| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Peron 9
Obiekty w okolicy
Nastawnia Po3
41
m
Poznań
Dworzec Kolei Wielkopolskich
45
m
Poznań
Wiata peronowa
46
m
Poznań
Schron LS-Rundbau
72
m
Poznań
Nastawnia Po2
87
m
Poznań

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Mikrob
 
+1 głosów:1
No własnie na kolej.tv jest relacja z jego otwarcia. A nzawazny jest Dworzec Letni. .
2011-09-24 21:10:38 (14 lat temu)
Faktycznie poprawna nazwa to Dworzec Letni albo po kolejarsku peron 4b :)
Wieść gminna niesie że ma nosić imię Ignacego Jana Paderewskiego , wiadomo chodzi o historię sprzed ponad 90 lat .
2011-09-24 21:40:46 (14 lat temu)
mag
 
Zapewne w niedługo ustalona zostanie jednoznaczna nazwa.... "Dworzec Letni" ująłem jako nazwę poprzednią.
2011-09-25 10:12:49 (14 lat temu)
Mikrob
 
do mag : Czy autor zdjęcia pochodzi z Poznania lub Wielkopolski?
2011-09-25 10:35:56 (14 lat temu)
mag
 
2011-09-25 18:19:29 (14 lat temu)
Mikrob
 
do mag : Wszystko jasne. Oglądając relację z otwarcia tego dworca tak sobie myślałem, czy jest tam ktoś, kto zaraz nam tutaj wrzuci jakąś fotkę z tego obiektu. I proszę.... dzięki.
2011-09-25 18:53:00 (14 lat temu)
skrzypa
 
0 głosów:1
Największy szalet miejski w Poznaniu :)
2011-09-25 15:07:30 (14 lat temu)
skrzypa
 
Zdarzało mi się tędy często chodzić w kierunku grupy postojowej EZT (potocznie nazywaną "dziurą") smród jaki tam panował był trudny do wytrzymania zaś fekalia walały się wszędzie, stąd tak mi się skojarzyło
2011-09-25 16:31:59 (14 lat temu)
skrzypa
 
Dziękuję bardzo, niewątpliwie nastąpi to już w październiku
2011-09-25 16:39:08 (14 lat temu)
do skrzypa: Nie bardzo rozumiem tego stwierdzenia "szalet" .
2011-09-25 16:27:29 (14 lat temu)
do skrzypa: Zapraszam obecnie w ten rejon :)
2011-09-25 16:35:02 (14 lat temu)
skrzypa
 
0 głosów:1
O widzę już po remoncie bo wcześniej strach było tędy przejść
2011-09-25 15:08:39 (14 lat temu)
jurekpogodno
 
+1 głosów:1
do skrzypa: Obecnie jest tam całodobowa ochrona i monitoring .
2011-09-25 16:35:54 (14 lat temu)
To jest dość współczesne zdjęcie, na pewno po 2004 (wtedy widoczny EN57-773 miał jeszcze stare żółto-niebieskie malowanie).
2023-04-04 12:40:59 (3 lata temu)
Krzysiek99
 
+1 głosów:1
To jest dość współczesne zdjęcie, na pewno po 2004 (wtedy widoczny EN57-773 miał jeszcze stare żółto-niebieskie malowanie).
2023-04-04 12:41:16 (3 lata temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
Podróżny! Piłeś - nie jedź.
Nie piłeś - wypij!
2023-04-04 12:45:59 (3 lata temu)
kurrr
 
To na pewno jest przedział 2012-2013.
2023-04-04 17:30:08 (3 lata temu)
Pokaż na mapie
5 Dyskusji (ostatnia 3 lata temu)
Peron 9 - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet