| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Marek W
 
+2 głosów:2
Ciepły maj był owego roku :)
2012-10-11 22:17:43 (13 lat temu)
Jakby to napisać hmmmm... foto....
2012-10-11 22:27:51 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
do Wiesław Smyk: Coś dla każdej płci :)
2012-10-11 22:30:11 (13 lat temu)
esski
 
+1 głosów:1
do Marek W : Ciepłe lato, ja zaś pamiętam styczneń 1987, minus 37 stopni celsjusza.
2012-10-12 02:10:18 (13 lat temu)
Produkt flagowy z Antoninka. Łza się w oku kręci, że my naród ( we the people ) nie mamy już żadnego przemysłu :(
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: o jeden nawias za dużo
2012-10-12 13:58:05 (13 lat temu)
mamik
 
do YouPiter: Przecież w Antoninku jest fabryka produkujaca Volkswageny.
2012-10-12 14:03:37 (13 lat temu)
YouPiter
 
+1 głosów:1
do mamik: To teraz tak jest, ale wtedy nie produkowaliśmy nic zagranicznego, tylko składaliśmy z gotowych już części :)
2012-10-12 14:13:04 (13 lat temu)
mamik
 
do YouPiter: Skoro produkowane w Polsce to made in Poland.
2012-10-12 14:20:10 (13 lat temu)
do mamik: No, można powiedzieć - produkowane, bo składane czy licencyjne wyszły z mody, a te i te nosiły ze sobą ( jak cała gama Fiatów składanych po `73 ) znaczki ,,p".
2012-10-12 14:25:12 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Jak widać zaopatrzenie w tym dniu było specjalnie obfite.
2012-10-11 22:06:07 (13 lat temu)
fazi1
 
A zcerwone flagi gdzie?
2013-06-02 16:56:54 (13 lat temu)
trz (tedesse)
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: To 1 Maj po rocznicy awarii w Czarnobylu
2013-06-02 17:02:19 (13 lat temu)
Mamy zdjęcia z pochodu 1-majowego z ulicy Głogowskiej. Może to też ta ulica?
2024-07-26 10:44:10 (rok temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
do da signa: To skrzyżowanie św. Marcin i al. Niepodległości. W tle “akumulatory” przy r. Kaponiera
2024-07-26 11:14:39 (rok temu)
do ylooC: Przypisałam do ulic, możesz nanieść znaczniki?
2024-07-26 11:21:44 (rok temu)
ylooC
 
do da signa: Dodane znaczniki :)
2024-07-26 18:25:08 (rok temu)
da signa
 
+1 głosów:1
do ylooC: Dzięki :)
2024-07-26 19:07:56 (rok temu)
Krzyś_
 
+1 głosów:1
Dana
 
do Krzyś_: Wyrazy wdzięczności :)
2025-06-21 08:54:27 (rok temu)
Dana
 
Czy może ktoś zrobić znacznik na budynku w głębi?
2025-06-21 08:55:50 (rok temu)
Krzyś_
 
+1 głosów:1
do Dana : Zrobione
2025-06-21 10:26:15 (rok temu)
Dana
 
do Krzyś_: Krzysiu, może jeszcze dałoby się oznaczyć ten wysoki budynek po lewej stronie, bo perspektywa na tym zdjęciu jest wyjątkowo trudna do rozgryzienia (przynajmniej dla mnie) ?
2025-06-21 10:44:19 (rok temu)
Krzyś_
 
+1 głosów:1
2025-06-21 10:51:17 (rok temu)
Dana
 
do Krzyś_: Ulżyło mi - dzięki Ci wielkie :)
2025-06-21 11:00:42 (rok temu)
5 Dyskusji (ostatnia rok temu)
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet