| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Wiadukt

2022-2024 - Przebudowa wiaduktu kolejowego nad ul. Krapkowicką

Obiekty w okolicy
Pomnik upamiętniający śmiertelny w...
13
m
Opole
NZOZ "Zdrowa Rodzina"
48
m
Opole
Krapkowicka 10
101
m
Opole
Wiadukt kolejowy
145
m
Opole
Białe Tarasy 2
186
m
Opole

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Kierowca nie zauważył, że wiadukt za niski dla Stara?
2013-09-05 17:30:33 (12 lat temu)
Ciężko powiedzieć, ale pędzić musiał jak szatan skoro jednak przeszedł pod wiaduktem
2013-09-05 17:40:21 (12 lat temu)
Gandalf
 
+1 głosów:1
Kolejny, który myślał że się zmieści: :-/
2021-07-26 17:10:15 (4 lata temu)
2 września 1991 zginęło tam trzech żołnierzy na pace Stara. Wypadki z dostawczakami co straciły paki są niezliczone. Ostatnio wjechała tu karetka ale jakoś przeszła na milimetry. Wiadukt stoi od prawie stu lat a miejscowi nadal nie wiedzą, że jest za niski na wysokiego rowerzystę.
2021-07-26 18:26:47 (4 lata temu)
do krzysztal: ... a na znaku tylko 2,2 m wysokości - bardzo niski wiadukt.
2013-09-05 19:59:18 (12 lat temu)
Woj11
 
do Neo[EZN]: Przykład, że z czegość te dowcipy o milicjantach musiały powstawac
2021-07-26 18:01:46 (4 lata temu)
1cm
 
do Desperado: Zginęli w 1985 tak jak jest w opisie. 2 września 1991 to data powstania pomnika obok wiaduktu.
2021-07-28 11:44:59 (4 lata temu)
Desperado
 
+5 głosów:5
do 1cm: W 1985 zginęło czterech milicjantów a w 1991 trzech żołnierzy. Taka mała różnica.
2021-07-28 11:54:14 (4 lata temu)
Eugeniusz S.
 
+1 głosów:1
2021-07-27 23:46:49 (4 lata temu)
do Eugeniusz S.: Żeby aż tak się zapomnieć...? Z drugiej strony wiaduktu widać w oddali wiszącą nad jezdni belkę - nie było takiej od tej strony?
2021-07-27 23:49:16 (4 lata temu)
Eugeniusz S.
 
+2 głosów:2
do Neo[EZN]: To jest efekt nie zwracania uwagina znaki drogowe
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: 12waz
2021-07-28 07:29:12 (4 lata temu)
W godzinach porannych jest tam tragedia . Ciekawe dla czego nie został rozbudowany gdy kolej remontowała ten odcinek torów no chyba że w tym miejscu remontu nigdy nie było.
2021-07-26 18:30:55 (4 lata temu)
Często przejeżdżam tędy w drodze na mecze w Stegu Arenie. Może raz udało mi się przejechać bez postoju ... ;)
2021-07-27 06:23:34 (4 lata temu)
foxi
 
+1 głosów:1
2021-07-27 12:27:08 (4 lata temu)
Te polskie naprawy, na świecie wymiana takiego wiadukciku trwała by kilkanaście godzin,tu zaś będą się z tym grzebać a i przy okazji standardowo coś pójdzie a potem wyjdzie nie tak.
2021-07-27 14:28:06 (4 lata temu)
Gandalf
 
+1 głosów:1
I jest kolejny "miszcz kierownicy": , czy już ostatni ?
2022-04-06 18:36:40 (4 lata temu)
do kodens79: Będzie poszerzony i podwyższony. Jest zapowiedż ale nie ma chyba terminu.
2021-07-26 18:31:48 (4 lata temu)
Gandalf
 
do kodens79: Tory dopiero będą wymieniane, natomiast przebudowa wiaduktu ruszy najwcześniej w przyszłym roku: .
2021-07-26 18:57:43 (4 lata temu)
do Gandalf: Moim zdaniem ten odcinek drogi od Orlenu w stronę centrum powinien być jedno kierunkowy . Droga bardzo wąska w dodatku już nie raz w busie prawie straciłem lusterko.Zdecydowanie popieram by częściej wybierać DW414 czasami szybciej się przejedzie niż tą Krapkowicką .
2021-07-26 19:31:23 (4 lata temu)
Gandalf
 
Przejazd pod wiaduktem zamknięto już dwa miesiące temu jednak jak widać na zdjęciu które zamieścił Clipo66: postępu prac raczej nie widać :(
2022-06-18 19:34:07 (4 lata temu)
Clipo66
 
+1 głosów:1
Hm.. nie widać żadnych zmian, prawdopodobnie zdjęcie nie zostało zrobione 29 sierpnia 2022 r.
2022-08-30 06:23:29 (3 lata temu)
Unijne pieniążki im się urwały to i modernizacja stoi.
2022-08-30 11:49:27 (3 lata temu)
Desperado
 
+2 głosów:2
do Clipo66: - Problem spowodowały opóźnienia z wdrażaniem finansowania Polskiego Ładu i anulowanie rozstrzygnięć pierwszego przetargu. I tak to, po długiej przerwie, wracamy do starego. Brawo PiS. Państwo musi niedługo ogłosić upadłość. Oni ukradli już chyba wszystko, co mozna było ukraść.
2022-08-30 22:19:53 (3 lata temu)
foxi
 
Przebudowa ulicy Krapkowickiej w Opolu jest na finiszu -
2024-04-20 12:44:36 (2 lata temu)
Jak puszczą tu ruch to zrobi się tu tłoczno,ciekawe jak odbije się to na przepustowości ronda Krapkowickiej ze Spychalskiego.
2024-02-09 11:10:51 (2 lata temu)
Pokaż na mapie
7 Dyskusji (ostatnia 2 lata temu)
Zdjęcie z wypadku milicyjnego "Stara" pod wiaduktem kolejowym. W wypadku na miejscu zginęło 3 ORMOwców, czwarta osoba zmarła w szpitalu. Zdjęcie autorstwa p....
Pechowy wiadukt kolejowy nad ul. Krapkowicką, widok od strony północnej.
1943
-
2020
1943
-
2022
2020
-
2022
2022
-
2024
2023
-
2024
2024
-
2024
2024
-
2024
2024
-
2024
Wiadukt - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet