| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Krapkowicka
6
8
8
8b
8c
10
10a
14
14J

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Krapkowicka

Dawniej: Krappitzer Strasse
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
To jest z gazety ziomkowskiej z RFN? Chyba Oppelner Heimatblatt.
2021-04-23 12:22:57 (5 lat temu)
Oderstr.
 
+1 głosów:1
Czy dobrze widzę wał i kanał Ulgi, a po prawej zabudowania na placu Jana Kazimierza i Niemodlinska? Plecy to rondo i Lidl?
2021-04-23 20:25:21 (5 lat temu)
Petrus
 
Czyli taki widok? coś tam dawniej stało tak na wale przy skrzyżowaniu Krapkowickiej z Niemodlińską
2021-04-23 21:25:49 (5 lat temu)
A dlaczego to zdjęcie jest jeszcze w niezidentyfikowanych ?
2022-07-07 20:03:20 (3 lata temu)
Gandalf
 
+1 głosów:1
do Oderstr.: Tak, budynek po prawej to Policyjna Izba Dziecka
2021-04-23 20:43:34 (5 lat temu)
foxi
 
do Gandalf: Potwierdzam ;-)
2021-04-23 21:48:44 (5 lat temu)
W godzinach porannych jest tam tragedia . Ciekawe dla czego nie został rozbudowany gdy kolej remontowała ten odcinek torów no chyba że w tym miejscu remontu nigdy nie było.
2021-07-26 18:30:55 (4 lata temu)
Często przejeżdżam tędy w drodze na mecze w Stegu Arenie. Może raz udało mi się przejechać bez postoju ... ;)
2021-07-27 06:23:34 (4 lata temu)
foxi
 
+1 głosów:1
2021-07-27 12:27:08 (4 lata temu)
Te polskie naprawy, na świecie wymiana takiego wiadukciku trwała by kilkanaście godzin,tu zaś będą się z tym grzebać a i przy okazji standardowo coś pójdzie a potem wyjdzie nie tak.
2021-07-27 14:28:06 (4 lata temu)
Gandalf
 
+1 głosów:1
I jest kolejny "miszcz kierownicy": , czy już ostatni ?
2022-04-06 18:36:40 (4 lata temu)
do kodens79: Będzie poszerzony i podwyższony. Jest zapowiedż ale nie ma chyba terminu.
2021-07-26 18:31:48 (4 lata temu)
Gandalf
 
do kodens79: Tory dopiero będą wymieniane, natomiast przebudowa wiaduktu ruszy najwcześniej w przyszłym roku: .
2021-07-26 18:57:43 (4 lata temu)
do Gandalf: Moim zdaniem ten odcinek drogi od Orlenu w stronę centrum powinien być jedno kierunkowy . Droga bardzo wąska w dodatku już nie raz w busie prawie straciłem lusterko.Zdecydowanie popieram by częściej wybierać DW414 czasami szybciej się przejedzie niż tą Krapkowicką .
2021-07-26 19:31:23 (4 lata temu)
Gandalf
 
Przejazd pod wiaduktem zamknięto już dwa miesiące temu jednak jak widać na zdjęciu które zamieścił Clipo66: postępu prac raczej nie widać :(
2022-06-18 19:34:07 (4 lata temu)
Clipo66
 
+1 głosów:1
Hm.. nie widać żadnych zmian, prawdopodobnie zdjęcie nie zostało zrobione 29 sierpnia 2022 r.
2022-08-30 06:23:29 (3 lata temu)
Unijne pieniążki im się urwały to i modernizacja stoi.
2022-08-30 11:49:27 (3 lata temu)
Desperado
 
+2 głosów:2
do Clipo66: - Problem spowodowały opóźnienia z wdrażaniem finansowania Polskiego Ładu i anulowanie rozstrzygnięć pierwszego przetargu. I tak to, po długiej przerwie, wracamy do starego. Brawo PiS. Państwo musi niedługo ogłosić upadłość. Oni ukradli już chyba wszystko, co mozna było ukraść.
2022-08-30 22:19:53 (3 lata temu)
Obiekt powinien się nazywać "Centrum przesiadkowe Opole Południe".
2023-06-18 17:53:56 (3 lata temu)
Clipo66
 
do Desperado: Nazwa zmienia, tylko nie wiadomo kto i skąd i dokąd będzie się przesiadał, to będzie zwykły parking.
2023-06-18 17:58:39 (3 lata temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
do Clipo66: Ale na centrum przesiadkowe jest dotacja z UE :)
2023-06-18 17:59:37 (3 lata temu)
Gandalf
 
+1 głosów:1
Clipo, czy w tym miejscu powstały dwa supermarkety Aldi bo założyłeś dwa obiekty ? ;-)
2023-11-11 17:38:13 (2 lata temu)
Clipo66
 
do Gandalf: Niet, powstał nowy obiekt przy Krapkowickiej 14J, stary czeka na usunięcie, jak admistracja zezwoli na usunięcie zdjecia pod którym komentujesz, wówczas obiekt pójdzie na śmieci.
2023-11-12 06:17:12 (2 lata temu)
4elza
 
do Clipo66: Jeżeli zdjęcie powinno być przypisane tu:

to nie ma potrzeby go usuwać.
Podaj proszę id obiektu, który należy usunąć.
2023-11-12 06:46:16 (2 lata temu)
Clipo66
 
do 4elza: Już zdjęcie usunięto, więc usunąłem obiekt, dzięki.
2023-11-12 07:03:47 (2 lata temu)
4elza
 
+1 głosów:1
do Clipo66: Zdjęcie zostało przeznaczone do usunięcia, co nie jest jednoznaczne z jego faktycznym usunięciem, ponieważ decyduje o tym głosowanie osób uprawnionych.
Czy ono w ogóle powinno być usunięte? i jeżeli tak, to z jakiego powodu? "Zmiana obiektu" nie jest podstawą.
2023-11-12 07:10:44 (2 lata temu)
Clipo66
 
+1 głosów:1
do 4elza: Jak już nie ma obiektu to też już nie ma zdjęcia, zdjęcie było przeniesione do nowego obiektu, i jakoś sie wydarzyło że zostało w starym, więc trzeba było usunąć.
2023-11-12 07:16:38 (2 lata temu)
foxi
 
Przebudowa ulicy Krapkowickiej w Opolu jest na finiszu -
2024-04-20 12:44:36 (2 lata temu)
Jak puszczą tu ruch to zrobi się tu tłoczno,ciekawe jak odbije się to na przepustowości ronda Krapkowickiej ze Spychalskiego.
2024-02-09 11:10:51 (2 lata temu)
da signa
 
+1 głosów:1
Budowa skończona.
2026-03-11 14:13:40 (3 miesiące temu)
Desperado
 
+4 głosów:4
To jest koński Aldi ? Nie przypisujemy do budynków które będą stały w przyszłości.
2025-06-25 22:32:38 (rok temu)
Gandalf
 
+2 głosów:2
To nie jest miejsce gdzie dziś jest Aldi, nie jest to też ul. Krapkowicka. Zdjęcie zrobiono z wału przy kanale Ulgi w kierunku ul. Krapkowickiej której tu praktycznie nie widać m/w z tego miejsca: .
2025-06-26 21:27:58 (rok temu)
do Gandalf: Z Krapkowickiej widać tylko Szica ale trudno to inaczej dopisać. Bo nawet stadnina nie ma oficjalnego adresu.
2025-06-26 22:15:57 (rok temu)
Pokaż na mapie
20 Dyskusji (ostatnia 3 miesiące temu)
Ulica Krapkowicka - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet