| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - ul. Sienkiewicza Henryka

Budowa komory odbiorczej tunelu dwutorowego

OBIEKTY - ul. Sienkiewicza Henryka
3
5
3
5
4
6
7
Więcej (73)
Obiekty w okolicy
Sienkiewicza 145
77
m
Łódź
Sienkiewicza 104
86
m
Łódź
Sienkiewicza 151
102
m
Łódź
Sienkiewicza 153
113
m
Łódź
Zespół Szkół Gastronomicznych w Ło...
113
m
Łódź

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Niedługo w naszym kraju zbędne staną się ekrany akustyczne, ponieważ ich rolę przejmą reklamy
2012-04-26 12:30:29 (14 lat temu)
erisson
 
do Bałuciorz: Nie jest najgorzej , bo inni to by namalowali na elewacji.........
2012-04-26 12:40:48 (14 lat temu)
Obiekt trudny do sfotografowania... od frontu reklamy, z boku mało miejsca... no i pora nie najlepsza.
2012-04-26 19:35:48 (14 lat temu)
BAL†
 
do Jerzy Mielcarek: Porę wybierasz Ty ... a nie próbowałeś poskładać z kilku ujęć ?
2012-04-26 19:47:36 (14 lat temu)
do BAL†: Pory nie wybierałem, bo byłem tam przejazdem... może lepiej się uda następnym razem...
2012-04-26 20:10:44 (14 lat temu)
WW
 
Warto zwrócić uwagę na zachowane, kulturalne ogrodzenie.
2012-04-29 21:21:27 (14 lat temu)
BAL†
 
do Jerzy Mielcarek: Sam borykam się z podobnym problemem, więc to rozumiem.
2012-04-29 21:31:54 (14 lat temu)
zeto
 
0 głosów:1
do WW: Warto również, a może przede wszystkim, zwrócic uwagę nie-łodzianom na secesyjną dekorację w dolnej części wykusza i pod nim. Zgodnie z dośc powszechnie panującym poglądem w Łodzi secesyjny jest co drugi budynek, a już szczególnie na Piotrkowskiej, podczas gdy prawda jest nieco inna. Są w Łodzi piękne budynki z secesyjnym wykończeniem - i jest ich trochę również w FP, i są również na Pietrynie, ale nie aż w takiej ilości. Może należałoby stworzyc obiekt pn.: "Łódzka secesja"?
2012-04-29 23:04:35 (14 lat temu)
WW
 
0 głosów:1
do zeto: Pomysł sensowny.
2012-04-30 00:38:03 (14 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:2
do zeto: Tylko po co mnożyć byty?
2012-04-30 01:03:14 (14 lat temu)
zeto
 
do pawulon: Bo też byty nie są po to by je mnożyć, tylko po to by je tworzyć...
2012-05-03 18:46:41 (14 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 14 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet