| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Rzeka Słupia
Obiekty w okolicy
Stacja kolejowa Dębnica Kaszubska
1326
m
Dębnica Kaszubska (Kaszëbskô Dãbnica)
SPV spółka z o.o.
1632
m
Dębnica Kaszubska (Kaszëbskô Dãbnica)
Kani 30
1790
m
Dębnica Kaszubska (Kaszëbskô Dãbnica)
Szkoła Podstawowa im. Tadeusz Kośc...
1816
m
Dębnica Kaszubska (Kaszëbskô Dãbnica)
Poczta Polska
1985
m
Dębnica Kaszubska (Kaszëbskô Dãbnica)

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia12345678910następna
fralat
 
Dopiero dzisiaj to zauważyłem - nie mogę, może nie umiem, na mapach Bytowa znaleźć ul. Krasickiego, do której przypisano most nad Borują. Mapa pokazuje ul. Stary Dworzec.
2016-12-06 22:57:10 (9 lat temu)
fralat
 
Ktoś jednak zmienił ul. Krasickiego na Stary Dworzec. Tak jest poprawnie, pytałem mieszkańców tego rejonu Bytowa.
2017-08-19 20:40:46 (8 lat temu)
legion
 
+1 głosów:1
do fralat: Przejdź z mapy satelitarnej na mapę OSM i zamiast ulicy Stary Dworzec będziesz miał ul. Ignacego Krasickiego :-)
2016-12-06 23:50:09 (9 lat temu)
fralat
 
do legion: W Bytowie jeżeli chodzi o mapy to masakra. Na geoportalu Krasickiego = Nad Borują, Na goglach już napisałeś, a na iMPA Krasickiego to krótki odcinek wzdłuż kolei od ronda, równoległa do Wolności. Chyba będę musiał sprawdzić w Urzędzie Gminy Bytów.
2016-12-07 15:55:28 (9 lat temu)
mamik
 
Ładne światło się trafiło, ja byłem ok. południa i cały wiadukt był pod słońce.
2017-08-18 22:42:53 (8 lat temu)
fralat
 
+3 głosów:3
do mamik: Po południu. Z drugiej strony zasłonięty zielenią, trudno tam zrobić zdjęcia (mam tylko fragmenty).
2017-08-18 22:48:26 (8 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do fralat: Ja też mam kilkadziesiąt fotek tego mostu, część właśnie "w kawałkach", ale i tak dodam ;-)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka
2017-08-19 09:42:32 (8 lat temu)
fralat
 
do pawulon: Jest prawie wszystko. Dobre, dzisiaj jest więcej zieleni.
2017-08-19 11:45:31 (8 lat temu)
pawulon
 
do fralat: Dodałem swoje + obiekt kładki pieszo-rowerowej znajdującej się poniżej mostu. Dodam jeszcze herby, mam chyba wszystkie ;)
2017-08-19 11:51:47 (8 lat temu)
mamik
 
+2 głosów:2
do pawulon: Herby już są ;-)
2017-08-19 12:39:42 (8 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do mamik: Dałem pojedynczo w dużym rozmiarze.
2017-08-19 12:49:37 (8 lat temu)
fralat
 
+1 głosów:1
do pawulon: Uprzedziłeś mnie i jest ok.
2017-08-19 21:06:09 (8 lat temu)
piotr brzezina
 
+2 głosów:2
Paweł kaj tyś kisił te foty przez 5 lot ?
2017-08-19 12:13:10 (8 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Na dysku mam tego kilka tysięcy sztuk, tylko czasu brak aby to wszystko obrobić i dodać na stronkę... ale powoli, powoli... ;-)
2017-08-19 12:23:15 (8 lat temu)
pawulon
 
+2 głosów:2
do piotr brzezina : Na wspomnienie o łażeniu po tych krzakach to do dziś mnie wszystko swędzi ;-)
2017-08-19 12:27:39 (8 lat temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do pawulon: Ponad rok temu jak wlazłem do jednostki NATO to do dziś mnie nadgarstki bolą.
2017-08-19 12:34:34 (8 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Ja bylem 5 lat temu na kolonoskopii..
2017-08-19 23:16:11 (8 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do vetinari: I co, dalej d... boli? ;-))
2017-08-19 23:23:35 (8 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do pawulon: Nie, ale wlaśnie wczoraj dostalem nastepne zaprośenie w ramach prewenciji..tak sie mi tylko przypomnialo kiedy czytalem wasze wspomnienia na mile-niemile przeźycia...:-)
2017-08-19 23:27:54 (8 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do vetinari: He, he ;-)
2017-08-19 23:30:23 (8 lat temu)
antypuszka©
 
+1 głosów:1
Duuużżże :-)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Correcta
2017-08-19 23:18:16 (8 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do antypuszka©: No moźe trośeczke tak, ale kaźdy ściegul widacz :-)
2017-08-19 23:19:33 (8 lat temu)
pawulon
 
+2 głosów:2
do antypuszka©: Bo i most duuuuużżży ;-)
2017-08-19 23:19:53 (8 lat temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
Ktoś wysoki nie wyrżnie łebą w te pałąki ?
2017-08-19 12:10:37 (8 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Idąc raczej nie, ale jadąc rowerem.... ;-)
2017-08-19 12:24:08 (8 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do pawulon: Moźe Daruiś by mial co do powiedzienia....:-)
2017-08-19 23:13:05 (8 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
2017-08-19 23:34:06 (8 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do vetinari: Daj mu się wyleczyć, potem możemy wrócić do tematu ;-)
2017-08-19 23:15:36 (8 lat temu)
Dariusz Łukasik
 
+1 głosów:1
do vetinari: W tym przypadku musiałbym jechać i wymachiwać rękoma aby była powtórka z rozrywki, ale za mostem widzę uskok do piaszczystej drogi, pięknie przy rowerowym hamowaniu niesie... chwila nieuwagi i gips na 7 tygodni...jak ja, ale juz tylko 10 dni ....
2017-08-20 09:11:11 (8 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do vetinari: Dobre ;-)
2017-08-19 23:39:07 (8 lat temu)
Stenek
 
+1 głosów:1
2017-08-20 00:19:49 (8 lat temu)
do Stenek: Dobre :-)
2017-08-20 00:21:52 (8 lat temu)
Stenek
 
+1 głosów:1
do vetinari: Presne tak
2017-08-20 00:22:20 (8 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Stenek: Tylko tego niepokazujme Zośce...chyba sie jej to niespodoba :-)
2017-08-20 00:23:40 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
do vetinari: Dlaczego, przecież psu nic się nie stało ;-)
2017-08-20 09:14:25 (8 lat temu)
Państwo nie istnieje od 1945 r. a taki trwały znak mamy do dziś...dziwne że tego przez caly okres prl - u nie usunieto...
2017-08-19 12:57:17 (8 lat temu)
Pomuchelskopp
 
+1 głosów:1
do Dariusz Łukasik: W Gdańsku też parę takich zostało, bo co niektórzy propagandziści przekonywali, że to przecież polskie orły :-)
2017-08-19 21:17:53 (8 lat temu)
Dariusz Łukasik
 
+1 głosów:1
Jakie to muszą być miłe widoki dla obywateli Niemiec na wycieczkach.
2017-08-19 12:54:57 (8 lat temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do Dariusz Łukasik: Ciekawe czy to są "miłe" widoki dla nich. Podejrzewam ze patrzą z zazdrością.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: błąd
2017-08-19 12:58:42 (8 lat temu)
fralat
 
+2 głosów:2
do Dariusz Łukasik: Powiem tyle, że obywateli Niemiec i "Polskich Niemców" w Bytowie jest wielu i latem, i w okresach świątecznych. Do podziwiania mają też piękny zamek pokrzyżacki.
2017-08-19 20:50:13 (8 lat temu)
Pomuchelskopp
 
+3 głosów:3
do Dariusz Łukasik: W przedwojennych polskich wydawnictwach o Gdańsku, z lubością fotografowano wszystkie widniejące na budynkach orły, pisząc, że to pamiątki polskości Gdańska. Także wtedy, gdy orzeł trzymał w jednej łapie berło, a w drugiej królewskie jabłko, co jako żywo nigdy nie zdarzało się "polskim" orłom, za to regularnie było typowe dla orła pruskiego
2017-08-19 21:16:30 (8 lat temu)
Dariusz Łukasik
 
+2 głosów:2
do piotr brzezina : No z 500 000 tys. km. q powierzchni w 1914 r.dzis jest 370 ... - ale ... wiadomo tamte granice cesarzowi Niemiec juz nie pasowaly....
2017-08-19 13:03:31 (8 lat temu)
fralat
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Chyba z żalem!
2017-08-19 20:47:20 (8 lat temu)
do fralat: Za cesarskimi Niemcami?To już chyba tylko najwięksi miłośnicy historii, bo większość współ. Niemców ma to gdzieś, szczeg. młodych...
2017-08-19 20:51:39 (8 lat temu)
do fralat: A moźe z sentymentem...
2017-08-19 23:03:19 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
Dlaczego usuwasz ? Zmień przypisanie na towò i gra.
2017-08-19 22:18:35 (8 lat temu)
fralat
 
do ZPKSoft: Dzięki, już ktoś przepisał. Było podobne pawulona, nie chciałem powtarzać.
2017-08-19 22:34:40 (8 lat temu)
pawulon
 
+2 głosów:2
do fralat: To ja zmieniłem przypisanie i wycofałem fotkę z kosza. Było nie było, między fotkami jest pięć lat różnicy, więc powinny zostać obie.
2017-08-19 22:36:35 (8 lat temu)
fralat
 
+1 głosów:1
do pawulon: OK.
2017-08-19 22:39:20 (8 lat temu)
andre13
 
+3 głosów:3
Nie ma to, jak zdjęcie zrobione z góry ;)
2017-08-26 13:16:03 (8 lat temu)
do andre13: Lubie takie kadry. Zauwaźylem źe z tej latarni zrobiono wiecej zdjieć od innych fotopolanów. jak bede mial troche wiecej czasu, to doedituje pod "Widoky z latarni" bo sa i inne kadry.
2017-08-27 12:30:41 (8 lat temu)
andre13
 
+1 głosów:1
do vetinari: No to czekamy, edytuj :)
2017-08-27 12:42:57 (8 lat temu)
Komentarz został usunięty przez administratora - powód: podmiana
2018-02-22 16:55:33 (8 lat temu)
Komentarz został usunięty przez administratora - powód: podmiana
2018-02-22 19:44:28 (8 lat temu)
Komentarz został usunięty przez administratora - powód: podmiana
2018-02-22 20:24:01 (8 lat temu)
do ritterswalder: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2018-02-22 17:01:30 (8 lat temu)
Pokaż na mapie
91 Dyskusji (ostatnia 8 lat temu)
Rzeka Słupia - obiekty i wydarzenia
poprzedniaSTR.1 STR.0
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet