| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat mikołowski
OBIEKTY - Stacja kolejowa Orzesze
Obiekty w okolicy
Dworzec kolejowy
109
m
Orzesze
Dworcowa x
122
m
Orzesze
Wieża ciśnień
222
m
Orzesze
Budynek kolejowej stacji rozrządow...
231
m
Orzesze
Polski Związek Hodowców Gołębi Poc...
238
m
Orzesze

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
BAL†
 
Zdjęcie bardzo ciekawe, ale nie trzymasz pionu. Ważny pośrodku ujęcia.
Wyprostujesz niemalże każdym programikiem do obróbki grafiki.
2010-08-08 14:01:07 (15 lat temu)
Mała uwaga do opisu zdjęcia - dworca tu nie widać.
2010-08-08 14:02:20 (15 lat temu)
aduś
 
Nie znaczy że bramka na zdjęciu jest krzywa trzeba popatrzeć na dalszy plan.Gdybym obrócił to nastawnia byla by krzywa.A dworzec to widać w oddali.
2010-08-08 16:08:00 (15 lat temu)
do aduś: Zgadza się, wszystko jest w porządku z pionem i poziomem :)
2010-08-08 18:32:48 (15 lat temu)
ZPKSoft
 
Jako laik pytam czy to do wykolejania pociągów :)
2011-11-08 11:00:29 (14 lat temu)
2011-11-08 11:08:30 (14 lat temu)
do ZPKSoft: Tak. Takie zabezpieczenie, żeby nie wjechały przypadkiem na ważniejszy tor .
2011-11-08 11:04:16 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
do Tomasz Górny (Nemo5576): Link niczego nie wyjaśnia :(
2011-11-08 11:07:41 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
do Tomasz Górny (Nemo5576): Dzięki.Teraz jestem w pełni uświadomiona :)
2011-11-08 11:37:19 (14 lat temu)
kw
 
Do dnia dzisiejszego przetrwały wiaty na peronach dworca (konstytucja stalowa nitowana).
2015-02-19 18:15:59 (11 lat temu)
do kw: Tak - jest trochę stacji z orginalnymi wiatami ale rzadko kiedy oryginalnym zadaszeniem.
2015-02-19 19:59:53 (11 lat temu)
Biała ściana - syf, graffiti nikt nie rusza.
2014-02-03 23:32:27 (12 lat temu)
Takie graffiti to dobry sposób na wandali bazgrających po ścianach - zwykle na nich nikt nie bazgra bo tych bazgrołów za dobrze nie widać na niejednolitym tle.
2014-02-03 23:31:49 (12 lat temu)
WW
 
do Neo[EZN]: Problem polega na tym, że takie graffiti jest tylko trochę lepsze.
2014-02-03 23:35:23 (12 lat temu)
pawulon
 
do Neo[EZN]: Ale zauważ Piotrek jak tam czysto. Ja dziś przechodziłem tunelem pod pl. Społecznym, tam to dopiero jest syf, choć pod pl. Strzegomskim widziałem kiedyś jeszcze większy ;)
2014-02-03 23:37:27 (12 lat temu)
Parter zabity dechami, piętro pewnie opuszczone, już gdzieś to widziałem...
... i już wiem gdzie -
2014-02-03 23:31:07 (12 lat temu)
Pokaż na mapie
6 Dyskusji (ostatnia 11 lat temu)
Stacja kolejowa Orzesze - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet