| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Obiekty w okolicy
Peron 5
10
m
Opole
Peron 3
14
m
Opole
Budynek przydworcowy
42
m
Opole
Parking przeddworcowy
52
m
Opole
Dworzec Kolei Prawego Brzegu Odry
63
m
Opole

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
Młynarski jak do Stolycy dojedzie to będzie mógł zaśpiewać "Niedziele na Głównym" ;)
2014-12-22 19:18:19 (11 lat temu)
foxi
 
Teraz na tym torze pojawia się Pendolino
2016-06-04 13:13:02 (10 lat temu)
foxi
 
Przed Wojciechem Młynarskim stoi pierwszy wykonawca festiwalu Tadeusz Chyła, który śpiewał „Balladę o żeglarzu”. W trakcie występu pękła mu struna w tej gitarze. Zdawało się, że to zły prognostyk, że występ będzie nieudany. Tymczasem było wspaniale, publiczność bawiła się świetnie.< komentarz Tadeusz Horoszkiewicz, więcej na
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2017-03-16 11:01:36 (9 lat temu)
foxi
 
2017-03-16 09:31:36 (9 lat temu)
fantom
 
+1 głosów:1
do Jarosław Dubowski: Już nie dojedzie.
2017-03-16 09:47:29 (9 lat temu)
Jerzy51
 
+2 głosów:2
Do jaxan : Dziwni kibice ,bez szalików :)
2014-02-12 12:06:48 (12 lat temu)
cracusiac
 
+1 głosów:1
Dobrze, ze fotografa oszczedzili.
2016-03-10 09:13:38 (10 lat temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
Podmiana na trochę lepsze
2020-05-09 22:08:42 (6 lat temu)
Trafiłeś na zmianę napisów na wyświetlaczu.
2014-12-20 22:24:36 (11 lat temu)
foxi
 
+1 głosów:1
Pendolino odjeżdża stąd do Warszawy a kiedyś sam Młynarski
2014-12-22 17:46:53 (11 lat temu)
do Neo[EZN]: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2014-12-22 16:59:07 (11 lat temu)
skrzypa
 
do Neo[EZN]: Nie ta tablica była popsuta i cały czas to samo wyświetlała
2014-12-28 19:02:28 (11 lat temu)
Gandalf
 
Są jeszcze schody łączące peron z wiaduktem.
2016-02-17 18:59:56 (10 lat temu)
piotr brzezina
 
+5 głosów:5
Prawdopodobnie 28-10-1974 wyjeżdżałem z tego dworca do cywila ( prawdopodobnie bo nic nie pamiętam). Pamiętam tylko to że jechałem pociągiem.
2016-02-17 19:49:44 (10 lat temu)
foxi
 
+1 głosów:1
Festiwalowi goście też drzewiej stąd odjeżdżali do Warszawy ;-) Łazuczka i inni....
2016-02-17 21:51:48 (10 lat temu)
Lokomotywa Ty2,pociąg do ???,na tablicy jest rozkład jazdy.Godzina chyba 14,10???
2016-02-17 23:12:34 (10 lat temu)
To se ne vrati...taki też jeździł i do Nysy przez moje Chmielowice :)
2016-02-18 10:15:24 (10 lat temu)
Pomyslec ze obecnie tzw "pietrowe" wagony sa ogromnym hitem np w Austrii.
2016-03-10 09:15:19 (10 lat temu)
foxi
 
+1 głosów:1
Trzeba tu dopisać autora zdjęcia, podobnie jak na to George Woods - PKP Steam Ok22 24 Opole 9.10.75 -
2018-02-23 12:49:45 (8 lat temu)
skrzypa
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : To i tak dużo pamiętasz cha, cha :-)
2016-02-17 21:18:26 (10 lat temu)
do piotr brzezina : :))))
2016-02-17 21:20:26 (10 lat temu)
piotr brzezina
 
+3 głosów:3
do skrzypa: Pamiętam dlatego że często się budziłem, na końcu i tak za daleko pojechałem bo do Katowic.
2016-02-17 21:45:48 (10 lat temu)
Oderstr.
 
+1 głosów:1
do foxi: Jan Pietrzak wiele lat po którymś festiwalu, tak go wspomniał: "Obudziłem się na działkach, pokryty warstwą cementu". Moim zdaniem tego nikt nie przebije.
2016-02-17 21:58:38 (10 lat temu)
skrzypa
 
do cracusiac: U nas też się jeszcze zdarzają
2016-03-10 10:06:20 (10 lat temu)
do skrzypa: W Niemczech sa jak najbardziej aktualne i nowoczesne;
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: wiadomo
2016-03-10 10:24:57 (10 lat temu)
Gandalf
 
+1 głosów:1
do cracusiac: W Polsce też są aktualne i nowoczesne:
2016-03-10 10:59:21 (10 lat temu)
do Gandalf: Nie jezdze pociagami, wiec nie wiedzialem o tym. Porownalem jedynie do tych, ktore mam w pamieci, czyli lata 70te.
2016-03-10 11:03:41 (10 lat temu)
skrzypa
 
do cracusiac: Takie jeszcze śmigają nowszy model tych z lat 70-tych i 80-tych
2016-03-10 13:38:07 (10 lat temu)
do skrzypa: Ja pamietam te blaszaki jak z pierwszego zdjecia. Chyba byly z DDR. Niemniej byla piekna jazda z Goleszowa do Wisly Glebce, co za widoki z gory.
2016-03-10 13:48:05 (10 lat temu)
skrzypa
 
do cracusiac: No tak za łebka jak się jechało takim piętrowym składem to nie było innej opcji jak podróż na górze :-) . Tak produkowane były w DDR .
2016-03-11 16:20:46 (10 lat temu)
Gandalf
 
+1 głosów:1
do foxi: Autor zdjęcia dodany.
2018-02-23 16:35:49 (8 lat temu)
skrzypa
 
+10 głosów:10
Mag a dlaczego tak okrutna ocena ? Przecież jest to idealnie czyste i wyraźne zdjęcie jak na swoje 41 lat ...
2016-02-17 21:22:38 (10 lat temu)
Godzina 15,20 ,pociąg do Kluczborka,Namysłowa???
2016-02-17 23:15:20 (10 lat temu)
Komu przeszkadzał zegar na peronie że musiał byc usunięty?
2016-02-18 10:14:00 (10 lat temu)
Danuta Mucha(Czarnecka)
 
+2 głosów:2
do skrzypa: Może Mag oceniał w tablecie.. Tam łatwo o taką pomyłkę.. Teraz chyba nie potrafi tego naprawić.. Innego wytłumaczenia nie widzę..
2016-02-27 09:47:10 (10 lat temu)
esski
 
do andrzejKO: Tak jak z peronu pierwszego przez długie lata z WGA jeździł kibel do Oleśnicy , okolice 14.02 (zmiennie z każdym nowym rozkładem jazdy)
2016-02-17 23:23:23 (10 lat temu)
skrzypa
 
+1 głosów:1
do Danuta Mucha(Czarnecka): Miejmy nadzieję że tak było :-)
2016-02-29 12:57:56 (10 lat temu)
do skrzypa: Ciekawe, dlaczego nie odzywa się.. Przecież ktoś może pomóc naprawić błąd, który każdemu może się przydarzyć..
2016-02-29 13:25:29 (10 lat temu)
Mikrob
 
+4 głosów:4
do Danuta Mucha(Czarnecka): To nie błąd. Czasem ktoś tak ma, że tak akurat da.
2016-02-29 16:00:55 (10 lat temu)
mag
 
do Danuta Mucha(Czarnecka): Ocena dana świadomie... gdzieś już się tłumaczyłem.
Jeśli chodzi o lokomotywę (itp.) to od mało czytelnej fotki wolę najprostszy rysunek w rzucie prostokątnym.
2016-02-29 22:37:37 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
do Mikrob: W komentarzu, pod którymś tam zdjęciem mag tłumaczył dlaczego tak a nie inaczej ocenił.
2016-02-29 16:53:19 (10 lat temu)
Danuta Mucha(Czarnecka)
 
+1 głosów:1
do Mikrob: Słusznie.. Każdemu zdarzają się gorsze dni.. W takie dni to w ogóle nic nie robię..
2016-02-29 21:53:56 (10 lat temu)
skrzypa
 
+2 głosów:2
do Danuta Mucha(Czarnecka): Kto wie może właśnie dzięki Magowi to zdjęcie za dwie godziny zostanie zdjęciem miesiąca lutego ;-)
2016-02-29 22:05:01 (10 lat temu)
Desperado
 
+3 głosów:3
do mag : Ta fotka jest mało czytelna ? Ufff.....nie muszę jeszcze do Vision Express :) :)
2016-02-29 22:44:30 (10 lat temu)
Danuta Mucha(Czarnecka)
 
+6 głosów:6
do mag : A dla mnie rysunek w rzucie jest po prostu martwy.. A tu uchwycony jest niepowtarzalny moment z życia wzięty.. Pamiętam takie parowozy, jeździły punktualnie.. I ta pamięć nie pozwala oglądać obojętnie takich zdjęć. A kiedy jakieś zdjęcie nie podoba mi się, to po prostu powstrzymuję się od oceny. Chyba nie muszą o tym wiedzieć wszyscy.. Natomiast cenię uwagi w komentarzach, które wytykają błędy, bo mogą być pouczające na przyszłość.
2016-03-01 11:14:41 (10 lat temu)
Mikrob
 
+1 głosów:1
do Desperado: Dla mnie najbardziej czytelne są widokówki najlepiej z tej bielszej strony :-)
2016-03-01 07:28:00 (10 lat temu)
skrzypa
 
+1 głosów:1
do Danuta Mucha(Czarnecka): Ale Mag ostatnio lubi zaniżać oceny moich zdjęć. No cóż jego prawo Fotopolanina
2016-03-01 20:33:22 (10 lat temu)
esski
 
Dla miłośników koleji przyda sie w opisie tendzrak OKl27-50.
2020-03-04 20:44:18 (6 lat temu)
Czy ktoś z opolan wie kiedy zniknęło to uskrzydlone koło ze szczytu budynku dworcowego?
2020-03-12 13:49:18 (6 lat temu)
do ritterswalder: Kiedyś była o tym dyskusja na FB. Podczas niej doszli do wniosku, że wydarzyło się to podczas remontu na początku 90.
2020-03-12 14:23:19 (6 lat temu)
Piotr Kostuś
 
+1 głosów:1
Jest to jednostka, która uczestniczyła w wypadku na przejeździe kolejowo-drogowym Ozimek - Chrząstowice w dniu 7.04.2017 r. Powrót do służby po naprawie w Savigliano (Włochy) w kwietniu 2021 r.
2021-12-07 12:52:00 (4 lata temu)
Burza się czai... ?
2023-02-11 09:47:18 (3 lata temu)
do Tomi_Opole: I była, ale ja już w pociągu do Katowic jechałem :)
2023-02-11 10:55:50 (3 lata temu)
do Waldemar S: Zwiałeś :P
2023-02-11 13:14:00 (3 lata temu)
Waldemar S
 
+1 głosów:1
do Tomi_Opole: Można tak ująć :)
2023-02-12 18:03:09 (3 lata temu)
Pokaż na mapie
11 Dyskusji (ostatnia 3 lata temu)
Peron czwarty w Opolu 41 lat temu
Pociąg z lokomotywą Tkt 48- 76 na peronie w Opolu
1921
-
1944
1921
-
1975
1969
-
1975
1975
-
2006
1975
-
2006
2006
-
2006
2006
-
2011
2009
-
2012
2011
-
2014
2013
-
2014
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet