| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Stan zagrożenia epidemicznego i stan epidemii (pandemia koronawirusa)

Otwarcie polsko-czeskiej granicy

Zamknięcie granicy polsko-czeskiej z powodu zagrożenia koronawiruse...

Zamknięcie granicy ze Słowacją

OBIEKTY - Stan zagrożenia epidemicznego i stan epidemii (pandemia koronawirusa)

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Stan zagrożenia epidemicznego i stan epidemii (pandemia koronawirusa)

Zbudowano: 2020
1 subskrypcja
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
1234567następna
da signa
 
+1 głosów:1
2020-03-15 13:11:54 (6 lat temu)
da signa
 
+1 głosów:1
Dopisałam do granicy.
2026-01-18 21:46:54 (5 miesięcy temu)
da signa
 
+1 głosów:1
Oby nie było powtórki : " Dwunastu pracowników Radboud University Medical Center w Nijmegen trafiło zapobiegawczo na sześciotygodniową kwarantannę po tym, jak przy opiece nad pacjentem zakażonym hantawirusem nie zastosowano zaostrzonych procedur - podał w poniedziałek wieczorem holenderski portal NU.nl."
2026-05-15 09:32:38 (miesiąc temu)
da signa
 
+1 głosów:1
Według najnowszych danych Głównego Inspektora Sanitarnego jedna osoba polskiego pochodzenia, niebędąca pasażerem statku, mogła mieć kontakt z zakażonymi hantawirusem pasażerami wycieczkowca MV Hondius. Została ona objęta nadzorem epidemiologicznym i nie wykazuje objawów chorobowych.
2026-05-15 09:34:29 (miesiąc temu)
stoik
 
Komentarz został edytowany przez administratora - powód: bez sensu
2026-05-16 18:16:02 (miesiąc temu)
stoik
 
+2 głosów:2
do da signa: ja pier. ta cała awantura covidowa to był jakiś ciężki Matrix. i oszustwo. ja się ani razu nie zaszczepiłem,. ale jak ktoś chodził do pracy to musiał sobie wstrzyknąć to podejrzane gówno. Nie jestem żadnym oszołomem. Daleko mi od tego. Ale obejrzyjcie sobie film To wam otworzy oczy. Albo i nie. Książkę przeczytałem 20 lat temu. Wyszła nowa wersja filmu, ale proponuję obejrzeć pierwszą.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2026-05-15 12:23:45 (miesiąc temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do da signa: Kaźdy film o podobnej sitacji się wlaśnie rozpoczyną tą sceną, kiedy nas system ubezpiecza źe wszystko jest pod kontrolą. O pare dni później tu mamy...zombieapokalypse.... ☺☺☺ Ale tak naprawde, teź jestem w trybie..mniejmy nadzieje...
2026-05-15 09:47:16 (miesiąc temu)
stoik
 
do stoik:
Komentarz został edytowany przez administratora - powód: bez sensu
2026-05-15 20:35:22 (miesiąc temu)
stoik
 
do stoik:
Komentarz został edytowany przez administratora - powód: bez sensu
2026-05-15 20:46:24 (miesiąc temu)
blaggio.
 
+2 głosów:2
Do JureK: Przekwalifikowałem utworzony przez Ciebie obiekt "Droga ekspresowa S1 Tychy - Bielsko-Biała", ponieważ to jest tylko droga krajowa, nie ekspresowa, docelowo S1 pobiegnie inną trasą. Obiekt przeniosłem z folderu "Autostrady i drogi ekspresowe" do istniejącego już od dawna folderu "Drogi - woj. śląskie / Krajowe".
Ponadto przerobiłem przypisania: wydarzenie "Zamknięcie granicy ze Słowacją" podczepiłem bezpośrednio do ogólnopolskiego "Stanu zagrożenia...", a zdjęcie to i drugie podobne dopisałem do folderu ogólnego "Stan zagrożenia..." z Czechowic, widoki z drogi w Czechowicach przypisane są do drogi jako ulicy i drogi Tychy - B-B. Tak będzie przejrzyściej i logiczniej. Wybacz, że bez pytania :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2020-12-23 21:52:32 (5 lat temu)
JureK
 
do blaggio.: Dziękuję, nie mam czego wybaczać, bo napracowałeś się za mnie. Myślę,że czasami szkoda czasu na pytania...Z pewnością tak jak zrobiłeś jest prawidłowo.Pozdrawiam świątecznie.
2020-12-23 22:02:08 (5 lat temu)
blaggio.
 
+1 głosów:1
do JureK: No, to mi ulżyło :)
Wesołych Świąt.
2020-12-23 22:29:10 (5 lat temu)
JureK
 
+1 głosów:1
do blaggio.: Przede wszystkim spokojnych i zdrowych .
2020-12-23 22:32:03 (5 lat temu)
Założyłam obiekt wnętrza.
2025-10-17 20:00:49 (8 miesięcy temu)
vetinari
 
+9 głosów:9
Tylko dodaje, źe situacjia u nas się na tyle pogorszyla, źe od poniedzialku jest ograniczony ruch obywatel. Niewolno podruźować pomiedzy powiatami, obowiązkowe nosienie pólmasek klasy FFP 2, zakaz odwiedzania krewnych pomimo miasto. Spacery i aktiwity sportowe tylko na terenie miejscowości z stalym zamieszkaniem, Nocne wyprowadzanie psa maks 500m od domu. Z Czeskiego Cieszyna dla fotopolski.......vetinary.....
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: poprawa opisu
2021-02-27 09:14:08 (5 lat temu)
Dürgoy Marcin
 
+1 głosów:1
Czapka niewidka lub teleportacja i kordony mozna pokonać.
2021-03-02 19:32:18 (5 lat temu)
ZPKSoft
 
+8 głosów:8
do vetinari: Nie jest dobrze ale na całe szczęście mamy świetnego korespondenta po drugiej stronie Olzy. Franta trzymaj się, już tyle się wytrzymało więc przeżyjemy i kolejne ograniczenia.
2021-02-27 09:47:54 (5 lat temu)
piotr brzezina
 
+3 głosów:3
do vetinari: Pozdrawiam i mam nadzieję że już nie długo będziesz mógł wyjść z Sali na pierwsze spotkanie fotopolan :-)
2021-02-27 09:53:28 (5 lat temu)
Stenek
 
+2 głosów:2
do vetinari: Nie jest możliwe noszenie respiratorów, bo respirator to urządzenie zwane sztucznym płucem, które wspomaga, albo całkowicie przejmuje proces oddychania pacjenta no i trochę kilogramów waży ...
2021-02-27 14:07:02 (5 lat temu)
vetinari
 
+3 głosów:3
do ZPKSoft: Wiezryć się mi niechce, źe po roku ponownie się zamknela granica. Myśle źe tam niebędą stali caly czas i polnowali. Niemają zaplecza, jakiegoś budynku, tylko ten samochód. Ale wkurza mnie ta situacjia. I co najgorsze, rozumiem ją.
2021-02-27 10:03:59 (5 lat temu)
vetinari
 
+3 głosów:3
do piotr brzezina : Sally najwięcej ucierpi, w widocznej w tylu piekarni zawsze dostawala biśkopty, i dobrze o tym wię i pamięta ☺
2021-02-27 10:01:48 (5 lat temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do vetinari: Jak się kiedyś spotkamy w większym gronie to będą dwie radość, jedna że się długo nie widzieliśmy a druga ze już jesteśmy wolni od tej 19.
2021-02-27 10:25:43 (5 lat temu)
fck
 
+1 głosów:1
do vetinari: Wcale bym się nie zdziwił jak każą im siedzieć po 24h w samochodzie...
2021-02-27 10:51:28 (5 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do fck: Aktualna informacjia, niesiedzą ani niestoją. Ludzie wolno przechodzą przez most.
2021-02-27 17:23:38 (5 lat temu)
stoik
 
do vetinari: Polscy nie stoją ( ani nie siedzą ), ale po czeskiej stronie policja pilnuje i sprawdza. Nie próbowałem przechodzić, ale swobodnego ruchu jako tako raczej nie ma, tylko w ramach aktualnego "rozporządzenia"...
2021-03-02 19:03:48 (5 lat temu)
do stoik: Dziśaj ponownie stali....
2021-03-02 19:04:59 (5 lat temu)
stoik
 
do vetinari: ja byłem koło 15.30
2021-03-02 19:13:08 (5 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do stoik: Ja im zrobilem zdjęcie kolo 15 tej.....Obecnie situacjia u nas jest, jak dla mnie tragiczna. Moge się poruszać tylko po Těšíně, albo w granicach powiatu ( praca, wizita u lekarza, sąd.....) Jeźeli potrzebuje wyjechać za granice powiatową, potrzebuje dobrozdanie.... i niejest zapewnione źe będe wpuściony do drógiego powiatu. Państwo powolalo 30 000 policiantów, wojsko straź graniczną i celną źe by pilnowali ten zakaz poruszania. Wlaśnie naszy policianci na granicy są po to, źe bym nawed z wynikiem negatywnym testu na koronawirus niewkraczal do Polski, poprostu jesteśmy ponownie po roce zamknięci...totalny lockdown. Z Czeskiego Cieszyna dla fotopolski, vetinari.....
2021-03-02 19:28:59 (5 lat temu)
vetinari
 
+10 głosów:10
Jeścze dodam jedną, powiedzmy, "perełkę". Dziśaj się ponownie zapytalem na warunky moźliwości przejscia na polską strone mostu. Na Mostu Przyjaźni dostalem odpowiedź na swoje pytanie taką, źe jeźeli posiadam wydrukowane potwierdzenie o negatywnym teście na koronawirus, mogę przejścz. Pytanie jest, czy mnie niezatrzyma przypadkowa kontrola po stronie polskiej. Na drógim moscie, Moscie Wolności mi natomiast powiedziano, źe wogóle niemoge przejścz, pod karą roztrzelaniu na miejscu. Z tego wynika, źe się ponownie powtarza situacjia z ześlego roku, kiedy kaźdy patrol na moscie mial swoje zdanie co sie moźe i co nie. Z Czieskiego Cieszyna dla fotopolski, vetinari.
2021-03-07 13:04:09 (5 lat temu)
stoik
 
aktualne wiadomości z drugiej strony. po 17 juz nikt nie pilnował. można było zrobić zakupy. czeskie pociąci do Cieszyna też jeżdżą jak zazwyczaj. ciekawe, czy tam kontrolują. taki dość zabawny ten lockdown. jakby nikt już nie traktował go poważnie. mnie to cieszy. bo ile można. mostu kolejowego nikt nie pilnuje, jeśli ktoś odczuje taką gwałtowną potrzebę. nie wiem jak z kładką sportową. nie byłem.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: abcdef
2021-03-07 18:33:21 (5 lat temu)
Dariusz Łukasik
 
+2 głosów:2
Najlepsze jest że po "Trzeciej Fali Plandemi" bedzie czwarta, piąta, szósta aż się wszystko rozłozy na Łopatki, będziemy zaszczepionymi Niewolnikami ...NWO.
2021-03-07 19:14:30 (5 lat temu)
stoik
 
Wracałem z Czech po 18. Stała czeska policja. Zaczepiali jedynie tych, którzy szli od drugiej strony. Spodziewałem się przesłuchania. A jakby mnie nie było. Ze stoickim spokojem pozdrawiam z granicy w Cieszynie.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edicione
2021-03-08 21:04:50 (5 lat temu)
Tak na marginesie. Wg mnie, największe wątpliwości co do szczepień przejawiają ludzie czerpiący informacje z Internetu przed trzydziestką i tuż po. Podobno jakiś profesor z Niemiec już w 2004 r. ostrzegał na uzależnienie od Internetu i mediów społecznościowych; przyrównał korzystanie z tego dobrodziejstwa, do grzania się helcią. Brak kontaktu z siecią działa, jak odstawienie narkotyków czy alkoholu. Może prowadzić do osłabienia układu odpornościowego.
Tak po części jest od lat z nami, jesteśmy uzależnieni, a może już zawirusowani ;) i jakoś żyjemy.
Przypomniała mi się historia jednego z naszych upierdliwych użytkowników, któremu odkręcono koło od roweru..., tak był uzależniony od focenia :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: styl i przecinek
2021-03-09 16:28:08 (5 lat temu)
piotr brzezina
 
+2 głosów:2
Oświadczam że się będę szczepił. Mam pytanie do tych przeciwników szczepienia, ani jeden nie dał dowodów na to że to jest szkodliwe, nie potrzebne lub grozi śmiercią, tak jak napisał Wacław wszyscy słyszeli to w Internecie, i to jest jedyny dowód przeciwników szczepienia. jeżeli ktoś mnie przekona że szczepienie jest złe to niech mi to udowodni tylko bez "gdybania" . Czekam na odpowiedzi, na priv bo fp to nie portal na takie dyskusje. Chyba że większość to zaakceptuje to możemy tu dyskutować.
2021-03-09 16:54:14 (5 lat temu)
Powikłania poszczepienne mają się objawić po dwudziestu latach.Powikłań już się nie boję.
2021-03-10 19:36:34 (5 lat temu)
Dürgoy Marcin
 
+3 głosów:3
Zapasy muszę zrobić.Zanosi się że po otwarciu granicy Czesi wyjedzą wszystkie pączki.
2021-03-10 19:46:08 (5 lat temu)
piotr brzezina
 
+4 głosów:4
do vetinari: Jak mają Ciebie rozstrzelać, to lepiej zostań u siebie, lub przekrocz granicę i przyjedź do Zabrza i poproś o azyl (polityczny lub zdrowotny) :-)
2021-03-07 13:10:07 (5 lat temu)
vetinari
 
+4 głosów:4
do piotr brzezina : Jak mogę poprosić o azyl jak niemoge przekroczyć granice ☺☺☺ Smutne czasy, smutne, nawed niemogę o azyl poprosić.....
2021-03-07 13:24:08 (5 lat temu)
do stoik: Na dworcu teź zprawdzają...dziśaj jim zrobilem zdjięcie...
2021-03-07 18:39:15 (5 lat temu)
stoik
 
+1 głosów:1
do vetinari: dawaj :)
2021-03-07 19:12:23 (5 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
2021-03-07 20:06:44 (5 lat temu)
stoik
 
+2 głosów:2
do Dariusz Łukasik: mnie nic nie dolega. jak mnie mają zaszczepić to jedynie siłą. przeciwciała mogę udostępnić bezinteresownie. od dawna na nic nie chorowałem.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2021-03-07 20:01:04 (5 lat temu)
max
 
+4 głosów:4
do Dariusz Łukasik: Jeżeli uważasz, że po szczepieniu zostaniesz niewolnikiem to się nie szczep.
2021-03-07 20:34:51 (5 lat temu)
stoik
 
do vetinari: merci
2021-03-07 20:08:28 (5 lat temu)
stoik
 
+2 głosów:2
do max: nie znudził się wam jeszcze ten cały cyrk ? weźcie się zdrowo odżywiajcie a nie tam Pfizer albo Astra Zeneca. i dużo ruchu na świeżym powietrzu. chcą Was zamknąć w domu.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2021-03-07 20:39:37 (5 lat temu)
Dariusz Łukasik
 
+2 głosów:2
do max: Jestem przeciwny, to fakt, choć wiem też, że jak się zaszczepią wszyscy którzy chcą, Matrix znajdzie sposób na takich ludzi, choć jest nas sporo- Antyszczepionkowców.Nie przyjęcie do; pracy, samolotu, szpitala, o ile nie ma się szczepionki!Moja postawa ma pełne prawo być w przestrzeni opini, to do wszystkich jej krytyków, być może w społecznosci Fotopolskiej jestem jedynym.Odpowiadam też kol. Max-owi na jego pytanie.
2021-03-09 18:29:49 (5 lat temu)
max
 
+11 głosów:11
do stoik: Zdrowo się odżywiam, dezynfekuję się od czasu do czasu przy użyciu whisky (wiem, 70% śliwowica byłaby bardziej odpowiednia), wychodzę kiedy chcę, po galeriach nigdy szczególnie nie łaziłem i nadal tego nie robię, kina mi trochę brakuje, ale kupiłem większy telewizor i jakoś daję radę. Dużo czytam. Wróciłem (teraz 50+ albo raczej 60-) do hobby z podstawówki, sklejam modele. Uspokaja mnie to. Niewolnikiem zostajesz, kiedy tracisz nadzieję. Inteligentni ludzie w swoim towarzystwie się nie nudzą. A i tak się zaszczepię, kiedy będę miał taką możliwość :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzup.
2021-03-07 20:50:33 (5 lat temu)
stoik
 
do max: tak się właśnie zastanawiam. może lepiej to przespać ? obudzę się w innym świecie. z tym, że nie na pewno :)
2021-03-07 21:31:17 (5 lat temu)
max
 
+2 głosów:2
do stoik: Nie przesypiam. Robię co lubię i staram się uważać.
2021-03-07 21:34:24 (5 lat temu)
Neo[EZN]
 
+4 głosów:4
do max: Ja też uważałem i nic to nie dało (a może dało tylko tyle, że złapało później niż gdybym nie uważał). Przestałem spotykać się ze znajomymi, nie odwiedzałem rodziców, nawet w pracy nie rozmawiałem z (jak się później okazało) zarażoną osobą - nawet nie znalazłem się bliżej niż 3m od niej, ręce dezynfekowałem, nie dotykałem klamek gołą ręką... Jak przyjdzie moja pora na szczepienie to też się zaszczepię bo trzeba też myśleć o życiu innych a nie tylko o sobie, widziałem jak się ojciec męczył (byłem już "po" więc kursowałem często między domem rodziców a sklepami i aptekami) więc miałem naoczny dowód na to że ta choroba istnieje choć w to nigdy nie wątpiłem.
2021-03-07 21:42:28 (5 lat temu)
stoik
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: to jest z dawien dawna znane doświadczenie. tracisz kontakt z przyrodą, to tracisz odporność. nie dajesz szansy własnemu systemowi reagowania. odcinasz się. mycie rąk jest wskazane, ale bez przesady.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2021-03-07 21:50:47 (5 lat temu)
do stoik: Gratulacjie, mnie wczoraj niewpuściono, nawed z negatywnym testem. Chcialem tylko kupić pączka dla Izky....
2021-03-09 15:52:50 (5 lat temu)
piotr brzezina
 
+2 głosów:2
do vetinari: Mogłeś dać cynk , załatwił bym Ci pączki i wysłał dronem, chyba że pograniczniki mają snajpera :-)
2021-03-09 15:57:34 (5 lat temu)
stoik
 
do vetinari: podobno pączki można zamrozić. nie próbowałem co prawda...
2021-03-10 19:14:05 (5 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do piotr brzezina : Jakoś wytrzymamy, ja, Izką bez pączków i Sally bez biśkoptów ☺☺☺
2021-03-09 16:06:31 (5 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+2 głosów:2
do piotr brzezina : Też się zaszczepię. Ciekawe czy jakiś mag też się zaszczepi, jadąc do punktu na jednym kole ;)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2021-03-09 17:04:48 (5 lat temu)
stoik
 
+1 głosów:1
do Wacław Grabkowski: jak kogoś interesuje zdanie takiego starego dziada jak ja. nie chcecie to nie czytajcie. nasze Matki były dużo bardziej uświadomione od tego czy innego, który okupuje stołek ministra zdrowia. jak ktoś miał chorobe zakaźną, to się go celowo zarażało. w młodym wieku przechodzi łagodnie. a ja mogę umrzeć na świnke z komplikacjami ponieważ nigdy jej nie miałem. z Covidem sobie jakoś radzę. podejrzewam, że chciał podejść i odpuścił. niech się szczepi kto chce. ale jest kwestia przymusu i wolnej woli.
2021-03-13 18:57:35 (5 lat temu)
stoik
 
+1 głosów:1
do Wacław Grabkowski: ja mam jeden ślad po szczepieniu. jak większość ludzi w moim wieku. chyba szczepili na ospę albo jakoś tak. natomiast teraz - co moge powiedzieć. zdrowo się odzywiam, od dawna na nic nie chorowałem, układ odpornościowy w pełni sprawny... jak ktos ma ochotę to niech sobie wstrzykuje te wynalazki. prawo tego nie zabrania. tylko po co. to tak, jakby zdrowy człowiek profilaktycznie łykał antybiotyki. a te wynalazki to dużo bardziej zaawansowana technologia i niezbadane skutki długofalowe. nie dzielmy ludzi na zasadzie - szczepić / nie szczepić.
2021-03-15 10:15:50 (5 lat temu)
stoik
 
+1 głosów:1
do Dariusz Łukasik: nie wpuszczą Cię na basen ani na siłownię :) mówie o tych Zielonych Paszportach. tzn. że jak się dobrze czuję, i nic mi nie dolega... jakiś genialny człowiek powiedział, że hantlami można machać w domu. w sumie można :)
2021-03-10 19:11:10 (5 lat temu)
do stoik: Do Niemiec i Czech także- w ogóle nigdzie! nie będzie możliwy wjazd.Land Saxonia już jest nie dostępny dla Polaków- z krótkich wypadów na zakupy- szczepionka, test in minus, lub 10 dniowa kwarantanna.Ja tak jak i Ty, dobrowolnie się nie zaszczepię!
2021-03-10 19:30:58 (5 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do stoik: Tego niewiem, u nas pączky z Polski znikąją natychmiast bez śladu.....
2021-03-10 19:38:53 (5 lat temu)
stoik
 
+1 głosów:1
do Dariusz Łukasik: z pogranicza. 43-400 Cieszyn. zabawny artykuł, nie pamiętam gdzie czytałem. mieszkańcy miejscowości Louky pod Karwiną, zwrócili sie do Polski o wsparcie, ponieważ zamknięto im wszystkie okoliczne sklepy. żeby nie było. ale taki statystyczny Czech jak sobie rano nie kupi rohlików, to jest nieszczęśliwy. po polskiej stronie niestety nie mamy czeskich rohlików. sa normalne rogale albo kajzerki. w Cieszynie jest duży wybór pieczywa.
2021-03-10 19:41:30 (5 lat temu)
stoik
 
do vetinari: Matrix is gonna get You :) tzn. może w poniedziałek kupisz pączki. o ile nie przedłużą lockdownu. co jest więcej niż prawdopodobne.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: fibonacci
2021-03-10 19:43:22 (5 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do stoik: Rohlíky sprzedawają w rybnym na Rynku, i w Ląkach maja sklep, maly, ale sklep.
2021-03-10 19:43:23 (5 lat temu)
stoik
 
do Dürgoy Marcin : najwyższy czas. bo takie niesprzedane pączki po kilkakrotnym odświerzeniu nadają się do wyrzucenia.
2021-03-14 20:54:51 (5 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
Zdjęcie jest nieostre, ale widoczny patrol wogóle niewspópracowal i ciagle mi uciekal z kadru ☺☺☺
2021-03-07 20:05:40 (5 lat temu)
max
 
+1 głosów:1
do vetinari: Nie wylegitymowali cię?
2021-03-07 20:36:10 (5 lat temu)
stoik
 
+1 głosów:1
do vetinari: może się wstydzili. niepotrzebna służba.
2021-03-07 20:42:57 (5 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do max: Nie, mialem z sobą psa obrońce ☺☺☺ Ale tak powaźnie, niechacial bym po tym wszystkym być zwyklym policiantem i pújścz sobie do knajpy na piwo ☺☺☺. Wiem źe tylko robią swoją prace, wiec ich nieprowokuje, i powiedzialem im źe im zrobie zdjięcie dla dokumentu. Niemiali nic przeciwko temu, ale niechciali mi chwileczke postać na miesjcu, niemluwiąc o tym, źe by się uśmiechnieli do obiektiwu ☺☺☺
2021-03-07 20:47:24 (5 lat temu)
Stenek
 
+2 głosów:2
do stoik: Tak Stoiku, masz rację, pilnują zwykłej grypy, szkoda gadać
2021-03-07 20:51:28 (5 lat temu)
max
 
+1 głosów:1
do vetinari: Ok. Pies obronny mnie przekonał. Też bym nie podchodził :))
2021-03-07 20:52:09 (5 lat temu)
stoik
 
do Stenek: zdania mogą być podzielone. teraz już się nie mówi tego co się myśli. wracając do moich nie najmądrzejszych przemyśleń - jakoś nie ma wirusa, który by sobie ze mną poradził. aż mi jest głupio. jest bo istnieje. i co . mam chorować, bo tak wypada ? nie mam czasu na takie pierdoły. zbiorowa psychoza.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: covid
2021-03-08 20:55:35 (5 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do max: Upatrzyla by ich wszytkych na smierć.....i umardala ogonkiem na kwaśne jablko ☺☺☺
2021-03-08 15:52:18 (5 lat temu)
Darku, chyba warto doeditować pod Stan pandemii....
2021-04-05 13:00:22 (5 lat temu)
da signa
 
+5 głosów:5
Wyrazy współczucia...
2021-07-12 14:23:53 (4 lata temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
R.I.P. Szkoda, że nie można z automatu dotrzeć do jego zdjęć na FP.
2021-07-12 14:26:34 (4 lata temu)
Rado-NDM
 
+1 głosów:1
Bardzo współczuję. 24 marca ja jeszcze byłem w domowej izolacji z powodu koronawirusa, a 28 skończyła mi się kwarantanna. To bardzo zastanawiające, że młodzi ludzie tak źle znoszą tego wirusa. Ja zniosłem o wiele gorzej niż moi rodzice, którzy są pod 70-tkę i mają różne schorzenia z cukrzycą i nadciśnieniem włącznie.
2021-07-12 16:50:50 (4 lata temu)
mar
 
2021-07-12 18:53:15 (4 lata temu)
RIP +++
2021-07-12 21:02:14 (4 lata temu)
da signa
 
+1 głosów:1
2021-07-12 14:35:46 (4 lata temu)
ZPKSoft
 
do da signa: Dzięki. A ja wpisywałam ze spacją :(
2021-07-12 14:37:59 (4 lata temu)
do ZPKSoft: Może tędy droga
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: litera
2021-07-12 14:38:57 (4 lata temu)
Mariusz Brzeziński
 
+3 głosów:3
do Rado-NDM: Chyba nie ma regół, są bardziej lub mniej odporni.
2021-07-12 16:52:04 (4 lata temu)
ylooC
 
+7 głosów:7
do mar: nie lubię gdy ten folder się rozrasta :(
2021-07-12 19:24:23 (4 lata temu)
do mar: Dopisałam.
2023-06-22 09:07:18 (3 lata temu)
Dopisałam do pandemii.
2024-03-23 12:18:06 (2 lata temu)
Pokaż na mapie
62 Dyskusji (ostatnia miesiąc temu)
Widok z ul. Frydeckiej na autostrade prowadząca do przejscia granicznego w Cieszynie-Boguszowicach. Odwrótna strona zamkniętej Europy przez zagrożenie epide...
Zamknięte przejscie graniczne....Jak dla Polaków z Polski, tak i dla jednej smutnej Polki w Czechach....
2020
-
2020
2020
-
2020
2020
-
2020
2020
-
2020
2020
-
2020
2020
-
2020
2020
-
2020
2020
-
2020
2020
-
2020
2020
-
2020
Stan zagrożenia epidemicznego i stan epidemii (pandemia koronawirusa) - obiekty i wydarzenia
poprzedniaSTR.1 STR.0
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet