| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Rzeka Bobrzyca
Obiekty w okolicy
Kopalnia miedzi i anhydrytu Lubichów
741
m
Lubków
Pałac Północny
889
m
Lubków
Świetlica wiejska
933
m
Lubków
Pałac Południowy
1083
m
Lubków
Kościół ewangelicki św. Antoniego
2286
m
Tomaszów Bolesławiecki

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
skrzypa
 
Brawo Andrzej widzę że spodobał Ci się HX 400 :-)
2014-10-28 18:13:01 (11 lat temu)
skrzypa
 
+2 głosów:2
Ja w przyszłym tygodniu będę miał Nikona D5300 ale Soniaka na pewno nie sprzedam. Bodajże najlepszy kompakt na rynku i te idealne filmy, super jest :-)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2014-10-28 19:28:58 (11 lat temu)
skrzypa
 
+1 głosów:1
Kurde Piotrek nie strasz mnie na prawdę przeczytałem setki komentarzy, przepatrzyłem chyba wszystkie porównania z innymi lustrzankami tej klasy jakie są w sieci i na prawdę D5300 wypada najlepiej no i ma GPS a dla mnie to bardzo ważny bajer. No jak coś to 24 ms będzie na gwarancji j. Ale dzięki za info :-)
2014-10-28 20:19:30 (11 lat temu)
do skrzypa: No tak, używam go zamiennie z lustrzanką i jestem bardzo zadowolony.
2014-10-28 18:28:50 (11 lat temu)
† Andrzej Mastalerz
 
+1 głosów:1
do skrzypa: Tak filmy robi niezłe, przestałem wozić kamerę HD. Brak tylko stopniowego zoomu w trybie filmowym.
2014-10-28 19:57:08 (11 lat temu)
do skrzypa: Oby działał dobrze ten Nikon a jak będzie źle działał to ślij do serwisu w Berlinie albo do Fixation w UK - ja swój obiektyw wysłałem drugi raz w ramach reklamacji do Warszawy...
2014-10-28 19:59:24 (11 lat temu)
† Andrzej Mastalerz
 
+1 głosów:1
do skrzypa: Tak GPS jest bardzo przydatny. Ładując fotki na portal Panoramio nie muszę ręcznie dodawać znacznika bo pojawia się sam. Ten bajer trzeba też dodać na FP.
2014-10-29 11:27:45 (11 lat temu)
skrzypa
 
+2 głosów:2
do † Andrzej Mastalerz: Mi na przykład bardzo się przydał jak objeżdżałem Kanadę później bez trudu znajdowałem w Googlach miejsca w których byłem a bez tego byłby nie lada problem :-)
2014-10-29 12:49:24 (11 lat temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
do † Andrzej Mastalerz: U nas jest z tym taki problem, że do mapy dodajemy galerie zdjęć czyli obiekty i ulice (w Panoramio jest łatwiej -nie ma czegoś takiego) - jest możliwość dodawania samych zdjęć i może w przyszłości zrobię taki mechanizm automatycznego dodawania fotografii do mapy bo to jest proste do zrobienia.
2014-10-29 22:36:49 (11 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 11 lat temu)
Rzeka Bobrzyca na innych zdjęciach
1
1935-1939
1935
-
1939
1935
-
1939
Rzeka Bobrzyca - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet