| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (11)
Najbliższe obiekty nieistniejące
Pomnik poległych żołnierzy 11. Puł...
27
m
Wrocław
Podwale 26
48
m
Wrocław
Podwale 23
51
m
Wrocław
Psi Bastion
87
m
Wrocław
Hotel "Waldenburger Hof"
113
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Słup ogłoszeniowy

Obiekt obecnie nie istnieje
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Raczej tak.
2020-06-13 00:56:44 (6 lat temu)
Licho
 
A co to za budynek po prawej?
2021-11-04 10:40:31 (4 lata temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+1 głosów:1
a gość czeka żeby przejść przez ulice tu widać ten słup
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2021-11-04 12:56:35 (4 lata temu)
Może skrzyżowanie Podwale-Nowotki a za pieszym boczne wejście do Klubu Gwardii?
2021-11-04 15:14:16 (4 lata temu)
Zazwyczaj nie komentuję takich fotek, ale dzisiaj tam byłem :) Słup stoi.
Zerknijcie tu

Za barierkami jest taki widok
2021-11-04 18:19:43 (4 lata temu)
Nie upieram się przy swoim, tak rzuciłem ze swojego czuja. Mam jednak nadzieję, że odgadniecie.
2021-11-04 19:06:05 (4 lata temu)
2021-11-04 19:41:53 (4 lata temu)
labeo7
 
2021-11-04 10:51:06 (4 lata temu)
Licho
 
do labeo7: O, to może być.
2021-11-04 11:11:44 (4 lata temu)
labeo7
 
do Licho: Tylko na żadnym innym zdjęciu nie zauważyłem tego słupa.
2021-11-04 11:44:10 (4 lata temu)
max
 
do labeo7: Teoretycznie mogłaby to być Krupnicza z widokiem od zaplecza na któryś z budynków z Włodkowica.
2021-11-04 12:10:01 (4 lata temu)
max
 
do bonczek_hydroforgroup: To wysoce prawdopodobne :)
2021-11-04 13:38:30 (4 lata temu)
do bonczek_hydroforgroup: Barierki się zmieniają.
OK, może się mylę.
Ale może być tak, że ten wielkouchy Niemiaszek zaprowadził swoją dziewczynę w okolice Hali Stulecia.
Ciekawym tropem jest plakat, vide - Jose Cuarlquist.
2021-11-04 18:33:09 (4 lata temu)
do bonczek_hydroforgroup: Po prawej - może być, że to ten budynek


2021-11-04 18:42:30 (4 lata temu)
do Wacław Grabkowski: Barierki przy Zwierzynieckim nie mają ukośnych łączników - te z google maps jakie wkleiłem mają. Po za tym przy moście są w linii prostej, na zdjęciu powyżej raczej się zaginają.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2021-11-04 18:26:59 (4 lata temu)
do Wacław Grabkowski: Budynek ma karbowaną elewację a ten z twojej propozycji raczej nie. Dla mnie punktem odniesienia są stylizowane barierki - ogrodzenia a takie było przy Podwalu. Dla mnie to ten słup - i miejsce w którym przechodzą piesi.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2021-11-04 18:48:23 (4 lata temu)
do Dürgoy Marcin : Nie Marcin, bo w głębi masz ceglany budynek a nie "karbowany" po za tym na zdjęciu powyżej płot ewidentne ciągnie się dalej a na twojej propozycji kończy przy szalecie o drzewie i szerszej podstawie słupa nie wspominając.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2021-11-04 20:02:16 (4 lata temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 4 lata temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet