| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Zatoka Pucka
Obiekty w okolicy
Krzyż Morski
7262
m
Rewa
Zatoka Pucka (Rewa)
7399
m
Rewa
Bar Nadmorski
7430
m
Rewa
Torpedownia Babie Doły
7449
m
Gdynia
Bar Morski
7484
m
Rewa

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Zatoka Pucka

Dawniej: Putziger Wiek
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123456789...2122następna
Pomuchelskopp
 
+1 głosów:1
Tu chyba widać początki przedłużania falochronu
2023-11-02 07:58:06 (2 lata temu)
labeo7
 
+1 głosów:1
Podmiana+datowanie.
2025-07-17 00:10:11 (11 miesięcy temu)
Pocztówka z tego samego negatywu, co
2025-04-11 12:38:19 (rok temu)
verbensis
 
+1 głosów:1
Początek Juraty to 1928. W 1930 mola jeszcze nie było na pewno. W listopadzie 1933 pisano o wybudowaniu mola "ostatnio".
2025-03-28 00:07:46 (rok temu)
yani
 
do verbensis:
To już jest jakaś wiadomość... :)
2025-03-28 00:13:52 (rok temu)
blaggio.
 
+2 głosów:2
Przy okazji trafienia na dyskusję pod zdjęciem wpadłem na plażę w Chałupach i przerzuciłem to zdjęcie oraz dwa pozostałe z 1935 r. z tej plaży na drugą stronę półwyspu.
2025-09-17 20:24:34 (9 miesięcy temu)
yani
 
Korekta przypisania i datowania.
2025-03-27 17:07:12 (rok temu)
Podmiana na większy skan
2025-04-11 13:14:06 (rok temu)
veer
 
W którym miejscu się ten ośrodek znajdował?
2025-05-30 15:00:04 (rok temu)
fantom
 
+1 głosów:1
do veer: To ośrodek żeglarski LOK przy Rybackiej w porcie: Z ul. Bałtycką nie ma nic wspólnego.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2025-05-30 15:55:28 (rok temu)
PiotrW
 
+1 głosów:1
Mamy dwa obiekty Molo w Juracie; proszę uprawnionych o korektę.
2025-03-27 16:24:14 (rok temu)
yani
 
Jeśli nowe molo jest w miejscu starego, to chyba wystarczy jeden obiekt.
2025-03-27 17:00:39 (rok temu)
yani
 
do PiotrW:
Faktycznie, jest drugi obiekt, z jednym zdjęciem.
I teraz pytanie - skoro obecne molo wybudowano według opisu w latach 70-tych, to czy nie powinny być właśnie 2 obiekty?
2025-03-27 16:32:49 (rok temu)
PiotrW
 
do yani: Sądzę że obiekt powinien być jeden z odpowiednim opisem
2025-03-27 16:40:16 (rok temu)
do yani: To jedynne zdjięcie dodal Marcin Durgoy...i kolega marcin się czasami gubi w szukaniu obiektu zaklada inny I tak ogólnie, niepasują mi naprz. lampy czy szekorokś tego mola co dodal Marcin
2025-03-27 16:56:07 (rok temu)
do PiotrW: No i teraz mamy jedno molo z datą wybudowania w latach 70tych i zdjięcia od min.1935r..... takym zposobem się gubi logika i zwlaścia idea portalu....
2025-03-27 16:48:07 (rok temu)
yani
 
do vetinari:
To co dodał Marcin, to na pewno nie są lata 20-te. Sądząc po lampach...
2025-03-27 17:02:26 (rok temu)
do yani: Trzeba je odzielić jako stare i nowe, bo tą poprostu dwa obiekty. Niewiem skąd jest pobrany opis, ale jasnie tam jest napisane źe molo bylo wybudowane w latach 70tych...
2025-03-27 17:08:10 (rok temu)
yani
 
do vetinari:
Na razie zrobiłem niewielką korektę w opisie mola.
2025-03-27 17:09:37 (rok temu)
yani
 
do vetinari:
A opis tak w ogóle jest skopiowany z Wiki.
2025-03-27 17:11:25 (rok temu)
yani
 
+1 głosów:1
do vetinari:
Nie ma sensu moim zdaniem dzielić obiektu. To już jest co najmniej trzecie molo. Wszystkie w tym samym miejscu.
2025-03-27 17:17:02 (rok temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do yani: Mi chodzilo o co innego, choć by to juź bylo trzecie molo na tym miejscu (udalo mi się znaleźcz informacjie źe bylo w latach 30tych i drógie molo, ale w kierunku pólnocnym, tz. od morza, które ale raczej bylo molem wykorzystywanym przez rybaków i ich kuterów) to jeźeli juź dodaleś taky opis, to trzeba wzminić źe doszlo do budowy nowego mola w latach 70tych XXwieku. Niejsteśmy wikipedią ale fotopolską i mamy ratować od zapomnienia.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: czeski błąd ☺
2025-03-27 20:23:18 (rok temu)
yani
 
+1 głosów:1
do vetinari:
Opis dodał ktoś inny, ja tylko usunąłem informację o budowie mola w latach 70-tych. Trzeci raz molo było przebudowane, czy odbudowane na przełomie XX i XXI w. Postaram się poszukać jakichś informacji i dodać do tego opisu.
2025-03-27 21:16:10 (rok temu)
do yani: Super, moźe będzieś mial więcej ścięścia odemnie ☺☺☺
2025-03-27 21:53:28 (rok temu)
yani
 
do vetinari:
Niestety, praktycznie nic w necie nie ma na temat tego mola. Ale na podstawie zdjęć zamieszczanych na FP chyba udało mi się sklecić jakiś chronologiczny opis historii mola.
2025-03-28 14:17:13 (rok temu)
vetinari
 
+3 głosów:3
Czy nielepiej przypisać do plaźy i pozostawić tylko znacznik tego "jaja" ?
2025-10-23 20:40:28 (8 miesięcy temu)
Michał. K
 
+1 głosów:1
do vetinari: Przypisałem do plaży, prośba dodaj znacznik jaja bo w telefonie tego nie zrobię ani nie widzę.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Literówka
2025-10-23 20:55:49 (8 miesięcy temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Michał. K: On juź tam jest ☺ Tz. byl tam juź w momencie, kiedy pisalem komentarz, mnie się teź znaczniky niepokazują w telefonie ☺
2025-10-23 21:26:26 (8 miesięcy temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
Weź rozpoznaj. Albo ss "Gdańsk", albo "Gdynia"
2026-06-12 21:19:36 (15 dni temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
do Woj11: Po szybkiej analizie, na zdjęciu "Gdańsk"
2026-06-12 21:30:05 (15 dni temu)
Pokaż na mapie
211 Dyskusji (ostatnia 15 dni temu)
Zatoka Pucka na innych zdjęciach
Zatoka Pucka - obiekty i wydarzenia
poprzedniaSTR.1 STR.0
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet