| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (26)
Obiekty w okolicy
Pomnik Jana Pawła II
21
m
Nowy Sącz
Rynek 6
27
m
Nowy Sącz
Rynek 5
33
m
Nowy Sącz
Rynek 7
39
m
Nowy Sącz
Rynek 4
41
m
Nowy Sącz

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Fontanna (druga)

Zbudowano: 2006
1 subskrypcja

Kolejna fontanna (druga), nowej generacji, ufundowana została przez właścicieli firmy Koral, podobnie jak stojący w pobliżu pomnik Jana Pawła II. Uruchomiono ją 2 kwietnia 2006. Od tego czasu „wygrywa” różne melodie, a o godzinach: 8, 12, 16 i 20 można oglądać 20-minutowy program o charakterze woda-światło-dźwięk.

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
ZPKSoft
 
Z tego upału aparat sam robił fotkę ;-)
2015-10-15 22:07:07 (10 lat temu)
StaSta
 
+1 głosów:1
Ale skarpetki w taki upał są:)
2015-10-16 17:51:23 (10 lat temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+5 głosów:5
Skarpetianin!
2015-10-16 19:24:36 (10 lat temu)
† Andrzej Mastalerz
 
+1 głosów:1
2015-10-17 15:32:36 (10 lat temu)
do ZPKSoft: Żona pierwszy raz mi zrobiła zdjęcie. Powinienem zmienić autora zdjęcia.
2015-10-15 22:13:25 (10 lat temu)
do ZPKSoft: A dwa miesiące nawet nie minęły i już bałwana można było tu ulepić...
2015-10-15 22:25:31 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
do piotr brzezina : Pogratulować małżonce, udany debiut.
2015-10-15 22:32:39 (10 lat temu)
piotr brzezina
 
+5 głosów:5
do StaSta: Pół żartem pół serio. Pierwsze co ubieram rano, to skarpetki. Nie ubiorę żadnego obuwia bez skarpetek. Człowiek musi mieć w sobie jakieś dziwactwa bo życie by było nudne.
2015-10-17 08:40:12 (10 lat temu)
piotr brzezina
 
+2 głosów:2
do bonczek_hydroforgroup: Super mnie nazwałeś, podoba mi się.
2015-10-17 08:41:04 (10 lat temu)
StaSta
 
+2 głosów:2
do piotr brzezina : Masz rację. Zimne nogi dobre tylko w galarecie:)
2015-10-17 15:26:36 (10 lat temu)
TW40
 
+1 głosów:1
do † Andrzej Mastalerz: Przewiewnie i wygodnie! I po co tyle szumu o to ;-)
2015-10-17 20:13:16 (10 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 10 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet