| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat cieszyński
Więcej (33)
Najbliższe obiekty nieistniejące
Figura św. Jana Nepomucena
88
m
Cieszyn
Śrutarska 17
106
m
Cieszyn
Budynek Czechosłowackiej Straży Gr...
113
m
Cieszyn
Przykopa x
165
m
Cieszyn
Studnia
209
m
Cieszyn

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Budynek WOP

Obiekt obecnie nie istnieje
1 subskrypcja
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
vetinari
 
+1 głosów:1
Niejestem pewien, ale chyba jest dobrze widoczny budynek Budynek Polskiej Straży Granicznej przy ul. Łyska. Jeźeli się miejscowy znawcy odezwą, to zaloźe obiekt temu nieistniejącemu obiektu.
2023-01-21 10:19:53 (3 lata temu)
Wózek dla Tereski.
2023-01-21 10:56:13 (3 lata temu)
Jorg
 
+1 głosów:1
do vetinari: O ile mnie pamięć nie myli, to były budynki WOP ( Wojska Ochrony Pogranicza ). Nie słyszałem w tamtym czasie o Polskiej Straży Granicznej. Często chodziłem tą kładką ( a nawet przejeżdżałem ) i byli tam tylko wopiści i pewnie jakiś jeden , może dwóch celników.
2023-01-21 15:41:34 (3 lata temu)
do cracusiac: A nawet dwa.
2023-01-21 10:56:31 (3 lata temu)
TW40
 
do cracusiac: ;-)
2023-01-21 22:19:25 (3 lata temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Jorg: Dziękuję, to bylo moja "potoczna" nazwa tego obiektu. Juź otrzymalem inne informacjie na temat tego budynku i chodzi naprawde o tą placówke WOP, tylko nieznalem tej originalnej nazwy.
2023-01-21 16:11:03 (3 lata temu)
Stenek
 
+1 głosów:1
do vetinari: Tam pracowali wspólnie nie tylko wopiści ale i polscy celnicy. Tak naprawdę w tamtym okresie była umowa o wspólnej odprawie, czyli w budynku pracowały 4 służby: polski WOP i polscy celnicy (mówiło się na nich finance albo finans lub financ), czescy strażnicy graniczni (nie wiem, jak się nazywali, mówiło się o nich pasowacy bo sprawdzali tylko passporty) oraz czescy celnicy.
2023-01-26 10:45:49 (3 lata temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 3 lata temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet