| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (23)
Obiekty w okolicy
Opolska 24
36
m
Poznań
Tunel drogowy
106
m
Poznań
Opolska 30
115
m
Poznań
Posterunek 161
124
m
Poznań
Przejazd kolejowo-drogowy
128
m
Poznań

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Opolska 7

Zbudowano: 1912
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Zostanie czy zburzą?
2016-01-06 11:50:27 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Dajcie znacznik na mapu :)
2016-01-06 12:13:19 (10 lat temu)
Joanna Syrenka
 
+3 głosów:3
Nie zburzyli. Stoi nadal i jest obecnie na sprzedaż. Jak będę się tam kręcić i nie zapomnę to zerknę na ten detal pod dachem, jeśli to jeszcze aktualne.
2020-05-23 20:49:28 (6 lat temu)
Joanna Syrenka
 
+1 głosów:1
Zajechałam w końcu w znajomy fyrtel i odświeżyłam dane fotograficzne ;)

2020-06-02 11:54:23 (6 lat temu)
andre13
 
do Piotr Maj: Prace budowlane są na ukończeniu (jeszcze pół roku), skoro do tej pory go zostawiono, to obstawiałbym na jego żywot dalszy.
2016-01-06 12:01:26 (10 lat temu)
pawulon
 
do andre13: Andrzeju, masz może zdjęcie tego cechu spod okapu?
2016-01-06 12:03:22 (10 lat temu)
andre13
 
+3 głosów:3
do pawulon: Nie, ale wywołany do tablicy obiecuję to uchwycić :) - dzisiaj raczej nie, bo sypnęło (kto to widział w styczniu śnieg!) i rowerem byłoby ciężkawo ;).
2016-01-06 12:07:36 (10 lat temu)
pawulon
 
do andre13: To czekam na fotkę, bo mnie zainteresował ten detal ;)
2016-01-06 12:10:51 (10 lat temu)
andre13
 
+1 głosów:1
do pawulon: "Słowo harcerza" :). A swoją drogą podziwu godne rentgenowskie spojrzenie!!
2016-01-06 12:32:19 (10 lat temu)
andre13
 
+2 głosów:2
do pawulon: Twoje życzenie zostało wczoraj spełnione :)
2016-01-10 14:14:26 (10 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Proszę bardzo ;)
2016-01-06 12:22:21 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
do pawulon: Dzięki.
2016-01-06 12:24:26 (10 lat temu)
pawulon
 
do andre13: Dzięki ;)
2016-01-10 18:36:12 (10 lat temu)
pawulon
 
Dzięki Andrzeju. Myślałem że to jakaś sygnaturka kolejowa, a to tylko datownik, ale przynajmniej dowiedzieliśmy się jaki jest rok budowy tego obiektu ;)
2016-01-10 18:28:48 (10 lat temu)
andre13
 
+1 głosów:1
do pawulon: Ja też dziękuję, bo to kolejna lekcja, aby zwracać uwagę na takie detale :)
2016-01-10 21:21:28 (10 lat temu)
Szkoda :(
2022-03-28 20:54:23 (4 lata temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 4 lata temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet