| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Panoramy Łomży

1 subskrypcja
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Wysoka wieża budynku dawnej remizy strażackiej (obecnie siedziby teatru).
2013-01-20 01:37:40 (13 lat temu)
Kolank0
 
Ul. Kierzkowa. To zdjęcię jak również drugie podobne tylko z szerszym planem wykonano przed 1961 rokiem. W 1960 roku postanowiono zbudować SP nr 4, a w 1961 roku trwała już budowa.
2014-04-15 11:00:51 (12 lat temu)
Kolank0
 
Ul. Kierzkowa. To zdjęcię jak również drugie podobne, wykonano przed 1961 rokiem. W 1960 roku postanowiono zbudować SP nr 4, a w 1961 roku trwała już budowa.
2014-04-15 11:01:49 (12 lat temu)
Hellrid
 
+1 głosów:1
do Kolank0: Zapraszamy do działu zdj. niezidentyfikowanych - może oko fachowca co wypatrzy!
2014-04-15 11:28:54 (12 lat temu)
Hellrid
 
Małe czyszczonko Łomży - dodano ulice, poprawiono nazwy, obiekty podpięto pod adresy, ogólna kosmetyka. Ach i ułożyłem temat Twierdzy Łomża, dodając pozostałe forty, bo mar dodała cytadele, a cytadeli w Łomży brak :-), na szczęście jest już ułożone.
2015-02-24 23:50:07 (11 lat temu)
Soravia
 
Podmiana.
2017-07-06 20:42:01 (8 lat temu)
pawulon
 
Podmiana na trzy razy większe i wyraźniejsze.
2014-04-15 11:22:14 (12 lat temu)
Hellrid
 
do pawulon: Chyba się nie udało.
2014-04-15 11:22:56 (12 lat temu)
pawulon
 
do Hellrid: U mnie się udało ;)
2014-04-15 11:24:08 (12 lat temu)
do pawulon: U mnie też :) Wielkość prawie jak fototapeta ;)
2014-04-15 11:24:53 (12 lat temu)
Hellrid
 
do pawulon: Teraz wskoczyło. Widzę, że razem pracujemy nad Łomżą ;)
2014-04-15 11:26:01 (12 lat temu)
pawulon
 
do Arkadiusz K. (Arro): To by mapa była czytelna ;)
2014-04-15 11:25:56 (12 lat temu)
Arkadiusz K. (Arro)
 
+1 głosów:1
do pawulon: Jest czytelnie - tak trzymać ;)
2014-04-15 11:36:41 (12 lat temu)
pawulon
 
do Hellrid: Ja Ci tylko lekutko pomagam, tak w tle, aby nie zaszkodzić ;)
2014-04-15 11:26:58 (12 lat temu)
Hellrid
 
do pawulon: Ja tylko na chwile, dopisałem do map podlaskiego.
2014-04-15 11:27:27 (12 lat temu)
lewa część zdjęcia:
2020-10-16 10:36:52 (5 lat temu)
Woj11
 
+3 głosów:3
No to zacznijmy od dolnej granicy - rok 1964 (Warszawa 223), a górne to 1975 (to jeszcze Łomża "przed wokewództwem")
2023-02-10 18:13:30 (3 lata temu)
da signa
 
+1 głosów:1
Zdjęcie z błędem wgrania, do usunięcia, chyba, ze ktoś ma możliwość podmiany.
2026-06-22 18:35:23 (5 dni temu)
yani
 
do da signa:
Dziś wcześniej wszystkie zdjęcia FP tak mi się otwierały. Każde musiałem odświeżać i dopiero wtedy było normalnie.
2026-06-22 20:27:16 (5 dni temu)
Może udałoby sie doprecyzować datację ?
2026-06-22 19:31:34 (5 dni temu)
Woj11
 
+3 głosów:3
do da signa: Można. Przed 1958 rokiem. Pocztówka wydana przez Komitet Tysiąclecia Obchodów Łomży, a te miały miejsce w 1958 roku
2026-06-22 20:27:23 (5 dni temu)
do Woj11: Dziękuję, skorygowałam.
2026-06-22 20:37:31 (5 dni temu)
Woj11
 
+2 głosów:2
2023-07-31 20:04:24 (2 lata temu)
Dana
 
Czy może jest ktoś chętny do położenia znacznika na kamienicy z lewej?
2023-08-07 20:16:42 (2 lata temu)
Mak
 
Żaden z budynków pokazanych na zdjęciu (z wyjątkiem klasztoru oczywiście ) nie przetrwał wojny
2023-08-09 20:23:56 (2 lata temu)
Mak
 
Budynki stały przy ulicy Zjazd. Krzywe Koło to ulica, której na zdjęciu nie widać. Stoi przy niej widoczny na zdjęciu klasztor kapucynów.
2023-08-15 09:32:03 (2 lata temu)
Dana
 
do Mak: Dzięki, info umieściłam w opisie pod zdjęciem. Czy wiesz może, przy której ulicy stały te domy?
2023-08-10 07:48:01 (2 lata temu)
Woj11
 
do Dana : To obszar skarpy nad Narwią. Obecnie jest tu amfiteatr . Jeżeli się nie mylę to ul. Zjazd
2023-08-10 08:28:21 (2 lata temu)
Dana
 
do Woj11: Przypisałam do ul. Zjazd i uzupełniłam opis, podziękowanie :)
2023-08-10 08:38:17 (2 lata temu)
Dana
 
do Woj11: Domy stały chyba jednak przy ul Krzywe Koło.
2023-08-10 08:45:17 (2 lata temu)
Woj11
 
do Dana : Nie znam Łomży i możliwe, że jest jak piszesz. Korzystałem z tego źródła
2023-08-10 08:51:58 (2 lata temu)
Dana
 
do Woj11: Z ulicą miałeś rację - jak zwykle zresztą :)
2023-08-15 14:00:44 (2 lata temu)
Dana
 
do Mak: Dzięki! Poprawione
2023-08-15 13:59:51 (2 lata temu)
Woj11
 
do Dana : Bez przesady. Istotne że lokalizacja ustalona :)
2023-08-15 14:46:15 (2 lata temu)
10 Dyskusji (ostatnia 5 dni temu)
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet