| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Ulica Ogrodowa
36
44

Budowa przystanku kolejowego Łódź Polesie

OBIEKTY - Ulica Ogrodowa
1
1
1
13
2
3
4
5
6
7
11
8
8
14
10
13
15
15
15a
16
16
16
16a
16
16a
17
17
17
21 / 27
35
18
19
19a
19a
20
21
22
24
26
28
28a
28d
28d
34
39
Więcej (9)

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123456789...1314następna
vetinari
 
+3 głosów:3
Edituje na zdjięcie przedmiotu....
2026-02-24 16:45:25 (4 miesiące temu)
do vetinari: W porządku.
2026-02-24 16:47:11 (4 miesiące temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
Przeniesione do "przedmiotów".
2026-06-21 16:16:53 (6 dni temu)
stoik
 
zdecydowanie ; )
2010-03-30 22:54:01 (16 lat temu)
Dana
 
+2 głosów:2
Spotkałam ze stemplem z 26.07.1963.
2025-12-16 11:20:46 (6 miesięcy temu)
da signa
 
+1 głosów:1
Górna granica datowania za wysoko, zdjęcie jest w albumie wydanym w 1973 r.
2026-05-14 15:04:34 (miesiąc temu)
Dana
 
Podmiana
2026-01-30 11:53:13 (4 miesiące temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
Stuart malutki, amerykański M3A1 "Stuart"
2025-11-27 16:36:11 (7 miesięcy temu)
do Woj11: Zgadza się.
2025-11-27 16:55:59 (7 miesięcy temu)
Maciej Czarnota
 
+1 głosów:1
Trzeba być idiotą, żeby taki wspaniały zabytek zasłonić wielką tablicą.
2026-03-20 19:27:48 (3 miesiące temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
do Maciej Czarnota: Idiotów bym nie szukał bym po stronie Muzeum. Skoro dostali dofinansowanie, to musieli umieścić tablicę o określonym rozmiarze w widocznym miejscu
2026-03-20 20:03:46 (3 miesiące temu)
do Woj11: No właśnie. Przez takie tłumaczenie mamy ten badziew.
2026-03-20 20:10:49 (3 miesiące temu)
elot360
 
+2 głosów:2
do Maciej Czarnota: O jaką tablicę chodzi?
2026-03-20 23:31:08 (3 miesiące temu)
do elot360: Tam jest jakieś wielkie blaszane wychromowane serce czy kula ... Ludzie przychodzą i sobie robią selfi a nie patrzą na zabytek ...
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Korekta
2026-03-21 20:45:38 (3 miesiące temu)
da signa
 
+2 głosów:2
do elot360: Chyba o tą . Szczerze mówiąc trochę się jej naszukałam :))
2026-03-21 20:51:15 (3 miesiące temu)
do da signa: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2026-03-21 20:58:28 (3 miesiące temu)
elot360
 
+4 głosów:4
do da signa: Spodziewałem się czegoś monstrualnego a tu taka drobnostka :P
2026-03-22 19:16:52 (3 miesiące temu)
Tomasz123
 
+1 głosów:1
do Maciej Czarnota: Idiotyzmem jest oszpecanie architektury w całej Polsce przez brzydkie skrzynki gazowe, które mocno wystają z fasad budynków i bezsensownie wyróżniają się jaskrawym kolorem. Austriacy i Niemcy już od dawna instalują te skrzynki głęboko wtopione w mur tak jak zwykłe drzwi aby nie wystawały i nie oszpecały budynków i malują je na kolor fasady czyli np. na biało, a nie na żółto. Podobnie w Polsce architektura jest mocno oszpecona przez zwykłe rynny deszczowe, srebrno-czarne, zbytnio wyróżniające się, które w krajach dbających o estetykę są po prostu malowane na kolor fasady aby zlewały się z tłem.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2026-03-22 19:59:08 (3 miesiące temu)
Maciej Czarnota
 
+1 głosów:1
do Tomasz123: Nie chodzi o przekrzykiwanie co jest gorsze. Należy piętnować tę bylejakość. Mamy inwestycję na miliony. Kupa ludzi się uwija, żeby było jak najpiękniej, a potem wychodzi pan Kazio i wali wielką oczojebną tablicę, czy skrzynkę - tam gdzie mu pasuje i nikogo to już nie obchodzi, a co gorsza konserwatora.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2026-03-27 12:54:16 (3 miesiące temu)
Maciej Czarnota
 
+2 głosów:2
do da signa: Tablica jest ogromna i koszmarnie ulokowana . Kadr tak ustawiłem, żeby tablica nie wkur..a.
2026-03-27 12:57:10 (3 miesiące temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
Przy takim datowaniu spodziewałbym się jakiegoś dużego Fiata, a tu nic. Może gdzieś 1967-68?
2026-04-30 15:29:13 (miesiąc temu)
yani
 
do Woj11:
A zwróciłeś uwagę na dystrybutor? Chyba nie...
2026-04-30 15:34:14 (miesiąc temu)
Woj11
 
do yani: A no fakt. Uleciał mi, dzięki
2026-04-30 15:36:59 (miesiąc temu)
yani
 
+2 głosów:2
do Woj11:
O ile dobrze pamiętam, to takie dystrybutory pojawiły się pod sam koniec lat 60-tych.
2026-04-30 15:38:09 (miesiąc temu)
Maciej Czarnota
 
+3 głosów:3
Najbardziej efektowna siedziba Prezydium Wojewódzkiej Rady Narodowej w całej PRL.
2026-04-30 16:09:06 (miesiąc temu)
Woj11
 
Stary Cmentarz przy ul. Ogrodowej
2026-05-28 17:29:34 (30 dni temu)
Krzyś_
 
+1 głosów:1
Wolborska 5?
2026-06-21 10:58:30 (6 dni temu)
do Krzyś_: Pasuje:)
2026-06-21 11:08:56 (6 dni temu)
Pokaż na mapie
138 Dyskusji (ostatnia 6 dni temu)
Łódź. Jedyne chyba zachowane zdjęcie kamienicy, która stała na miejscu dzisiejszego pałacu Poznańskiego. W tle wznoszony już monumentalny gmach przędzalni....
Przędzalnia Poznańskiego
1880
-
1899
1880
-
1910
1899
-
1910
1900
-
1935
1900
-
1935
1
1930-1940
1930
-
1940
1930
-
1940
1935
-
1939
1937
-
1938
1937
-
1938
Ulica Ogrodowa - obiekty i wydarzenia
15 15
76
następna
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet