| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Rzeka Słupia
Obiekty w okolicy
Stacja kolejowa Dębnica Kaszubska
1326
m
Dębnica Kaszubska (Kaszëbskô Dãbnica)
SPV spółka z o.o.
1632
m
Dębnica Kaszubska (Kaszëbskô Dãbnica)
Kani 30
1790
m
Dębnica Kaszubska (Kaszëbskô Dãbnica)
Szkoła Podstawowa im. Tadeusz Kośc...
1816
m
Dębnica Kaszubska (Kaszëbskô Dãbnica)
Poczta Polska
1985
m
Dębnica Kaszubska (Kaszëbskô Dãbnica)

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia12345678910następna
ZPKSoft
 
Ul. Krakusa ?
2012-10-04 10:14:07 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
Port rybacki
w centum spichlerz. Fotografia robiona od strony morza wgłąb lądu.
2011-06-23 17:43:22 (15 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: To jest wejście do portu, nie tylko rybackiego. Ja bym dopisał do portu w Ustce i ewentualnie do falochronu wschodniego, który mamy na pierwszym planie. Za nim jest Nabrzeże Pilotowe a za nim Nabrzeże Kołobrzeskie (od tego mniejszego budyneczku z wieżyczką). Po prawej fragment Nabrzeża Władysławowskiego, za nim dawny spichlerz.
2011-06-23 21:19:03 (15 lat temu)
ZPKSoft
 
do pawulon: O, byłeś w Ustce.
2011-06-23 22:47:30 (15 lat temu)
pawulon
 
do ZPKSoft: A bo to raz ;)
2011-06-23 23:12:58 (15 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do pawulon: My mieszkaliśmy w Azotach, na końcu Ustki, w lesie. To był chyba najbardziej udany nasz pobyt nad morzem. Nawet nasza jamniczka była szczęśliwa buszując w sosnowym igliwiu (nie znosiła morza). Nie wiemy co wyjadała z tego piachu i igliwia, ale wyleczyła sobie wrzody żołądka.
2011-06-24 08:22:20 (15 lat temu)
TW40
 
Co takie maleńkie literki w podpisie? Znowu jakiś "błąd strony"? ;-)
2011-07-21 22:09:21 (14 lat temu)
mar
 
Już są dobre literki :)
2011-07-21 22:15:19 (14 lat temu)
wito,
 
+1 głosów:1
Policki Fiat ? :)
2011-10-25 17:54:58 (14 lat temu)
wito,
 
+3 głosów:3
Bezeceństwo :)
2011-10-25 17:53:26 (14 lat temu)
Zaraz przy takich okazjach słychać ,,achy i echy" a mało kto widzi piękno w takim pomniku, lepiej posapać, że przecież ,,się rozebrała, do goła" - przyp. ,,Alternatywy 4" :)))
2011-10-27 10:33:07 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+2 głosów:2
do wito,: Pruderiusz z Witii:).
2011-10-25 18:14:08 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
Przed budynkiem straży most Zamkowy zwany właśnie mostem straży pożarnej, ul.Garncarska
2012-02-21 19:06:41 (14 lat temu)
x xx
 
witam wszystkich bardzo serdecznie, na przykładzie zdjęcia kolegi pawulona chcialbym zapytac czy ktoś wie dlaczego zzieleniałem a byłem pomarańczowy x2, nie mogę się zalogować z nowej strony głównej , dostaję info że nie zaakceptowałem regulaminu.
2012-07-15 22:07:14 (13 lat temu)
pawulon
 
do x xx: Cześć. Widzę że nie jest tak źle skoro piszesz komentarz pod zdjęciem ;) Co konkretnie jest z tym Twoim logowaniem.
2012-07-15 22:58:24 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
do x xx: Witaj ! Dawno Cie nie było. Zzielenienie jest efektem Twojej nieobecności. Jak powrzucasz trochę fotek to kolor żółty powróci. A co do logowania to niestety musisz przejść na stronę główną i chyba kliknąć na zapoznanie z regulaminem ( już dokładnie nie pamiętam). Możesz wybrać logowanie automatyczne - działa podobno przez 10 dni, ale tego nie sprawdzałam.
2012-07-16 08:17:52 (13 lat temu)
x xx
 
do pawulon: odpowiadam , mogę się zalogować ze strony komentarzy , tej starej , z nowej głównej nie , wyskakuje taki tekst " Nie zaakceptowano regulaminu. Użytkownik nie może zostać zalogowany", no i ten zielony kolor , nie przeszkadza mi , bo mi nic w zasadzie nie przeszkadza ale pytam z ciekawości bo nic nie dzieje się bez przyczyny :)
2012-07-16 06:52:28 (13 lat temu)
x xx
 
do ZPKSoft: Dzieki za odpowiedź , zaglądam tu dość często ,oglądam zdjęcia i oceniam , nic nie wklejałem bo czasu mało , co do zzielenienia dwóch Panów nie ma od kwietnia i nie zzielenieli , poprzednio jak się logowałem byłem pomarańczowy, na stronie "regulaminu" byłem i wszystko poakceptowałem, najwyżej założę kiedyś nowe konto, z logowaniem ze srony głównej mam problem odkąd się pojawiła.
2012-07-16 08:30:29 (13 lat temu)
do x xx: Też mam problemy i tez loguję się poprzez podstronę komentarze albo poprzez podstrone regionalna. Klikałem akceptacje itd i nic. Albo było np. tak, że miałem kilka dni temu włączone automatyczne logowanie i 11 lipca wszedłem na stronkę FP ale "niby" się nie logując. Pooglądałem sobie zdjęcia, z wyraźnie widocznym brakiem paska do oceny zdjęć (logiczne, niezalogowany, brak możliwości) tylko że kiedy wszedłem na listę userów, jak byk zaznaczone było, iż właśnie tego dnia czyli 11 lipca się logowałem. A niech tam, da się z tym żyć ;)
2012-07-16 08:38:38 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
do x xx: Ja też mam problemy z nawigacją. Te nowinki to dla młodszych, ale trudno trzeba się uczyć od nowa :(
A co dwóch znanych nieobecnych to oni byli aż "czerwoni" i stąd ich kolor nie ulegnie zmianie. A tak w ogóle to czekam z niecierpliwością na nowe zdjęcia z Bochni i obiecaną literaturę. Czasu też mam mało ale dla Bochni zawsze się znajdzie.
2012-07-16 08:42:02 (13 lat temu)
do † Yanek: Miałme tak pierwsze dwa dni dopóki nie akceptowałem regulaminu i wszystko gra.
2012-07-16 08:44:16 (13 lat temu)
x xx
 
do † Yanek: Dzięki wielkie , skoro to nie wykluczenie z grupy to mi ulżyło, nie mogę się odnaleźć np. z edycją mapy , myślę ze do jesieni się wszystko ustabilizuje ze stroną, puki co błądząc uczę się i popełniam błędy których na razie nikt nie wyłapał :)
2012-07-16 08:45:28 (13 lat temu)
x xx
 
do ZPKSoft: o wszystkim pamiętam ale na razie nic konkretnego nie wyłaziłem , nie o wszystkim tu pisać mogę ale jak paczka będzie gotowa to poproszę o adres, zdjęcia będą , ale w jesieni będę mial więcej czasu.
2012-07-16 08:51:42 (13 lat temu)
do x xx: Znaczy się tak, (z tą edycją mapy) jeśli obiekt jest do zaznaczenia a ulica z obiektami juz jest na FP to klikasz przy obiekcie w górnym pasku (tam gdzie jest edytuj, dodaj podobiekt itp) na edycję mapy i od razu jesteś gdzieś tam w pobliżu. Kiedy jednak obiektu (ulicy) na mapie zaznaczonego nie ma, wtedy wchodzę na edycję mapy ze starej strony z ustawień i zmniejszając mapę Polski wchodzę do danego miejsca. Nie wiem czy tak jest u wszystkich czy tylko u mnie?, choć logiczne że jak nie ma załozonych znaczników, to FP nie odnajdzie konkretnego miejsca.
2012-07-16 08:55:03 (13 lat temu)
x xx
 
do † Yanek: Dziękuję, mam trochę zdjęć i trochę czasu, spróbuję, nie wiem czemu na stronie głównej okna - ( Region, Komentarze ,Inwestycje, Panoramy, Pomoc) są nieaktywne, jak co to będę pytał.
2012-07-16 09:02:51 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
Ustka.
2013-05-23 12:26:54 (13 lat temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+1 głosów:1
Dziękuję
2013-05-23 12:32:20 (13 lat temu)
Julo
 
+1 głosów:1
Mama to ta duża pani z wózkiem (dla Tereski...) i w okularach. Ale który z dwóch widocznych na pierwszym planie małych mężczyzn jest bratem?
2013-05-24 16:10:00 (13 lat temu)
Brat w wózku
2013-05-24 22:46:14 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
do Julo: Stawiam na starszego :)
2013-05-24 17:08:10 (13 lat temu)
jwk
 
Most biegowy ( tylko dla pieszych )- nieistniejący już . Most Kowalski trochę wcześniej jest .
2013-11-24 17:21:33 (12 lat temu)
mag
 
+1 głosów:1
Dzięki. Zgadza się - przeniosłem (inne też).
2013-11-24 18:23:43 (12 lat temu)
jwk
 
do mag : Sam kiedyś spojrzałem na fotkę z tym mostem ( nie było widać 4-wieżyczek - dawnego kościoła św.Mikołaja ) i się pomyliłem .
2013-11-24 18:39:45 (12 lat temu)
ZPKSoft
 
Przeprawa przez kanał.
2013-11-08 19:21:11 (12 lat temu)
Pokaż na mapie
91 Dyskusji (ostatnia 12 lat temu)
Rzeka Słupia - obiekty i wydarzenia
poprzedniaSTR.1 STR.0
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet