| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Zdjęcia lotnicze

1 subskrypcja
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Kolank0
 
+2 głosów:2
Witam. To nie jest most od ul.Sikorskiego tylko od ul.Zjazd. W tym miejscu dolina Narwi jest najwęższa. W przypadku mostu od ul.Sikorskiego, między mostem a drogą Piątnica-Drozdowo jest jeszcze kilkaset metrów grobli. Proszę spojrzeć na mapę.
2016-05-16 13:56:28 (10 lat temu)
mar
 
do Kolank0: Czy teraz jest dobrze?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: xxxx
2016-05-16 17:32:09 (10 lat temu)
esski
 
Tnx
2015-10-21 13:28:42 (10 lat temu)
esski
 
Gdzieś , nie wiem gdzie, znajduje się granica , granica możliwości przetworzenia dużych plików na serwerze, To ujęcie Łomży jest kolejnym które nie jest w stanie przegryźć się.. Nowy i Stary Sącz nie miały problemu.
2017-06-25 10:26:23 (9 lat temu)
No i jednak generują się zdjęcia ale skrypt nie idzie do końca. Może jutro uda mi się zrobić poprawki + przywrócić inne zdjęcia które pokazywane są jako jeszcze nieprzetworzone.
2017-06-25 23:45:34 (9 lat temu)
esski
 
do Neo[EZN]: To tylko Biała Podlaska i Łomża... Reszty nie wrzucałem, obawiałem się zacięcia... Jeszcze sprawa techniczna.. zapytałem na forum.. czy miejscowość , jakakolwiek miejscowość oznaczona znacznikiem w notkach generuje informację zdolne do pokazania informacji.. Przykład..niewidoczny a oznaczony tutaj (Stary Sącz na innych zdjęciach) jak to jest zawsze w przypadku ulic czy budynków. Na zdjęciach lotniczych nie chce mi się za bardzo przypisywać każdej miejscowości.. stąd mój pomysł na notki i oznaczanie miejscowości w lotniczych... atu.. a tu klops.. nie widać tego.
2017-06-26 00:07:41 (9 lat temu)
Łomża, po lewej widać kościół ewangelicki.
2018-12-29 15:03:11 (7 lat temu)
marco_polo
 
+2 głosów:2
Zdjecie ciekawe , tylko fotoszop wykonany fatalnie ;) juz lepiej bylo zostawic logo z ebaya niz clonowac budynki tam, gdzie ich nie bylo .... moze opublikujesz to oryginalne ?
2019-01-18 12:32:15 (7 lat temu)
Święta racja, już parę razy esskiemu zdarzyło się sklonować budynki albo ich fragmenty. Może dlatego żeby zagadka była trudniejsza :-)
2019-01-18 16:29:10 (7 lat temu)
fantom
 
A miał nikt nie zauważyć...
2019-01-18 16:46:15 (7 lat temu)
Esski juz nie ma tego zdjecia oryginalnego skopiowanego z Ebaya,ktore mialo znak wodny sprzedawcy ,zostalo skasowane... moze ktos mialby inną kopie ze znakiem wodnym ? przed zrobieniem tego Photoshopa ktory wiecej zepsul niz poprawil ....
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: rozwiniecie tematu
2019-08-28 14:48:21 (6 lat temu)
Niestety nie.
2018-08-07 06:50:02 (7 lat temu)
Rado-NDM
 
+1 głosów:1
2018-08-07 09:18:52 (7 lat temu)
Mak
 
do Rado-NDM: Tak jest, to ten sam most,. Niemcy nie zbudowali jeszcze przeprawy prowizorycznej, którą widać na zdjęciu z linku. Po lewej stronie Piątnica, po prawej Łomża
2018-08-09 21:48:54 (7 lat temu)
Nad Wisłą zapewne...
2023-03-10 08:12:33 (3 lata temu)
nukebro
 
+3 głosów:3
Łomża. Przy prawej krawędzi zdjęcia widać Katedrę i Pałac Biskupi.
2024-01-04 23:28:24 (2 lata temu)
MichałLew
 
+1 głosów:1
do nukebro: Gratulacje za dobre oko.
2024-01-05 08:13:58 (2 lata temu)
nukebro
 
+1 głosów:1
2024-01-25 01:03:56 (2 lata temu)
Mak
 
Czy to na pewno Łomża ? Nic mi tu jakoś nie pasuje...
2025-01-02 14:55:53 (rok temu)
Mak
 
Ok . Wszystko się zgadza. Po lewej Zjazd. Jakoś nie mogłem złapać perspektywy zdjęcia. Dzięki za wyjaśnienia
2025-01-04 16:30:54 (rok temu)
polskup
 
+1 głosów:1
do Mak: Duży, jasny budynek w górnej części środka kadru to Liceum Mistrzostwa Sportowego, Wiejska 16
2025-01-02 15:39:24 (rok temu)
yani
 
do Mak:
Wszystko pasuje, zdjęcia zrobione w przeciwnych kierunkach względem stron świata.
2025-01-02 17:02:31 (rok temu)
ZPKSoft
 
do polskup: Zaznaczone.
2025-01-02 16:16:54 (rok temu)
yani
 
do ZPKSoft:
Dodałem jeszcze na zdjęciu z linku nukebro.
2025-01-02 17:06:37 (rok temu)
7 Dyskusji (ostatnia rok temu)
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet