiektyw kolejnym razem ;-)
2017-07-30 10:52:21 (8 lat temu)
do s_mile: :))
2017-07-30 11:11:16 (8 lat temu)
Woj11
 
Jedna z kilkunastu rzeźb Juliana Tuwima.
2022-05-18 19:50:00 (4 lata temu)
do Woj11: Bardzo dziękuje.
2022-05-18 19:51:45 (4 lata temu)
WOW.....super
2022-05-18 20:14:38 (4 lata temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
Tož to je fotopolanin w akciji ☺☺☺
2022-05-18 20:13:19 (4 lata temu)
do vetinari: Jaki poważny :)
2022-05-18 20:14:16 (4 lata temu)
Eugeniusz S.
 
+6 głosów:6
do da signa: To jest Ten co jeździ na mopliku i klipsuje kaj się do.
2022-05-18 20:16:56 (4 lata temu)
piotr brzezina
 
+6 głosów:6
do da signa: Jak se som robia fotka to musza być poważny :-)
2022-05-18 21:01:56 (4 lata temu)
Pokaż na mapie
9 Dyskusji (ostatnia miesiąc temu)
Hotel "Andel's" - fragment elewacji
Hotel "Andel's"
1880
-
1900
1880
-
1900
1895
-
1920
1898
-
1939
1915
-
1939
1935
-
1979
1935
-
1997
1987
-
2004
2002
-
2008
2004
-
2008
Hotel "Andel's" - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet