| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (26)
Obiekty w okolicy
Rynek 30
10
m
Nowy Sącz
Rynek 28
14
m
Nowy Sącz
Rynek 31
24
m
Nowy Sącz
Świętego Ducha 7
56
m
Nowy Sącz
Wyszyńskiego 1
37
m
Nowy Sącz

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Rynek 29

Zabytek: A-850 z dn. 28.12.1998 r.
1 subskrypcja
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
4elza
 
+2 głosów:2
Bardziej przejrzyście byłoby po określeniu widocznych budynków znacznikami i przypisaniu do Rynku jako takiego. Przypisanie główne każdego obiektu jest niepotrzebnym powieleniem.
2025-10-28 05:56:25 (8 miesięcy temu)
fantom
 
+1 głosów:1
A to zostało wycięte z tego:
2022-02-04 10:57:41 (4 lata temu)
da signa
 
+8 głosów:8
Dowód jest oczywisty. wystarczy spojrzeć na exif . Zdjęcia różnią się ogniskową , przy jednym jest 18mm a przy drugim 46mm. Przy kadrowaniu byłaby ta sama. Inny jest też czas migawki.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: liter
2022-02-04 12:01:21 (4 lata temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do fantom: Udowodnij że to jest wycięte a nie osobne zdjęcie. Jeszcze dopisze ja bynajmniej staram się być uczciwym fp, co nie można powiedzieć o Tobie.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: błąd
2022-02-04 11:16:46 (4 lata temu)
Eugeniusz S.
 
+1 głosów:1
do fantom: Tamto zdjęcie ma taki EXIF 1 / 250sƒ / 8 ISO 100 18mm
2022-02-04 19:02:58 (4 lata temu)
fantom
 
do piotr brzezina : Cienie i odbicia w szybie, dodatkowo wycięty fragment ma zwiększoną pikselozę.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: litery
2022-02-04 11:22:13 (4 lata temu)
xallax
 
+1 głosów:1
do fantom: Właśnie patrzę na odbicie i jest inny refleks w górnej szybie.
2022-02-04 11:25:19 (4 lata temu)
piotr brzezina
 
+3 głosów:3
do fantom: Nie ośmieszaj się z tym odbiciem w szybie i z tą pikseliozą. Znalazł się śledczy
2022-02-04 11:28:45 (4 lata temu)
do xallax: Co się ma zmienić w tych odbiciach jak stoję prawie w tym samym miejscu. (wystarczy odpowiedni obiektyw)
2022-02-04 11:30:42 (4 lata temu)
xallax
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Zawsze coś się może zmienić, powiew wiatru itp Napisałem, że wydaje się trochę inne, widać jakby zdwojenie w górnej części tego odbicia.
Ja np. mam opcję w aparacie, że może mi zrobić jednym naciśnięciem spustu zdjęcie całego obiektu oraz zbliżenie, mam dwa zdjęcia a na 100% będzie wyglądało jak wycięte :)
2022-02-04 11:40:45 (4 lata temu)
do xallax: Ja takiej opcji nie mam i robię to ręcznie.
2022-02-04 11:54:16 (4 lata temu)
xallax
 
do piotr brzezina : Ja mam, ale nie korzystam.
2022-02-04 11:58:08 (4 lata temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do da signa: Ale komuś to niewytlumaczyś, Piotr poprostu jest oszustem i trzeba to udowodnić...za wszytką cene....
2022-02-04 12:39:22 (4 lata temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 8 miesięcy temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet