| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (3)
Obiekty w okolicy
Przejazd kolejowo-drogowy
23
m
Poznań
Posterunek 161
26
m
Poznań
Dworzec kolejowy
105
m
Poznań
Czechosłowacka 52
106
m
Poznań
Opolska 7
106
m
Poznań

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Tunel drogowy

Zbudowano: 2016
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Dębiec czekał na ten tunel czterdzieści lat
2015-12-08 22:54:05 (10 lat temu)
pawulon
 
Ja bym raczej do Czechosłowackiej dopisał, bo mamy tu jej całkiem sporo ;)
2015-12-08 23:13:32 (10 lat temu)
andre13
 
do † Erle3 : Pierwotną wizją był wiadukt i o ile się nie mylę, to tunel pojawił się całkiem niedawno.
2015-12-08 23:29:55 (10 lat temu)
andre13
 
do pawulon: Miałem wątpliwości do czego dopisać, wybrałem przejazd... Można i do przejazdu, i do ulicy?, czy wyjdzie wtedy "masło maślane"?
2015-12-08 23:26:27 (10 lat temu)
pawulon
 
do andre13: Będzie bardzo dobrze ;)
2015-12-08 23:28:28 (10 lat temu)
andre13
 
+1 głosów:1
do pawulon: Pozwolę sobie to zrobić jutro, teraz stare kości wołają o odpoczynek. Dobrej nocy :))
2015-12-08 23:32:21 (10 lat temu)
andre13
 
do andre13: Nie wiem, proszę o sprawdzenie, czy przypisanie zdjęć do ul. Czechosłowackiej nastąpiło. Robiłem wg wcześniejszej podpowiedzi i "Pomocy". Zadam może naiwne pytanie: czy do tego typu przypisania, potrzebne są dodatkowe uprawnienia, czy każdy je ma?
2015-12-09 19:16:09 (10 lat temu)
esski
 
do andre13: Ze swoim zdjęciem możesz waść robić co tylko się podoba,.. Nie wiem jak jest ze wstawianem znaczników na mapie... Przypisywanie do obiektów, zakłądanie takowych.. to wszystko już jest w twojej klawiaturze.
2015-12-09 19:31:53 (10 lat temu)
andre13
 
do esski : Dziękuję, walczę dalej.
2015-12-09 19:36:45 (10 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 10 lat temu)
Widok od zachodu na zjazd do tunelu (dla pieszych i rowerzystów). Pomiędzy torami kolejowymi a skrzyżowaniem z ulica Opolską. Widoczny kościół p.w. św. Trój...
Widok od południa na wylot tunelu i wschodni wiadukt kolejowy łącznicy towarowej (Luboń - Poznań Starołęka). Po prawej widoczny szyb dźwigowy z przyszłego p...
2015
-
2015
2015
-
2015
2015
-
2017
2015
-
2017
2017
-
2017
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet