| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (11)
Najbliższe obiekty nieistniejące
Łaźnia Publiczna
31
m
Wrocław
Hotel "Stadt Brandenburg"
37
m
Wrocław
Orląt Lwowskich 5
56
m
Wrocław
Orląt Lwowskich 13-18
66
m
Wrocław
Orląt Lwowskich 4
83
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Orląt Lwowskich 18

Obiekt obecnie nie istnieje
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Licho
 
2015-06-04 11:33:18 (11 lat temu)
† jaxan
 
+4 głosów:4
Plac Orląt Lwowskich 18. Widok od strony ulicy Robotniczej.
2022-08-22 21:23:16 (3 lata temu)
mamik
 
+7 głosów:7
Może do \"niezidentyfikowanych\" ?
2010-12-11 18:58:00 (15 lat temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+1 głosów:6
A czym rożni się ogólnie Wrocław od niezidentyfikowanych?
2010-12-11 19:28:55 (15 lat temu)
mamik
 
+6 głosów:6
W \"ogólnie Wrocławiu\" zostały w tej chwili same książki i jedna panorama co tez nie ma wielkiego sensu . Ale w niezidentyfikowanych są zdjęcia których nie potrafimy zlokalizować więc chyba bardziej to zdjęcie tam pasuje.
2010-12-11 21:20:02 (15 lat temu)
† Festung
 
+4 głosów:4
Teraz, gdy emocje opadły, rozszyfrujmy z jaką to odżywką było to nieszczęsne mydło.
2010-12-12 22:13:11 (15 lat temu)
† Festung
 
+4 głosów:4
Jesteście boscy moi drodzy fotoplanie. Znamy producenta i gatunek reklamowanego mydła, pozostaje drobiazg: ustalenie miejsca reklamy. Weźmy się do roboty, by poprawić wisielczy, ostatnimi czasy, humor naszego przyjaciela Bonczka.
2010-12-13 11:21:03 (15 lat temu)
† Festung
 
+1 głosów:1
A może by tak zacząć od ul. Krakowskiej?
2010-12-13 12:01:00 (15 lat temu)
zuf
 
+6 głosów:8
do bonczek_hydroforgroup: Żartujesz? Wczoraj się zalogowałeś? Nawet przez myśl mi nie przeszło, że użytkownik - weteran taki jak Ty, może zadawać takie pytania. Nigdy nie było takiej opcji żeby zdjęcia niezidentyfikowane przypisywać ogólnie do miasta (miejscowości). Czy to na hydralu czy na FP.
2010-12-12 01:33:45 (15 lat temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+1 głosów:4
do zuf: Nie żartuję zuf - otóż takie zdjęcie jest bardziej widoczne w dziale Wrocław niż niezidentyfikowane do którego trzeba dojść większą ilością kliknięć.
2010-12-12 12:48:02 (15 lat temu)
mamik
 
+3 głosów:3
do bonczek_hydroforgroup: To dlaczego w Końskich jest taki dział?
2010-12-12 13:05:50 (15 lat temu)
zuf
 
+5 głosów:6
do bonczek_hydroforgroup: Bonk. Usiądź, weź głęboki oddech i przemyśl to co napisałeś :) Skoro to zdjęcie nie powinno być w NN bo nie będzie widoczne to co zrobić z zdjęciami, które są w NN. Bo zgodnie z tym co piszesz fotki z NN można by wrzucać do miasta co z czasem spowodowałoby, że powyższa fotka stałaby się tak samo jakby od razu była przypisana do NN. Nie wiem skąd Ci takie pomysły przyszły do głowy. Chyba wstałeś nie tą nogą :)
2010-12-12 13:26:14 (15 lat temu)
Neo[EZN]
 
+5 głosów:5
do bonczek_hydroforgroup: No to jeśli przerzuci się wszystkie NN do Wrocławia to efekt będzie taki sam a nawet gorszy bo widoki ogólne miasta pomieszają się ze zdjęciami niezidentyfikowanymi :)
2010-12-12 13:52:58 (15 lat temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+4 głosów:5
do zuf: Nie ma o co kopii kruszyć - przypisz jak uważasz
2010-12-12 13:33:46 (15 lat temu)
WW
 
0 głosów:1
do zuf: Na obronę Bonczka-Hydroforgroupa chciałbym powiedzieć, że w bardzo wielu mniejszych miejscowościach niezidentyfikowane zdjęcia leżą właśnie \"luzem\".
2010-12-12 13:50:31 (15 lat temu)
Neo[EZN]
 
+3 głosów:3
do WW: Póki jest ich kilka to żaden problem ale przy takiej liczbie NN jaka jest we Wrocławiu to moim zdaniem lepiej jest trzymać je w osobnym dziale.
2010-12-12 13:53:40 (15 lat temu)
pawulon
 
+2 głosów:2
do WW: WW, przecież ty ze swoimi zdolnościami detektywistycznymi na pewno zadbasz aby folder \"NN\" został opróżniony, a wszystkie znajdujące się tam zdjęcia ładnie przypisane do obiektów ;-))
2010-12-12 14:27:08 (15 lat temu)
WW
 
+2 głosów:2
do † Festung: Z odżywką dla skóry, z pewnością (Hautnahrung).
2010-12-13 00:07:24 (15 lat temu)
Cristoforo
 
+4 głosów:4
do WW: Napis brzmiał \"Warta die Seife mit Hautnahrung\". Była to reklama półsyntetycznego mydła wynalezionego przez Arthura Imhausena (1885-1951) - chemika i przemysłowca, półkrwi Żyda.
2010-12-13 02:04:12 (15 lat temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+2 głosów:2
do † Festung: Spoko nie mam wisielczego humoru - mam ogień w robocie. Ale i tu jest gwiazda nadziei bo na tydzień 20-24 grudnia jade w delegację do ...Wrocławia :-)))
2010-12-15 20:02:31 (15 lat temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
do Licho: Prawie jak "Twierdza Persil" z "Siódmego Wtajemniczenia" Niziurskiego...
2015-06-04 18:12:53 (11 lat temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
do Licho: Przeniosłem komentarze bo szkoda je stracić.
2015-06-04 19:35:32 (11 lat temu)
Tado
 
do Neo[EZN]: Zdjęcia reklam dzięki (danke) Saxon - Oryginalna dawna reklama: .
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korrekt
2017-11-24 17:22:05 (8 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 3 lata temu)
Orląt Lwowskich 18 na innych zdjęciach
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet